• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

לאדמות המלחמה ! - הרפתקאת מוד 3.5 (3/3)- עץ משחק -סיימנו. תודה לכולם.

"ספר לנו עוד על אביך. את זה שהוא אל שמסוגל לשלוט בכאוס ומעוניין לנקום באלים האחרים אני כבר מבין, אבל מדוע כלאו אותו? למה שיצליח בכלל להביס את האלים האחרים שכלאו אותו פעם אחת, היום שהוא עומד בלי מאמינים? והכי חשוב, מה הוא? יש אלים של טבע ושל מוות, של אש ושל קרח, אלים שמוגדרים בידנו בני התמותה כטובים וכאלו שמוגדרים כרעים, כיצד הינו מגדירים את אביך?"

"אבי הוא הסערה, הוא הכוח שיש בטבע, והוא עתיק, עתיק יותר מהאלים החדשים שזקוקים למאמינים כדי להתקיים, נכון, אל בעל מאמנים הוא חזק יותר, אבל הכוח שתמון בידיו של אבי שווה ערך להם, רק השלושה העתיקים-גליס,קריוס וגמר עתיקים כמוהו. וגם הם לא עמדו בכוחו, היה ניתן לכלוא אותו רק בהסכמה של רוב האלים, ובטקס עתיק שהיה אמור להיות לא ניתן לביצוע." הוא מסביר.

"איפה עוד תמצא חוטא טהור, גיבור אבוד, מכשף רב עוצמה, אל צעיר ובן אלמוות." שואל קולו של גריאן בתסכול קל, "יש דברים שהתחרשו בעבר, ולא יתרחשו שוב. הסיכוי שעוד פעם יצליחו לחתום אותו אפסי."

"ובעניין המאמינים." אומר טריסטן, "יש לאל לפעמים יותר משם אחד, טרקאך מקבל תפילות וקורבנות של האל האחד, אבי יכול לקבל את הקורבנות שנעשים בשם הכאוס, מאחר והוא נעול מחוץ לעולם, הכוח הזה חסר בעלים. רק מחכה שהאדון שלו יחזור לקחת אותו."

