• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

נקמתו של הגמד - הרפתקת פאת'פיינדר

סטטוס
נעול לתגובות.

מליאדקר

פונדקאי פעיל
נקמתו של הגמד - הרפתקת פאת'פיינדר
שלום! הנה כמה הסברים:
קוביות מטילים או בבית או כאן .
ניתן לשימוש עם דמויות מוכנות ודפי הדמות הבאים:
לפי מקצוע,ניתן למצוא באתר
בעברית, כנ''ל
באנגלית
אוגדן שחקן [בבית]
ניתן להוסיף דפי כוחות
זאת ההרפתקה הראשונה שלי!
גזעים:
בני מחצית
בני אנוש
גמדים
אלפים
לטאים
אנשי שממית
לטאישים
האנוב
סקארבש
נגועי פיה
סריאנים
טרולים
אורקים
גובלינים
הנה פתחתי עץ הרשמה,
אני חושב ,ליצור לעצמי דמות?
[יש לי גמד כהן ברמה שלוש אבל לא משנה]

הנה פתחתי עץ הרשמה,
אני חושב ,ליצור לעצמי דמות?
[יש לי גמד כהן ברמה שלוש אבל לא משנה]

אוקי. שלום מליאדקר וברוכים הבאים לפורום. נחמד לראות את ההתלהבות שלך.

דבר ראשון,איחדתי את שלושת ההודעות שלך לעץ אחד. אין שום סיבה לפתוח שני נושאים שונים לאותו הדבר.
דבר שני, אני מציע לך להסתכל קצת על עצי הרשמה אחרים, ולקרוא את חוקי הפורום ואת ה https://www.pundak.co.il/library/roleplaying/788-guide-forum-game .
שים לב שכאשר פותחים עץ משחק, צריך לציין באיזו שיטה המשחק. אני רואה שאיגדת בגזעים האפשריים גזעים רבים מהפורטל ממהדורות שונות- האנוב של מו"ד 3.5, הסקראבש של מו"ד 4, והסיראנים (פרי עטי) ואנשי השממית של מו"ד 5.

בנוסף, שים לב שבמקום לשלוח הודעה חדשה כדי לתקן את עצמך, אתה יכול לערוך את ההודעה המקורית באמצעות כפתור העריכה (עפרון ודף אפורים בצד שמאל למעלה של ההודעה). בפעם הבאה, אני אבקש שתמנע מדאבל-פוסט (שתי הודעות ברצף) ככל האפשר, למען הנוחות.

כמו כן, בנוגע לשאלה שלך- מנחים משתמשים בעיקר בדב"שים (דמויות בלא שחקן, או דמויות בשליטת השה"מ- כמו ששמעתי כמה אנשים קוראים לזה), הדב"שים הללו בדר"כ נבנים בצורה קצת שונה מדמויות שחקן (ד"שים בקיצור), ויותר כמו מפלצות. אני ממליץ לך להסתכל בספרי השיטה שבה אתה משחק כדי להבין בדיוק איך. אז אין צורך לבנות דמות בשבילך, כי אחרי הכל- אתה לא שחקן, אתה המנחה.
מצד שני יש כאלה שכן מעדיפים לבנות דמות לעצמם, בעיקר בשביל איזון החבורה. אבל זה לא בדיוק מומלץ.

כן..
השיטה: פאת'פיינדר
נקסטורל , רואים שאתה בן אדם טוב. הרבה זמן אני משתמש בסריאנים ורוצה להגיד תודה ,ליוצר אני מטורף על הגזע הזה. תודה תודה רבה,[ואני משחק בהמון שיטות]

מליאדקר אמר/ה:
כן..
השיטה: פאת'פיינדר
נקסטורל , רואים שאתה בן אדם טוב. הרבה זמן אני משתמש בסריאנים ורוצה להגיד תודה ,ליוצר אני מטורף על הגזע הזה. תודה תודה רבה,[ואני משחק בהמון שיטות]
דבר ראשון תודה, נחמד לשמוע שאהבת.
עכשיו, הבעיה היא שהגזעים שנתת הם מהרבה שיטות שונות, ולאו דווקא לשיטה בה אתה רוצה להעביר את ההרפתקה- פת'פיינדר.
אתה אומר שאתה מוכן להנחות גם מו"ד 5, אבל אני חושב שכדאי קודם שתחליט בוודאות על ההרפתקה לפני שתפתח עץ הרשמה. אתה מוזמן לבקש עצות בפורום מבוכים ודרקונים ופת'פיינדר, או בפורום משחקי תפקידים, ואני מאחל לך בהצלחה ומפנה אותך שוב לכתבה הנהדרת של גאלאן.

כמו כן, אני מבקש ממך שוב לרכז את ההודעות שלך להודעה אחת, אין צורך בשלוש הודעות שונות. מקסימום, אם שכחת להוסיף משהו- יש את כפתור העריכה.

רגע אבל אפשר להשתמש בגזעים שכתובים בפת'פיינדר.?
אני מאמין שאפשר.
טוב אני לא כזה מבין כמוך[אבל אני מתחבר באופן יומי ולומד על שלל משחקי תפקידים ויצרתי 3 עולמות מערכה אבל עדין אני צריך ללמוד

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה