• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הפוני הקטן שלי- כישלון הוא קסם. IC פרקים 1,2

ים שקט מתקדם ברוגע לעבר הטיגריס. "אנחנו סייחים מהעיר של הפונית שגידלה אותך" עונה לטיגריס שמילל משהו בחזרה.
"האמת שאנחנו רוצים להשתמש בבקתה. כן"
הטיגריס:"ראומיאוראו"

ים שקט:"אתם יכולים להשאר בסביבה. כן."
"ראומיאוראומיאו"
"זה בסדר. אמרו לנו שהמקום יהיה מבולגן" ים שקט מתקרב ומלטף את הטגריס.

הטיגריס שואג, וכל החיות יוצאות החוצה.
"שימרו על עצמכם!" ים שקט מנופף בעוד הטיגריס מוביל את החיות משם.

כשאתם מעזים להכנס לבקתה... היא מצחינה למדי, פה ושם עכברים וסנאים מתרוצצים, חלק מהרהיטים שרוטים כמעט לרמה של שבריריות, שקי מזון חיות מפוזרים בכל מקום, עליית הגג פתוחה וממנה מטפטף מצינור מזון חיות ישן.
יש מטבח, סלון, חדר שינה ושרידים של מרפאה וטרינרית ועוד חדר כנראה להלנת חיות.

וזה המקום שלכם.

בננית נכנסת לבקתה, מעקמת את האף ומיד רצה לבדוק שאף חלון לא נשאר סגור או חיה שנשארה בפנים תוך כדי :" אני אחזור על מה שאמרתי - לראש גדול יש חוש הומור ממש טוב, זה נראה הרבה יותר גרוע מהמשרד שלו - ואני מקבלת את חדר השינה.... לא! היא ישנה גם איתם, איכככססס!"

ברק ירוק
למעשה הוא מוצא את חזיז ורעם, מציקים לסייחה קטנה-
אחד מרחף לידה, חוטף את הכובע מראשה ואז משליך למעלה- אחיו תופס את הכובע גורם לסייחה ליבב ואז מחזיר בצלילה לראשה, מתחלף עם אחיו שעף למעלה- והתהליך חוזר.

בבית הנקיון מתחיל באומץ לב בשיתוף פעולה של מלאניה ובננית

ים עוזר גם בניקיון.
הוא כבר ניקה מספר פעמים בחייו כשעזר להוריו בחנות (זה אחד מהיכולות שלו אז אוסיף קוביה אחת, כששתי התוצאות הגבוהות נחשבות)
[dice seed=49790 secure=b829482b_0]3d6[/dice]

בבקתה של טבעונית המצב מתקדם יפה. לאחר כשעה עבודה, הרצפה פחות או יותר במצב הליך.
מילאניה מוצאת כמה ספרים מצהיבים- אחד ספר מפות של האיזור.
שני מדריך של טבעונית לכל החיות שהיו בטיפולה- וההעדפות האישיות של כל אחד.
מגדיר צמחים.
וספר סיפורים שליקטה מהחיות.

חזרה