• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[כוכבים אין ספור]עלילות ספינת החלל "מתילדה השמנה"-הרפתקאה בין כוכבים- עץ משחק

האנגר
יש להם אפשרות בעזרת פתיחת ערוץ כזה להשפיע על המערכות של הספינה?
מחשבים
[dice seed=41310 secure=f5728bcc_0]2d6+1[/dice]
טק חלליות
[dice seed=6516 secure=fc45f19c_1]2d6+1[/dice]
כולם (ג'וני והחדר)
אתה שומעים לפתע את קולו של מארו ממערכת הכריזה, הוא נשמע קר ומנותק.
"אני חושב שאתה יכולים לסמוך עליהם, אני מחזיק באפשרות לגרום להרס עצום בבסיס הזה ואני חושב שהבהרתי להם מספיק טוב שאם אנחנו נמות היום, אני לוקח איתי כמה שיותר פסיונים. תגיעו להאנגר כמה שיותר מהר ונעוף מכאן. אני אסביר לכם בדיוק מה הולך ברגע שאוכל. כל שניה שאתם מתעכבים פועלת לרעתנו."

מארו
ממה שאתה מצליח להסיק כדי להשפיע על מערכות של ספינת חלל דרך ערוץ תקשורת מאובטח צריך הרבה מאוד משאבים וכוח מיומן.
טימותי (והאנגר)
אתה מצליח לזהות בנקודה שהחייל הסתכל אליה מצלמה נסתרת קטנה בעלת מערכת כריזה. מאותה נקודה נשמע קולו של מארו ברחבי המסדרון.
החייל מקשיב וחורק את שיניו בסוף דבריו של מארו, רק אחר כך הוא פונה אלייך.
"בסדר, אני אלווה אותך.רק אל תעשה שום דבר מטומטם, אחרת גם חברים שלך ילכו איתנו."
הוא אומר את זה בקול עצבני ולא מוריד את עיניו מהפצצה, עדיין מכוון את האקדח אלייך.
החייל מאותת בידו הימנית לפקודיו והם מפנים את הדרך, מכוונים אלייך את הנשק.
"אנחנו יוצאים אליכם" הוא אומר לכיוון המצלמה, "תכינו את הפצוע לחילוף".
חדר(והאנגר)
החייל מחכה שרוב יעלה על הרכב ומסתכל על החגורה שלו, זאתי מרחפת באוויר וחוגרת את עצמה כאילו יד בלתי נראית מחזיקה בה.
קולו של מארו נשמע במערכת הכריזה, החיילים פונים אל טאלואן כשההודעה נגמרת.
"מאמין לחילוף עכשיו חייזר? או שאתה עדיין לא מוכן לעוף מהבסיס הזה."
אחד מהם שואל בהתרסה.

out
ג'וני והחדר, אתם יכולים לקרוא את הודעת ההאנגר האחרונה שליאור שלח (מעל ההודעה של ג'וני). היא מכוונת אליכם.

טימותי
טימותי קצת מופתע כשהוא שומע את הקול של מארו מהרמקול ומנסה לזהות את סוג המצלמה, בעיקר אם היא גם קולטת אודיו והם יכלו לשמוע את השיחה לפני הכריזה.

במידה והוא חושד שלא (נכשל בבדיקה או מזהה שלא): טימותי מחכה לרגע בו יהיה קרוב למצלמה ומסמן בשפת הסימנים האנגלית את הסימון לסכנה, מקרב את בוהן לעבר חזהו וחוסם אותה באמצעות ידו המחזיקה בפצצה פעמיים רצוף ובזהירות רבה על הפצצה, בתקווה שמישהו בספינה יבין את הסימן.