"אתה מציע עתיד אידיאלי, אך במחיר של לשחרר אל שילחם באלים האחרים.
מה יהיו ההשלכות של המלחמה הזאת? האם היא תיהיה שווה את השינוי שאתה מדבר עליו? העולם שלנו בכלל יצליח לשרוד מלחמה כזאת?
הסיכון גדול מידי. כן היו מלחמות ותמיד יהיו, היו פילוגים ותמיד יהיו, אבל ההיסטוריה הוכיחה שהעולם מתמודד עם כל זה. מי יכול לחזות איך הוא יראה אחרי מלחמה בין אלים?"
אלטון זורק לחלל האוויר את כל השאלות האלו, אך לא מצפה לתשובה.
"ההגיון אומר שהדבר הנכון לעשות הוא להתנגד לך ולקוות שיהיה אפשר לעצור את כל המלחמות האלו בדרכים אחרות.
אמרת בעצמך שהגורם להכל הוא הכאוס, ושלכאוס יש אדון חדש, הרצון החופשי. ובכן, האדון הזה בחר בי להיות שליחו בעולם ואעשה כל שביכולתי להפיץ את הבשורה.
אני מקווה שעולם שמאפשר את הבחירה החופשית לכל בן תמותה באשר הוא, יהיה עולם שבו הכאוס בא לידי ביטוי בצורה בונה, ולא בצורת מלחמות ומוות.
כן, אני יודע שזאת תקווה נאבית שמבוססת על משאלת לב ותו לא, אך מה האפשרות השניה? מלחמה בין האלים?"
הוא נד בראשו לשלילה. זאת אינה אופציה עבורו.
"אולי נעשה עוול לאביך, אבל אני לא זה שיחפש את הצדק עבורו, אני בסך הכל בן תמותה. מה לי ולסיכסוכים בין אלים?
לא אסייע לך..."
אלטון מפנה את מבטו אל חבריו, ומסתכל עליהם בחשש.
"כאשר קיבלנו את החיזיון שהפך אותי לפיה, עמדו בפני שתי אפשריות, שתיהן היו גרועות, אז בחרתי באפשרות השלישית, ניסיתי להרוג את מלכת הפיות בעצמה. היום שאני מבין קצת יותר מה היא, אני מבין כמה הניסיון הזה היה טיפשי, ואכן נהרגתי בו במקום, אבל גם אם היתי יודע אז את מה שאני יודע היום הבחירה לא היתה משתנה, היתי מוכן לעמוד מול מוות כמעט בטוח עבור מה שאני מאמין בו."
הוא לוקח נשימה עמוקה.
"דברים השתנו מאז. כשדוויאש איים עלינו במדבר, הוא כמעט שבר אותי. הוא איים להרוג את המשפחה שלי!
אני יכול להקריב את חיי, אך לא את חייהם של אחרים, לא את חייהם של היקרים לי, האנשים שגדלתי איתם כל חיי.
כבר חשבתי לעזוב הכל ולחזור אל נווה המידבר שלי, להשאיר אותכם להתמודד לבד, אבל אז עלה לי רעיון. ביקשתי מהמאסטר של יאס הגנה עבורם, והוא הסכים, בתמורה לנשמה שלי.
ואני הסכמתי.
הסכמתי לוותר על חי הנצח שמחכים לי לאחר המוות, בשביל שאוכל להמשיך ולהלחם לצידכם. אבל זה גם שינה אותי. אני כבר לא יכול להרשות לעצמי להסתכן במוות, במיוחד לא עבור דבר שאיני בטוח בו, יש לי יותר מידי מה להפסיד.
לא אעזור לטריסטן לקחת ממכם את הלוח והחרב, אבל גם לא אנגד לו."
הוא פוסע אחור מספר צעדים.
"אם היתי בטוח שמה שהוא עושה זה רע, אולי הדברים היו שונים, אבל אני לא בטוח, ואני לא יכול להרשות לעצמי קרבות שאני לא בטוח במאה אחוז שהם הכרחיים, במיוחד לא נגד יריבים עוצמתיים שכאלו, לא נגד בן של אל.
אסור לי למות.
אני מפחד.
סליחה."

OUT
לא מביא לו את הלוח, אבל גם לא מונע ממנו לקחת אותו.

"מקובל." אומר טריסטן, "אז מליק ואלטון, אתם מוזמנים לשבת בצד ולצפות, אני אסיים עם החברים שלכם מהר ונמשיך לדרכנו, וכל אחד מכם יתוגמל בהתאם." טריסטן מביט לתקרה. "עכשיו." הוא אומר

העורבים חוזרים לקרוא בקול חזק, הם מתחילים לעוף בחדר, מסתחררים יחדיו במערבולת של נוצות שחורות, הן מעוורת את כל הנוחכים בחדר לרגע, ואז בבת אחת הן משתתקות.

לא כל העורבים עזבו את החדר, אבל קל לראות שהם חסרים.
מה שעוד קל להבחין הוא בשני דמוי האדם שהופיעו לצד טריסטן, אשר נראים כמו הכאלה מוזרה של אדם וציפור, הם מחזיקים בחרבות דו ידניות, ולהק קטן של בעלי כנף מקיפים אותם, "נהדר." אומר טריסטן, שולף חרב ארוכה מבין הגלימות שלו, וחושף שריון כבד, ולדיו מתחבר במהירות שריון מתחת כבד. "אל תתערבו." הוא מורה למליק ואלטון, "מספיק רק שאחשוד שאתם מנסים להרפיע לי, ואני רואה בכם אויבים."

"ולפני שתגידו שאני תוקף אתכם כאשר אתם פצועים." אור אפל מקיף אתכם, אתם מריגשים שיש בו כדי לרפא את הפצעים שלכם, אבל באיזה מחיר?

זוג אנשי הציפור שואגים.

תמונה של אנשי הציפור
latest

אתם יכולים לבחור לחזור לנק"פ מלא, אני מדגיש-לבחור

גלגלו יוזמה, מליק ואלטון, החלטה שלכם מה אתם עושים, ואם אתם לוקחים חלק בקרב, בכל צורה שהיא.

מפה
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sqY9td0xrEJI6P8-OXpuuwrA0SM7KKNIudIDmmt8HFE/edit?usp=sharing

"סוף סוף נגמרו כל הקישקושים. בוא נראה מה אתה שווה, חלאה", הוא מעיף מבט במליק ואלטון, מעט מאוכזב, אך הוא יודע כי הוא לא יכול להכריח אותם לפעול נגד רצונם. הוא רק מקווה שהשלושה יכולים להתמודד מול התפלץ.

META
יוזמה:
1ק20 + 1 = 20
מרפא נק"פ למלא:
נק"פ: 44/44
נ"כ: 21/62

מיילו מטלטל את ראשו ''ממך? לעולם לא!" הוא מעיף מבט במליק ובאלטון, פותח את פיו, וסוגר אותו. הוא חוזר להביט בטריסטן, והאש שלו מהבהבת באור מאיים זה באשמתו, הכל באשמתו, כל הבגידות, השקרים, שובל הדם, זה הכל הוא הוא צועק ''זה בשביל אמא שלי, נבלה מטונפת!" ומסתער קדימה, נקמה בוערת בעיניו.
Out
[dice seed=61373 secure=d6de665b_0]1d20+2[/dice]
לא מרפא את עצמי.

"בוא נתחיל", מחייך לאטימר. הוא מצליף עם שרשרת הדקרים בקרקע, מעניק לה מכוחו הפסיוני, וקיר חשמל מוצק מופיע מולם, שולח ברקים לכיוון האויבים.
הוא נע בקלילות בסמוך לאספקט הימני, מבטיח לפגוע בו במידה ויזוז לכיוון חבריו.

META
יוצר קיר חשמל מO10 עד H10.
האספקטים צריכים לגלגל זריזות או לחטוף 2ק6 = 9 נזק ברק (חצי בהצלחה), וטריסטן יחטוף 1ק6 = 3.
מכיוון שאני מנצל את המיקוד הפסיוני שלי, ומכיוון שבחרתי בברק, הד"ק להצלה הוא 20.
אם הם בוחרים לחצות את הקיר, הם צריכים להציל נגד 2ק6 + 7 נזק.
נע לעבר N11 ומסיים את תורי.

לא נראה שהחשמל מפריע לאספקטים, הם מצחקקים בעוד החשמל גולש על גופם, לא גורם לנזק.
OUT
לא יודע אם יש התנגדות לחשים, מניח שאין. הצלה לטריסטן -14
IN
החשמל פוגע בטריסטן, הוא מחייך מעט, זה נראה... כמעט... כאילו, אלה לא יותר ממכות שטחיות, תחושת כאב רגעית שחולפת, ללא סימן.

תור מיילו ויאס.

IN
יאס-אראק לוחש כמה מילים, ועל ראש המזבח מופיע זאב אדיר. הוא נראה שחור כמו הלילה, עם עיניים אדומות ופה מלא בניבים. הוא גדול מזאב פי כמה, ממלא את שטח המזבח ונראה שכמו שיאס-אראק התכוון, הורס חלקים ממנו ברגליו. ראשו נשלח מטה, מנסה לנשוך את ראשו של טריסטן החוצה מגופו. יאס-אראק עצמו בינתיים שם את עצמו בעמדה הגנתית נוחה, מאחורי אחד הספסלים.

META
פעולה רגילה- ממיר Enervation בזימון מפלצת 4
מזמן זאב אימים שטני על ראש המזבח (ככה שאמור להיות לו יתרון גובה להתקפות)
צעד 1.5 מטר למאחורי הספסל

פעולה רגילה לזאב האימים- התקפת נשיכה
התקפה: 12+13+2=27 נגד דרג"ש
פגיעה: 4+13=17 נזק חודר, חותך, מוחץ ו(אולי) קסם [צריך לבדוק את החוקים, אבל אם אני זוכר נכון יצור עם הפחתת נזק נגד קסם מקבל את זה שההתקפות שלו נחשבות לקסומות].

