• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הניצולים [חופשיטה, פנטזייה] [4/4] - עץ משחק והרשמה

סבב שלישי

השעה היא 15:30

נוסע מספר 107 (necro flame):
אתה נותן לו אגרוף בלסת. "אמרתי לך לסתום!". אתה מתגלגל מהכיסא אל הקרקע.
לפתע אתה מתחיל לשמוע חבטות מבחוץ. "אנחנו נחלץ אתכם!" אתה שומע קול נשי. "תישארו בחיים!"
מה תעשה?

נוסע מספר 513 (הח׳אן הטטרי):
אתה רץ לכיוון המטוס ומתחיל לחפור בהריסות בניסיון לחלץ אותם. האישה לידך צועקת לתוך המטוס "אנחנו נחלץ אתכם!
תישארו בחיים!".
414 ו-128 נעמדים לידך ומתחילים לעזור לך. אתה מבחין בשני הנוסעים שלכודים בפנים.
מה תעשה?

נוסעת מספר 236 (dragonitzan):
את רצה מיד לכיוון המטוס. פייצל אבו-עבאס, 414 ו-128 מתחילים לחפור בהריסות. אתה צועק לבפנים. "אנחנו נחלץ אתכם!
תישארו בחיים!".
מאמציהם של השלושה מתחילים לשאת פרי, והנוסעים נגלים לאט לאט לעיניכם.

נוסע מספר 35 (Dr_RPG):
פייצל אבו-עבאס, האישה, 414 ו-128 מתחילים לרוץ לכיוון המטוס. השאר נשארים שם. 629 משוטט לו בין העצים ומלטף כמה מהם. 15 מתיישב.
אתה מחייך. "קוראים לי סייג' מקקיני. אני לא טוב במיוחד בכלום, אבל יש לי עיניים די חדות. אני אשמח לעזור לכם."
האיש מסתכל עליך. "פיטר ג'ול. נעים להכיר." הוא נאנח. "אנחנו הולכים להיתקע פה הרבה מאוד זמן."
מה תעשה?

אין צורך לצטט.
In
אני מפנה במהירות חלק מההריסות, שולף אחד מהאנשים והולך לחול, ואז חוזר לחפש את השני.

סליחה על העיכוב, הייתי בטיול.
"זה לא עובד," אני אומרת. "לא נצליח לחלץ אותם בקצב הזה, אנחנו לא יודעים כמה עמוקים הם קבורים.
אתם - " היא מצביעה על 414 ו-128 " - תביאו שני עצים גדולים. אתה ואני, אבו-עבאס, הולכים להביא משהו להפוך לחבלים.
אנחנו הולכים לבנות מנוף מאולתר."

ולפתע אני עוצרת.
"כמובן!" אני אומרת וטופחת על מצחי. "תא המטען! אולי חלק ממה שהבאנו עדיין שם - ואולי, במקרה, אחד מהאנשים הביא איתו הרבה חבל."

סבב רביעי

השעה היא 15:36

נוסע מספר 107 (necro flame):
"מי שם?" אתה צועק לכיוון הקול. "אנחנו באים לחלץ אותך. חכה."
כעבור כמה שניות נכנס אדם בעל מראה ערבי. "בוא." הוא אומר. אתה לא מתנגד. אתם מתחילים לטפס, והניצול בפאניקה מטפס באיטיות אחריכם.
לפתע ההריסות מתחילות לקרוס. אתה צועק. הבחור הערבי אוחז בך במהירות וקופץ למעלה, מוציא אותך מתוך ההריסות בקושי. רסיסים ננעצים בגבך. הניצול השני נקבר לחלוטין תחת ההריסות.
מה תעשה?

