• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הפוני הקטן שלי- כישלון הוא קסם. IC פרקים 1,2

"תחרויות זה נחמד" אומרת בננית ומושכת את העגלה לכיוון הדוכן " אבל לי יש עבודה לעשות"
"הי אמא , הבאתי עוד פאי וסלסלות" היא אומרת ומתחילה לערום את המצרכים במקום " תוכלו בבקשה לעזור לנו עם השלט ? צריך לצבוע אותו ולתלות אותו גבוה, אני חושבת שביחד נוכל לעשות את זה גבוה יותר מאשר רק אמא ואני "

OOC אני ממשיכה מתוך הנחה שהם לא מגיבים מיד בשלילה *
אנחנו נצטרך לו"ז של התחרויות ולהחליט מי משתתף איפה. זה נשמע נורא שחצני, אבל אני ממש לא רוצה לבזבז זמן על תחרויות שלאחד משניכם יש סיכוי יותר טוב לזכות בהם , הדוכן הזה תמיד נורא עסוק, אני מבטיחה שתשמע את צרחות העידוד שלי בתחרות איסוף העננים גם מכאן " מופנה לענן ירוק.

"כמובן יקירתי" אומרת בנניטה. "אבל אם את רוצה להשתתף בתחרויות... זה בסדר" מניחה רגל קדמית.
"להיות סייחה בחג, לא יהיו לך הרבה הזדמנויות."

הלו"ז של החג נפתח בטקס העגינה-
הספינה מנסה לנחות בעוד הפגאסוסים, מנסים לעכב.
סעודת חג ענקית לכל העיירה וריקודי פיראטים.

למחרת בבוקר מתכנסים לתחרויות יום העוגן-
הטלת עוגן למרחק.
מירוץ מכשולים.
ניקוי עננים.
אכילת פאי בננות.
וגולת הכותרת- מירוץ קבוצתי, שכולל שיט, ניווט ומכשולים.
ולסיום הצגת חג.

"אני אוכל להתחרות באכילת פאי הבננות ומירוץ המכשולים.
ברק, אתה תוכל לטפל בניקוי העננים, ובננית את חזקה - תוכלי לעזור בהטלת העוגן ובאכילת הפאי איתי.

וביחד נכסח את אצולה במירוץ הקבוצתי."

" הי, לא צריך להגיד לי לאכול פאי יותר מפעם אחת" אומרת בננית " אבל אני אשמח לבדוק את מירוץ המכשולים הזה, והטלת עוגת למרחק לא יכול להיות יותר קשה מהשלכת קוף, יש עוד משהו שצריך לעשות אמא ?"
( המשפט האחרון מופנה לבנניטה )

חזרה