• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

בני המפלצות - עץ הרשמה [5/5] סגור להרשמה (חופשיטה,פנטזיה)

להיפך, קראת את החלק בעמוד של 'הרשמה'? תכתוב דפ"ד, ורק אם הוא לא יהיה בין החמישה-שישה הטובים ביותר הוא יהיה שחקן ספסל.
יש לך עד ה-27 להגיש דפ"ד, שאני אגיב לו, שאתה תעדכן את התגובות, שאני אתן לך יכולות ואז שאתה תבחר יכולות.

אה,אוקיי.מעולה!
דפ"ד
שם דמות:גארנהאר פרוות זאב.
שם שחקן:המגדל הבודד.
מפלצת מקור:ווארג.
מספר דורות:2 דורות(רבע ווארג)
גזע:אורק.
מקצוע באילהארה:-כלום-
מאפיינים מפלצתיים:שיניים מחודדות בפה,פרווה דלילה בכל מיני אזורים(נראית כמו הרבה שיער גוף).
יכולת בסיס:יכולת בסיסית: יללת הווארג. מחזק אותך ומחליש את יריביך לזמן קצר, מעלה הרבה מורל לידידים וקצת מוריד אותו לאויבים.
יכולות:
דיבור עם זאבים: אתה מסוגל לדבר עם זאבים, זאב אחד בכל פעם, ע"י העברה טלפתית של תמונות ורגשות. דו כיווני.
קריאה לזאבים: אתה קורא לכ1-4 זאבים מהאזור.
פרוות הזאב: פרווה צומחת על עורך ומחזקת אותו נגד פגיעות וקור.
רקע:גארנהאר נולד באי קטן בשליטת באלאד סום,וכבר מלידתו ידעו שהוא מיוחד,ובן מפלצת.
אימו גידלה אותו,ואביו היה בילדותו,אבל פעמים מעטות,כי הוא היה בצבא רוב הזמן.
הוא הילד היחיד במשפחתו,והיחיד בכל ענפי המשפחה שהוא בן מפלצת.
כשהיה תינוק,היה מיילל בלילות כזאב,אבל עד מהרה זנח את המנהג הזה,ולא גילה יותר מידי סימנים מיוחדים,חוץ מחוש ריח מפותח יותר.
ילדותו עברה עליו די בנוח,כשחבריו מקבלים אותו כשווה בין שווים.הוא מעולם לא בכה,גם כשקיבל מכות קשות ופצעים רציניים.כשהיו קצת יותר גדולים,הוא וחבריו יצאו למסעות ציד קטנים,שבהם היה הגשש המרכזי,ובזכות חוש הריח שלו הם הצליחו לצוד חיות רבות ולכלכל את משפחותיהם,דבר שהיה נהוג בכפר בגלל שהגברים הבוגרים נמצאים לרוב בצבא.
פעמים היה גארנהאר קופץ על חיות ומשסף את גרונן עם שיניו,ולמד להסתדר בלי סכין בציד.
כשגדלו הוא וחבריו,הגיעו מהצבא לגייס את הגברים הכשירים,והוא וחבריו הלכו איתם.בצבא גילו את היותו בן מפלצת,וניצלו את כישוריו בגששות ובלחימה בלי נשק.פעמים רבות נהג להרוג את אויביו בשיניו,ובזכות פרוותו הוא קיבל את כינויו.
הוא צורף ליחידה של חיילים בני מפלצות,שהיו מעין יחידת עילית.ביחד הם יצאו למשימות רבות ונהיו חברים מאוד טובים.כל אחד העדיף להקריב את עצמו ולהציל את חברו.
במבצע אחד,הם נקראו לתגבר יחידה שנקלעה למארב,ולחלץ את הפצועים.
כשגארנהאר הגיע עם חבריו לקרב,הוא גילה שמפקד היחידה הוא אביו,והוא פצוע.
בעוד הוא ניגש אל אביו ומתחיל לפנות אותו למקום בטוח,אביו דחה אותו בטענה שיש אחרים שפצועים קשה יותר,והפנה אותו אליהם.גארנהאר הלך,אבל הבטיח לו שהוא יחזור.
כשחזר,הוא ראה את אביו נשמט מאחיזת חייל אויב,שלהב חרבו נצבע בדם אביו.שולי ראייתו נצבעו אדום,והוא הסתער על החייל בחרבו,הורג אותו בשיסוף מהיר.לאחר מכן,הוא לקח את גופת אביו,ובכה בפעם הראשונה בחייו.כשהוא חוגר את חרב אביו לצד חרבו שלו,הוא נשבע שמותו של אביו לא יהיה לשווא,והוא ינקום באילהארה,ששלחו את החיילים.
הוא הציע את עצמו כמרגל באילהארה,שיכין את המידע המודיעיני לפלישה לעיר.המלך קיבל את מינויו,ומהר מאוד הוא נשלח לרובע העוני שבעיר.כרגע הוא לא השיג מספיק מידע,אבל הוא נוהג לרשום לעצמו בפתקים כל פרט על המשמר והנשק של אילהארה.
נשק:שתי חרבות ארוכות,חסרות עיטורים.הן מוסתרות מתחת לבגדיו של גארנהאר,אחרי הכל,תושב עני לא אמור להסתובב עם נשקים כאלו.
מיומנויות:סיוף,גישוש,עיבוד בשר,עור וכו'.התגוששות.
ציוד:תרמיל,פנקס,עיפרון פחם,שריון חזה שמוסתר מתחת לבגדים,שק שינה,קשת ו16 חצים.
כסף:100 מטבעות זהב.