נוסע מספר 513 (הח׳אן הטטרי):
האישה נאנחת. "זה לא ילך. הם קבורים עמוק. צריך לבנות איזשהו מנוף. 414 ו-128..." אתה קוטע אותה. "לא, זה בסדר. אני כבר יכול לראות אותם. אני אשתחל פנימה ואוציא אותם." "אתה בטוח?" היא שואלת בדאגה." "בטח, בטח." אתה אומר. "414 ו-128, תפנו לי קצת מקום." התאומים השריריים מזדרזים למחוץ הצידה את ההריסות בכניסה. אתה משתחל פנימה. "מי שם?" צועק החוצה אחד הלכודים. האישה עונה לו.
"אנחנו באים לחלץ אותך. חכה." אנחנו? כן, בטח. מאוד עזרה זאתי.
אתה נכנס עמוק לתוך ההריסות ואוחז ביד של אחד הניצולים. "בוא." אתה אומר. הוא לא מתנגד לך. אתם מטפסים ביחד. הניצול השני מסתכל עליכם ומתחיל לטפס אחריכם.
אתה והניצול השני כמעט יוצאים, כשלפתע ההריסות מתחילות לקרוס. אתה אוחז מהר בניצול שאתה מחזיק וקופץ החוצה בעזרת הרפלקסים שלך. ההריסות מתמוטטות לחלוטין, וקוברות תחתן את הניצול השני. רסיסים עפים ונתקעים בך ובניצול.
מה תעשה?

נוסעת מספר 236 (dragonitzan):
את נאנחת. "זה לא ילך. הם קבורים עמוק. צריך לבנות איזשהו מנוף. 414 ו-128..." פייצל קוטע אותך. "לא, זה בסדר. אני כבר יכול לראות אותם. אני אשתחל פנימה ואוציא אותם." "אתה בטוח?" את שואלת בדאגה." "בטח, בטח." הוא אומר. "414 ו-128, תפנו לי קצת מקום." התאומים השריריים מזדרזים למחוץ הצידה את ההריסות בכניסה. הוא משתחל פנימה. "מי שם?" צועק החוצה אחד הלכודים. את עונה לו.
"אנחנו באים לחלץ אותך. חכה."
אתם מחכים במתח. נוסע 35 ניגש ונעמד לידך. "קוראים לי סייג' מקקיני. נעים להכיר. איך הולך לכם פה?"
"אחד נכנס פנימה להוציא אותם. נקווה שכל העסק לא..."
הריסות המטוס מתחילות לקרוס. 414 ו-128 נהדפים לאחור מעוצמת ההדף. את צועקת. לפתע, פייצל אבו-עבאס מזנק מתוך הפתח, אוחז בבחור חבול ומרוט. רסיסים ננעצים בהם. את שומעת צרחה מלמטה כשההריסות קורסות סופית.
מה תעשי?

נוסע מספר 35 (Dr_RPG):
"נעים להכיר אותך פיטר. נראה שהם יצטרכו קצת עזרה, כן?"
אתה מתקדם לכיוון המטוס ונעמד ליד האישה. "קוראים לי סייג' מקקיני. נעים להכיר. איך הולך לכם פה?"
האישה עונה. "אחד נכנס פנימה להוציא אותם. נקווה שכל העסק לא..."
הריסות המטוס מתחילות לקרוס. 414 ו-128 נהדפים לאחור מעוצמת ההדף. אתה נרתע לאחור. לפתע, פייצל אבו-עבאס מזנק מתוך הפתח, אוחז בבחור חבול ומרוט. רסיסים ננעצים בהם. אתה שומע צרחה מלמטה כשההריסות קורסות סופית.
מה תעשה?

"כולם בסדר?" אני קוראת.
"אני אומרת שנבדוק בכל זאת את המטען, ברגע ששניכם תתאוששו. תפגשו אותי ליד תא המטען ההרוס,"
ובמילים אלו אני יוצאת לתא המטען.

כולם יתעסקו עוד עם הפצועים, אולי אוכל לקחת לעצמי כמה דברים שימושיים.
[dice seed=29684 secure=0b6b1287_0]2d6[/dice] לחיפוש.

dragonitzan אמר/ה:
"כולם בסדר?" אני קוראת.
"אני אומרת שנבדוק בכל זאת את המטען, ברגע ששניכם תתאוששו. תפגשו אותי ליד תא המטען ההרוס,"
ובמילים אלו אני יוצאת לתא המטען.

כולם יתעסקו עוד עם הפצועים, אולי אוכל לקחת לעצמי כמה דברים שימושיים.
[dice seed=29684 secure=0b6b1287_0]2d6[/dice] לחיפוש.

כן הגבתי.

הוא הגיב רק לך.

חזרה