מיילו מכווץ את רגליו, וכמעט בלי כנה, הוא נותן זינוק פראי באוויר, מנסה לעבור את החומה ולהנחית התקפה קטלנית על טריסטן, מלווה בשאגת זעם ''אתה הרגת אותה!!"
Meta
קפיצה לגובה-ד''ק 40
[dice seed=48762 secure=f437debe_0]1d20+29[/dice]
קופץ עד מול טריסטן. אם מצליח אז מקבל +2 התקפה ומכפיל נזק, אם לא פשוט קופץ מול טריסטן ותוקף אותו.
התקפה-+1 מיקוד נשק, +5 תה''ב, +6 כוח, +1 נשק קסום
[dice seed=44429 secure=785f7f71_2]1d20+13[/dice]
נזק-+1 נשק קסום, +6 כוח, *2 אם מצליח בהתקפות זינוק
[dice seed=52782 secure=63133785_2]2d6+7[/dice]

ההתקפה של מיילו פוגעת בטריסטן, חרבו ננעצת בין שריון המתכת הכבד שלו, אבל לא נשמע רעש פגיעה, במבט מהיר נראה שהחרב לא שרטה את הגוף, בבקושי חבטה בו. בכוח, אבל לא בכוח קטלני.

טריסטן מחייך, "זה לא קרוב למספיק." הוא מביט במיילו, וממקד את עצמו בו, מוכן להדוף כל התקפה, וללחום. ומיילו? הזעם שלו יוודא שהוא לא יתקוף מישהו אחר.

"תודה לך מיילו" הוא אומר, "אני אקח את החרב עכשיו," הוא תקוף ומנסה לפרוק את מיילו מנשקו, "ואני עדיין לא אהרוג אותך." הוא אומר, בעוד החברות שעל גופו מחלימות להן, הוא שולח את חרבו פעמיים.
META
מיילו רצון ד"ק 19 בבקשה בכישלון אתה לא יכול לתקוף מישהו שהוא לא טריסטן.

בדיקת פריקה-גלגל בבקשה בדיקה נגדית ל
[dice seed=35283 secure=1de4ff53_0]1d20+17[/dice] בכישלון החרב שלך נופלת לרצפה.

התקפה
[dice seed=12793 secure=732cf7f3_1]1d20+12[/dice]
בפגיעה
[dice seed=63879 secure=0c1a310a_2]1d8+1d6+5[/dice] נזק הכנעה

שני ההתגלמויות נעות דרך חומת הברק ללא כל פגע, האחת יוצאת לתקוף את לאטמיר, השנייה את יאס.

התקפה נגד יאס
[dice seed=41389 secure=c8d8a21e_3]1d20+10[/dice]
אם פגע
[dice seed=27003 secure=8cfd1d2d_4]2d6+5[/dice] נזק (חרב אדירה)

התקפה נגד לאטמיר
[dice seed=4353 secure=73aad6aa_5]1d20+10[/dice]
אם פגע
[dice seed=55599 secure=5b38cc95_6]2d6+5[/dice] נזק (חרב אדירה)

תורכם

עריכה- ויידי חמורה נגד לאטמיר (יאס חסין כי הוא אל מת.)
[dice seed=34909 secure=b436a697_7]1d20+10[/dice]
אם פגע אז נזק כפול

רצון-
[dice seed=56793 secure=19b7a465_0]1d20+5[/dice]
התקפת נגד לפריקה
[dice seed=26099 secure=8a19dbbe_1]1d20+13[/dice]
מפעיל מגונן אדאמנטייט, תפחיתו 4 נק''פ מהנזק שספגתם.
In
מיילו מביט בטריסטן ומנער את ראשו, אבל הכעס בוער בו, והוא מרסן אותו בקושי ''אני אטפל בך, אבל החברים שלי בעדיפות ראשונה'' ומניף את חרבו, הלהבות העבודות זורחות על החדר ומגינות על ידידיו הלוחמים, מחזקות אותו, ואז הוא חוזר להתייצב מול טריסטן, מניף את חרבו ומצליף בו שנית
Out
מפעיל to shatter the mountains, מתעלם מ7 נק' של הפחתת נזק בעד נק' פעולה אחת.
התקפה
[dice seed=41975 secure=6b55d052_2]1d20+18[/dice]
נזק
[dice seed=64477 secure=a01707ac_3]2d6+1d6+12[/dice]
1ק6 מההקסמה, נזק חשמל
עריכה-וידוי קריטי
[dice seed=13067 secure=afe9057f_4]1d20+18[/dice]

יאס-אראק מתרחק מאביר המוות, צולע בכאב. הוא שותה את השיקוי של זאלה, ובינתיים לוקח עוצמה מלאטימר. "אני אזדקק לזה רגע" הוא אומר ללאטימר, שמרגיש כבר את כוחו מתחיל להתרוקן. בינתיים, הזאב מנסה לנשוך את הטריסטן.

META
צעד 1.5 מטר
שולף שיקוי במהלך התנועה
פעולה רגילה- שתיית שיקוי גרימת פצעים חמורים (מזאלה)
מרפא 5+7+8+7=27 נק"פ.
פעולת תנועה
שואב כוח מלאטימר, 5* נקודות כוח, מחדש לחש דרג 4.
(לקחתי מקודם ללאטימר 2 נקודות כוח יותר מידי, אז קיזזתי אותן מה-7 שלקחתי עכשיו. לחשי דרג 1 עולים נקודת כוח בודדת, לא 2 כמו שזכרתי במקור).

הזאב מתקיף את הטריסטן (יתרון גובה ואיגוף עם מיילו)
התקפה: 5+11+2+2=20 נגד דרג"ש.
פגיעה: 7+13=20 נזק חודר, חותך, מוחץ וקסום.

ניסיון הכשלה: 14+13=27. אם האיגוף ויתרון הגובה תקפים גם פה, אז 31.

"לא מספיק מיילו!" קורא גריאן בעוד הלהב חודר את גופו, בלי דם, רק חבלות קלות, "היה לי די!" הוא צועק בעוד מגנו חוסם את זאב האיימים, "מליק, הראה את נאמונתך!" הוא צועק, "חסל אחד מהם, לא אכפת לי מי!."

תר לאטמיר

Meta
יוזמה:12+8=20
In
מליק שולף את שני להביו. הוא מסתכל על שדה הקרב ממקומו מאחורי יאס ונראה שהוא מתלבט לרגע. "אתה יודע גריאן, באמת שקיוויתי שלא תבקש משהו כזה. אני ממש שונא שהורסים לי את התכניות. באמת ציפית שאני, שסוגד פחות או יותר לסדר והיררכיה אעזור לך לשחרר את הכאוס?" הוא שואל את גריאן. לאחר מכן הוא לוקח צעד אחד לכיוון ההתגלמות השמאלית ופותח בסדרת התקפות.
Meta
ממקם את עצמי ב k13
צעד 5 רגל לj13
התקפה מלאה על אספקט 2
התקפה 1 (סימיטר) :13+11=24
נזק אם פגע:4+6=10
התקפה 2 (חרב קצרה):14+11=25
נזק אם פגע:5+3=8
התקפה 3 (סימיטר) :20+6=26
וידוא חמורה: 19+6=25
נזק אם פגע:3+6=9 (כפול בחמורה)
התקפה 4 (חרב קצרה):12+1=13
נזק אם פגע: 1+3=4

"בור!" צועק גריאן בעוד האספקט נפגע, דם שחור נוטף מהיצור המכנוף, אשר שואג בכאב בעוד שלושת המכות של מליק חודרות אותו. "אתה תדע מוות!" הוא מאיים.

אסיד
אתה צופה בקרב, פחדך מגריאן מובן, יש לך הרבה מה להפסיד. הרבה מאוד.
תצטרף. נשמע קול בראשך, אתה שמעת אותו כבר פעם... זה האדון של יאס-אראק, האחד שמכרת לו את נשמתו. שירתתי את אביו רבות, ויש לי הרבה מה לספר עליו, הוא לא משקר. אבל הוא גם לא מספר את כל האמת, די לנו בעולם שבו הוא נעול מפנינו. אני כבר הפנתי עורף לקביד, אני לא מתכנן לתת לו לחזור.

חזרה