• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

התוכניות שלך לדרקוניקון 2017

אז בשעה טובה נפתח הרישום המוקדם לכנס (קישור: http://www.dragoncon.co.il/games.aspx) וניתן לרכוש כרטיסים למשחקים שאתם רוצים - וזו הזדמנות מצוינת לספר מה התוכניות שלכם לכנס :)
אני אישית עדיין מתמודד עם באגים, עומס בעבודה, ילדים ושאר ירקות, אז לא היה לי כל-כך זמן לחשוב, אבל בינתיים:
- מפגש פונדקאים באחת וחצי ביום שישי
- לשחק בזירה / לצבוע מיניאטורות עם הילדים. אולי אפילו שניהם
- לרוץ ממקום למקום ולוודא שכולם מרוצים והכל עובד.
- למכור את הספרים המגניבים שלי בדוכן הפונדק - למי שעדיין אין אוסף של כל ספרי הפונדק, זו ההזדמנות :cthulhu:
- להגיד שלום להמון חברות וחברים!

אני מתלבט אם לבוא.
מצד אחד,אין ממש משחק שאני רוצה להשתתף בו,למרות שאליפות הקטאן נשמעת נחמדה(אני לא ברמה מספיק טובה בשבילה).
מצד שני,אני ממש רוצה להגיע למפגש פונדקאים!
מצד שלישי,המפגש ביום שישי!
כדאי לי לבוא?

ובכן, אני עומד להנחות את בני המיתוסים- רוכבי הסופה. אצם מוזמנים לבוא ולהרשם! סה"כ דרקוניקון הוא הכנס היחיד שאני מנחה בו, אז שווה ^_^

חוץ מזה, מפגש הפונדקאים. ביום חמישי אהיה בירושלים, אבל אולי אבוא להגיד שלום בערב. נראה.

אני מתחיל את היום במשחק בעולם הערפילאים, לא מזמן קראתי את הספר הראשון וממש אהבתי. אחרי זה יש לי משחק היכרות של סטארפיינדר ואחריו יש לי משחק היכרות עם עיר בערפל, על שתי השיטות שמעתי הרבה ואני מאוד סקרן לגביהן.
ביום שישי נרשמתי למשחק שמבוסס על החישול מערכה הזה http://www.dwarves.org.il/episodes/176-skies-of-loot. וכמובן מפגש הפונדקאים :).
זאת תיהיה הפעם השלישית שלי בכנס ובפעמיים הקודמות ממש נהנתי אז כבר קשה לי לחכות.

המגדל, בטח ששווה לבוא :) אם אתה לא בטוח בקשר ליומיים, אתה יכול לבוא ליום שישי, להשתתף במשחק בבוקר (או לשחק בספרייה) ואז להגיע למפגש באחת וחצי.
נקסטורל, המפגש ביום שישי ;)

Nextorl אמר/ה:
[post]678465[/post] ובכן, אני עומד להנחות את בני המיתוסים- רוכבי הסופה. אצם מוזמנים לבוא ולהרשם! סה"כ דרקוניקון הוא הכנס היחיד שאני מנחה בו, אז שווה ^_^

חשבתי להירשם לזה (במיוחד כי זה ללא שיטה) אבל זה לגילאי 15+ ואני בן 14...
אז אם אתה נותן לי רשות אשמח להירשם.

נקסטורל,האמת שהמשחק נשמע ממש מגניב,ואולי אני ארשם...הבעיה שלי היא בעיקר בלהגיע למקומות רחוקים בשישי...איפה הכנס?(אני מנחש שבתל אביב,אבל מה הכתובת?)

כנס דרקוניקון יערך השנה בהיכל אהל שם, אולם מפואר ברחוב רוקח 118 רמת-גן, במרחק של כ-20 דקות הליכה מתחנת הרכבת האוניברסיטה. בקרבת אהל שם יש חניה לבאי הכנס.

משום מה הלינק להוראות ההגעה לא עובד שם (אולדמן, לטיפולך אני מניח) אבל בשביל מה יש גוגל.

חזרה