כאשר החייל מסיים את דבריו טימותי הולך יחד עמו אל עבר האנגר. כאשר הם יוצאים מטווח החברים של החייל טימותי שולף את אקדחו ומכוון אותו לעבר החייל, כדי שיוכל להגיב בדרך אחרת. פרט מלהתפוצץ ולפגוע בספינה במידה וזה ינסה משהו.
מטה: הבחנה בנוגע למצלמה [dice seed=14263 secure=b38eeebe_0]2d6+2[/dice]

טימותי (והאנגר)
טימותי מצליח לזהות את סוג המצלמה, אולי הוא ראה אותה איפשהו או התעסק איתה בעבר. הוא יודע שהמצלמה הנסתרת הזאת יכולה להקליט גם וידאו וגם אודיאו ובהתאם גם לשדר את שניהם.
דלתות ההאנגר נפתחות ומתוכן צועדים טימותי וחייל אחד שמכוון אליו אקדח, כמה חיילים נשארים מאחור ומחזיקים את נשקיהם בכוננות. טימותי מחזיק בידיו מה שנראה כמכשיר מאולתר מתכתי.

בתוך ההאנגר רחב הידיים אין זכר ליצור חי אחד, דממה וריח עשן סורר שם. אך בתוך המקום כן נמצאות כמה ספינות חלל שלא נראות מאויישות, תותח דו-קני גדול חבוט ומחורר שמעלה עשן- ולבסוף, צמודה לאחד מהקירות, נמצאת מתילדה. ספינת החלל האדומה כעת חבוטה ומפוחמת בחלק מהשריון שלה ונראה שעברו עליה ימים יותר טובים.

באמצע הדרך אל מתילדה טימותי שולף אקדח ומכוון אותו אל עבר החייל, שאר החיילים נמצאים מאחורי דלתות ההאנגר הסגורות.

החייל עומד בטוח במקומו ומכוון את אקדחו אל מרכז המסה של טימותי.
"מה אתה חושב לעשות עם האקדח הזה מדען?" הוא אומר ברוסית בהתרסה.
"נניח שתצליח לפגוע בי קודם, אתה רוצה להרוס את חילוף השבויים? כמה זמן אתה חושב שיקח לשאר החיילים לבוא לחסל אותך ולגרום לכאוס אחד שלם?"
האנגר:
אסיד- כן פתחתם ערוץ מאובטח. זמן ממוצע להליך שגרתי כזה הוא בערך דקה, שתיים- יותר אם אתה משקיע באבטחה של הערוץ יותר זמן.

האנגר
"אלכסנדר, תאייש את התותח, אם המצב מתחרבש, אני רוצה שתירה על החיילים שלהם, מאור, תהיה מוכן להפעיל את המנוע בכל רגע." אומר וקטור, "לפני שאני הולך להביא את השבוי, אני רוצה לסגור דבר אחרון, ברגע שכול החברים שלנו על הספינה, אני רוצה חור בהאנגר, שמנועל האוויר יהרס, אני אנווט אותנו החוצה עם הספינה."
הוא ממתין מעט והולך להכין את השבוי, אבל מחכה ששאר בני החבורה תגיע להאנגר לפני שהוא עושה משהו נוסף.

טימותי
טימותי מתעלם מהמילים ברוסית ואומר "אנגלית. כמה קשה עבורך להבין שאני לא יודע רוסית."
(אאוט: יש סיבה שהוא כל הזמן מנסה לדבר ברוסית?)

אם הוא חוזר על עצמו באנגלית:
"האקדח הוא רק ביטוח במקרה ותנסה לעשות משהו, אחרי הכל אני לא רוצה שהספינה תפגע מהפצצה ב'טעות'." טימותי אומר את המילה טעות כאשר די ברור שהוא לא מדבר על טעות...

לאחר מכן טימותי מנסה לראות אם הוא מצליח להפעיל מחדש את מנגנון הבטיחות של הפצצה ביד אחת (ולהחזיר אותה לתרמיל אם הוא מצליח), בעוד היד השנייה ממשיכה לכוון את האקדח אל החייל והוא ממשיך להתקדם אל עבר הספינה.

האנגר:
"איי איי, קיבלתי." אומר אלכסנדר ברוגז וניגש אל מערכת הכיוון השנייה בגשר הפיקוד. החוסר במשקל השריון התחיל להפריע לו, והוא התחיל להיות עצבני. שריונות המטאפלאסטיק האלו היו קלים ונוחים, פיג'מות מעולות לתינוקות. הוא רצה להתהלך בשריון-כוח, כבד ומסורבל, אחד שגורם לך להזיע.

