• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הפוני הקטן שלי- כישלון הוא קסם. IC פרקים 1,2

"הא!" צועקת מילאניה, ומשתגרת ישירות אל המטעים.

כשבננית וברק ירוק מגיעים לבסוף, מותשים, הם רואים את מילאניה נחה בצל עץ.

META

שיגור
מטרה - אחת (1)
טווח - מגע (1)
משך - מידי (1)
השפעה - שינוי, אולי גם יצירה (1/2)
מושפע - גוף (1)

רמה - 5/6, פשוט
5- רצון.

זריקה (ד"ק 5)
[dice seed=62798 secure=d6a70cf6_0]2d6+2[/dice]

לאחר אימונים, סלסטיה מחליטה שהגיע הזמן לתת לשמש לשקוע, ולפנות את מקומה לירח של לונה שזורח כסהר מעל העיירה החוגגת.

שולחנות ארוכים הוצבו על החוף מלאים בכל טוב, ועמודים עם שרשראות של אורות במנורות בצורת עוגנים, ספינות וגולגלות מאירים את הסעודה.

ספינה משוחזרת נראית באופק על אי קטן.

לאחר הטקס, מתחיל טקס העגינה, שמספר את סיפור החג.
הפיראט קפטן עצמות שלובות, שהוא וצוות הפונים שלו בים כמעט רעבו למוות,ניצלו בידי האיכרה הנדיבה האגדתית, שפע.
הנדיבות שנגעה לליבם גרמה להם, להחליט לוותר על חיי השוד, ועל לקחת מאחרים- הם רצו לעגון לתמיד לצד החווה של שפע- אבל יחידת פגאסוסי משמר שרדפו אחרי קפטן עצמות שלובות במשך שנים, סירבו להאמין וסירבו לתת לעצמות שלובות לעלות.

הם ויתרו כשלמרבה פליאתם, שפע ומשפחתה עזרו לעצמות שלובות לעלות ליבשה.

התחרות המסורתית נמשכת כחצי שעה, ונפתח התאבון להמשך הסעודה.

הסעודה נגמרת בחצות, וכל-פוני הולכים לישון מלבד כמה מתנדבים אמיציפ שנשארים לנקות.

מוקדם בבוקר.
(10 בבוקר זה מוקדם מסתבר.) שוב כל-פוני מתכנסים.
שוב המולה, ובדוכן, אצל ראש העיר, ראש גדול צוותים נרשמים-
מלבד זכייה אישית בתחרויות אישיות, קבוצה שתזכה בכמה שיותר תחרויות תזכה בפרס מיוחד

" או שהיא לא נרשמת בכלל ורק עומדת בצד לצחוק עלינו" אומרת בננית בחוסר סבלנות " למי איכפת, אנחנו משתתפים בתחרויות בשביל הכיף והפרס, לא ?"
היא עוצרת שניה
" וגם בשביל הפאי, אני מצטערת , אבל אני נרשמת לזאת בכל זאת, אנחנו משתתפים כקבוצה, נכון ?"

חזרה