מגדל
דמות ממש מגניבה! אהבתי. בעיקרון אין קרבות בין אילהארה ובאלאד-סום, אבל לא נורא. זה מעמיד אותך במקום שונה... מעניין. אין לי כלכך זמן, אז אני אתן יכולות אחר כך.

נקרו
הבערה העצמית שלך בלתי נשלטת וחלשה יותר מהיכולת. היכולת נותנת לך לשלוט בזה, ליצור ולכבות כרצונך, והאש מעט חזקה יותר.

ח'אן
להפוך אותה לבת סוקובוס ישנה לחלוטין את אופי המשחק שלה, כי זה יהפוך אותה מבעלת ברית שלך לאויבת שמנצלת אותך. אתה בטוח בבחירה שלך? אתה יכול בעיקרון שהיא תהיה יפה ובת כל מפלצת...

שם דמות:מילהוס
שם שחקן: donVT
מפלצת מקור: דופלגנגר
מספר דורות: 7
גזע:אלף
מקצוע באילהארה: קוסם ומלצר
מאפיינים מפלצתיים: צבע שיער משתנה בהתאם לרגשות וכשהוא מבצע שינוים רבים בזמן קצר צבע עורו נעשה ירקרק
יכולת בסיס:
יכולות:
רקע: כשהוא היה ילד קטן היה הרבה מתח בין אימו לאביו כי רק אחרי לידתו אמו גלתה שאביו בן מפלצת, הורי התגרשו כשהוא היה בן 3 וכל פעם שאמו ראתה אותו היא השוותה אותה לילד האנושי שלה, כשהוא היה בן 5 אביו לימד אותו על המורשת שלו בעקבות מות סביו, כשהיה בן 7 אמו הרגה את אביו והוא ברח לרחוב, ברחוב כנופיה אימצה אותו וגרמה לו לגנוב בשבילה בלי שהוא היה מודע לזה, אחד מהפושעים לימד אותו קסמי קלפים, אחרי כ5 שנים הוא הבין מה הם עושים וברח, היום הוא מלצר וקוסם רחוב, הוא תמיד עם ברדס בגלל צבע השער המשתנה וכרגע חושבים שהוא אלף רגיל, הוא שונא את אמו ולא פעם שקל להתנקש בה, כאירוניה, הוא עובד במלצרות אצל אחיו למחצה בלי שאחיו ואמו ידעו על זה
נשק: זוג חרבות ארוכות חד ידניות
מיומנויות: (קסמי קלפים, קצת גניבה ומלצרות
ציוד: ברדס, תיק, ציור של אביו ושל אמו, ציורים של אנשים מפורסמים- למקרה שירצה להתחזות וחפיסת קלפים
כסף:100 מז