טימותי(והאנגר)
החייל מצקצק בלשונו בעצבנות וחוזר על דבריו באנגלית, אך לפני זה אומר ברוסית "איך שתרצה".
כשהוא רואה שטימותי מנטרל את הפצצה ומחזיר אותה לתיק נראה שהוקל לו במקצת. הוא אפילו מגחך.
"תמשיך להתקדם לספינה" הוא אומר באנגלית במבטא רוסי כבד (ומאולץ).
כשאתם מתקדמים ומגיעים בערך לשני שליש מהדרך למתילדה החייל עוצר וצועק באנגלית אל עבר הספינה-
"תוציאו את השבוי שבמצב יותר אנוש עם נציג אחד שיגיע אליי. כשהוא יגיע נתחלף."
out
אתה בחור די מבוקש בבסיס, כנראה שהוא יודע שאתה מדבר רוסית.
חדר(והאנגר):
החייל משתחרר ומיד מתרחק מטאלואן כמה מטרים בריצה מגושמת, כשהוא עוצר הוא מחזיק בגרונו ונושם לרווחה.
אחד מהחיילים ניגש לקופסא בחדר ושולף ממנה את הנשקים שלכם, הוא מפרק ומניח אותם ליד רוב ברכב.
"כשנגיע לשם תקבלו אותם ותוכלו להרכיב אותם".
שני החיילים עולים על הרכב ומחכים לטאלואן שיעשה כמוהם.
כשטאלואן עולה הרכב מתחיל לפעול כאילו לבד, הוא מרחף כחצי מטר מעל לאדמה. הרכב שט באוויר במהירות עצומה אך עם זאת לא פוגע בשום מכשול בדרך. החיילים לא מדברים בזמן הנסיעה ורק שומרים על אשרת פנים רצינית, החייל שטאלואן החזיק נוקב בו מבטים זועמים.
נראה שהחלק שאתם נוסעים בו בבסיס ריק מאנשים, חלק מהחדרים שאתם חולפים על פניהם נראים ריקים והדברים בהם מפוזרים וזרוקים כאילו ננטשו במהירות.
בסופו של דבר הרכב עוצר ליד דלתות פלדה עבות וגדולות שאתם מזהים ככניסה להאנגר, ליד הכניסה מחכים ארבעה שומרים חמושים.
החיילים שהיו איתכם יורדים מהרכב ומצווים עליכם לעשות אותו דבר.
"תחכו פה, מיד נבצע את חילוף השבויים."
האנגר
אלכסנדר מאייש את הנשקים ווקטור הולך אל השבויים.
אחד מהשבויים מחורר בכל גופו ובעל שלולית גם סביבו, באופן ברור הוא מת. השבוי השני נמצא בחדר וכשוקטור מסתכל אליו הוא מסתכל אליו חזרה, נראה שהוא ער. ודם נוזל מאפו.
"אז מה תעשו לי עכשיו? תהרגו אותי כמו כלב? זה לא יוביל לשום מקום" הוא אומר לוקטור בקול חסר רגש.
איזה מהשבויים אתם מכינים?

האנגר
"אם החברים שלך לא יעשו באלגן, אתה תסיים את הערב הזה חי, אולי תספיק לארוחת הערב." עונה לו וקטור וניגש להרים את השני. "תוך שעה הכל יגמר." הוא עונה. "לטוב או לרע"

הוא נע לעבר דלת ההאנגר ומפעיל את הכריזה. "אני מוציא את הפצוע, אני רוצה את רוב ראשון, אחרי שנראה שהכל תקין איתו וטימותי יכנס לספינה, אני אוציא את החייל השני בתמורה לטאלואן. בלי משחקים, בלי שטוית."
הוא מביט באלכס ומרו, "it's show time" הוא אומר באנגלית

