• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מהדורה 4 הסתערות ומתנקש

התשובה הטובה ביותר
הסתערות: אתה זז בקו ישר את המהירות שלך אל עבר היצור אותו אתה רוצה לתקוף. אתה חייב לזוז 2 או יותר משבצות כשאתה מסתער. כשאתה מגיע אל המטרה, אתה מבצע התקפת קפא"פ בסיסית או Bull Rush עם תוסף +1 להתקפה. אתה לא יכול לעשות פעולות חוץ מלהסתער בתור שבו הסתערת, למעט פעולות חופשיות. אם משהו קורה בדרך ומונע ממך להגיע למטרה, איבדת את הפעולות שלך לתור הזה.
מתנקש: אם הבנתי נכון את השאלה, לא בדיוק... המתנקש לא מקבל כוחות כמו מקצוע רגיל של מהדורה 4, אלא מקבל כוחות ויכולות מסויימים בדרגות מסוימות (הexecutioner מHeroes of Shadow; האחד במגזין Dragon לא). לי זה נראה כמו מעין ניסיון לחקות מהדורות קודמות של D&D.
הסתערות: אתה זז בקו ישר את המהירות שלך אל עבר היצור אותו אתה רוצה לתקוף. אתה חייב לזוז 2 או יותר משבצות כשאתה מסתער. כשאתה מגיע אל המטרה, אתה מבצע התקפת קפא"פ בסיסית או Bull Rush עם תוסף +1 להתקפה. אתה לא יכול לעשות פעולות חוץ מלהסתער בתור שבו הסתערת, למעט פעולות חופשיות. אם משהו קורה בדרך ומונע ממך להגיע למטרה, איבדת את הפעולות שלך לתור הזה.
מתנקש: אם הבנתי נכון את השאלה, לא בדיוק... המתנקש לא מקבל כוחות כמו מקצוע רגיל של מהדורה 4, אלא מקבל כוחות ויכולות מסויימים בדרגות מסוימות (הexecutioner מHeroes of Shadow; האחד במגזין Dragon לא). לי זה נראה כמו מעין ניסיון לחקות מהדורות קודמות של D&D.

התשובה הטובה ביותר
בנוגע להסתערות: חשוב לציין שלא ניתן לבצע כול פעולה נוספת אחרי הסתערות, אבל לפניה זה מותר. הסתערות היא פעולה רגילה שמסיימת את התור שלך, אבל מותר לך לפניה להשתמש בפעולות התנועה ובפעולה המשנית שלך.

בנוסף, יש מספר כוחות שניתן להשתמש בהם בהסתערות במקום התקפת קפא"פ בסיסית. Marauder's Rush של הסייר ו-Ardent Strike של אביר הקודש זה מה שעולים לי ראשונים, אבל יש כמה וכמה כוחות כאלו. כול כוח שנחשב להתקפת קפא"פ בסיסית גם מתאים בתור הכוח בו משתמשים בסיום הסתערות.

במקרה בו לאחר הסתערות אתה משתמש בנקודת פעולה, זהו המצב היחיד בו ניתן לפעול לאחר ההסתערות, וניתן לבצע רק את הפעולה שניתנה בידי נקודת הפעולה.

חזרה