טימותי
טימותי נשאיר את האקדח שלו מכוון אל עבר הקצין וממשיך להתקדם בהליכה איטית אל הספינה כדי לראות איך החייל יגיב.
בכל מקרה טימותי מבצע סריקה מקיפה של הסביבה כדי לראות אם יש אנשים אחרים בהאנגר, מקומות מחבוא או עמדות צליפה של המורדים ואם הוא מאתר כאלה הוא מנסה לnmut מקומות בהאנגר אשר מוגנים מקו האש.
מטה: הבחנה: [dice seed=48656 secure=043bcb42_0]2d6+2[/dice]

out
מעכשיו התגית ההאנגר כולל את טימותי ואת מי שבספינה מתילדה, טימותי פונה רק לג'וני ומתילדה רק למי שבספינה.
IN
טימותי
אתה מזהה כמה עמדות מצויינות לצליפה, אבל אתה לא רואה אף אדם שנמצא בהן. יש אזור אחד לצד מתילדה שמוגן לגמרי מקו אש מכל הכיוונים.
מתילדה
השבוי שבהכרה יורק ליד וקטור ונוקד בו מבט.
"ואולי אף אחד מאיתנו לא יאכל ארוחת ערב היום" הוא עוקץ ברוסית.
האנגר
ברגע שטימותי עושה צעד אחד אל עבר הספינה הקצין יורה קרן לייזר אל עבר התקרה ומיד מכוון שוב את הנשק אל טימותי.
"זאת האזהרה האחרונה שלך פירס, אל תשחק איתי משחקים." הוא אומר באנגלית, מנסה לשמור את קולו רגוע אך העצבנות שבו גלויה.

לפתע קולו של וקטור עונה ממערכת הכריזה של מתילדה-

"אני מוציא את הפצוע, אני רוצה את רוב ראשון, אחרי שנראה שהכל תקין איתו וטימותי יכנס לספינה, אני אוציא את החייל השני בתמורה לטאלואן. בלי משחקים, בלי שטוית."

החייל מקשיב ולפני שהוא משיב הוא מניח את ידו על האוזן, נראה שהוא מאזין לתשובה במכשיר הקשר שלו.
"בסדר" הוא אומר בקול חסר סבלנות אל עבר הספינה, " נוציא את רוב עכשיו."

הוא לוחץ שוב על האוזנייה ולוחש משהו ברוסית.

"ואתה תישאר במקום" הוא אומר אחר כך לטימותי בזמן שהוא לא מרפה מנשקו.
חדר
השומרים מדברים אחד עם השני ואז אחד מהם עוצר ומניח את אצבעו על אוזנו, מאזין להודעה נכנסת.
"כן המפקד,מיד." הוא אומר בתשובה ומוריד את אצבעו מאוזנייה.
"שהפסיון יבוא לפה, אנחנו מחליפים אותו עכשיו. וכדאי לו לא לעשות שום צרות" הוא יורק לעבריכם.

האנגר
"החבר שלך פצוע, הוא יצטרך עזרה, אז לא יקרה כלום אם נתקדם עוד כמה צעדים אל הספינה." טימותי אומר לחייל באנגלית, בעודו פונה לגמרי לעברו וממשיך לכוון לעברו נשק, "חוץ מזה, אתה לא רוצה להרוס את כל החלפת השבויים בכך שנתחיל לירות אחד בשני ותוכיח את מה שאמרתי בהתחלה שאי אפשר לסמוך עליכם בכלל."
טימותי מנסה לשכנע את החייל להתקדם עוד כמה צעדים אל האזור המוגן, כאשר הוא לוקח צעד אחורה לעבר הספינה.

מתילדה:
אלכנסדר מניח את ידו על קונסולת הנשקים ומפעיל אותה, מסובב את התותח הגדול אל עבר אזור החלפת השבויים.
האנגר:
תותח הלייזר של מתילדה מסתובב ופונה אל עבר האזור בו יוחלפו השבויים. לא נראה שהוא נטען לירייה, אך תנועה אחת ימינה ואז שמאלה מבהירה את כוונותיו של האדם מאחורי התותח: "תנסו משהו ואכוון את התותח אליכם."

חזרה