ח'אן
סירנה היא גם בעיקרון מרושעת, אל אפשר שהיא תתכחש למוצא שלה.
אם אתה רוצה אותה רעה, מעולה.
אם לא, אפשר שהיא מתכחש להיותה בת סירנה ופונה נגד זה.

נקרו
מעולה!

הל
אוקי, מעולה, הבנתי... יכולות!

יכולת בסיסית: תעופה (מסורבלת, ריחוף ללא כנפיים, לזמן קצר לגובה קצר).

יכולות:
עור קשקשים/משב רוח
ציפורני ענק/חזיית מזג האוויר

עור קשקשים: איבר לבחירתך בגופך מתמלא קשקשים ומוגן מפני התקפות.
משב רוח: אתה עושה משב רוח שדוחף את יריביך לאחור בעוצמה.
ציפורני ענק: ציפורני ידיך גדלות לגודל גדול מאוד, וכל אחת מהן שורטת כמו פגיון לזמן קצר.
חזיית מזג האוויר: אתה יכול לגלות בדיוק גבוה מאוד את מזג האויר הקרוב, מה שעוזר לקראת תעופה ושאר המאורעות שמזג האוויר משפיע בהם.

מגדל
יש מעט היתקלויות...
בכל מקרה, יכולות!

יכולת בסיסית: יללת הווארג. מחזק אותך ומחליש את יריביך לזמן קצר, מעלה מורל לידידים ומוריד אותו לאויבים.

יכולות:
ציפורני ווארג I/דיבור עם זאבים I
קריאה לזאבים I/פרוות הגנה I

ציפורני ווארג: ציפורניך גדלות ונהיות כל אחת קטלנית כמו פגיון קטן.
דיבור עם זאבים: אתה מסוגל לדבר עם זאבים, זאב אחד בכל פעם, ע"י העברה טלפתית של תמונות ורגשות. דו כיווני.
קריאה לזאבים: אתה קורא לכ1-4 זאבים מהאזור.
פרוות הגנה: פרווה צומחת על עורך, ומחזקת אותו כנגד התקפות.

דוןVT
הכוחות באים ממך, לא מתליון.
קצת יותר פירוט ברקע, בבקשה. הרקע קצר מדי.
בכללי, קצת יותר עומק ומחשבה בדמות...
חוץ מזה דמות נחמדה מאוד.

שתי הודעות:
הראשונה: בגלל כמות השחקנים וזה שככל הנראה כבר בחרתי בשחקנים שלי, אני מעביר את הדד ליין ליום רביעי. זה אומר שמי שעוד רוצה להשתתף שיכתוב דפד עד יום שלישי, שאוכל לתת לו תיקונים ויכולות.

השנייה היא שאלה:

מאנשים עם ניסיון, האם כדי לי להישאר עם חמישה שחקנים או לעבור לשישה? יש הרבה שרוצים ויש לי התלבטות גדולה, אבל אני רוצה לדעת כמה זה קשה שישה...

זה מאוד תלוי בקצב ההודעות של השחקנים שלך...לי כרגע יש חמישה עם שישי שעומד להצטרף ואם שחקן אחד פתאום לא מגיב כמה ימים אז המשחק נתקע. תחשוב שכל שחקן שאתה מוסיף יש לך עוד כמות זמן קבועה כל פעם עד שהוא עונה לפני שאתה יכול להתקדם.
בסופו של דבר זה יותר תלוי בשחקנים שלך וברמת ההגבות שלהם, אם שחקן אחד מגיב פעם בשלושה ימים וכל שאר השחקנים פעם ביום אז לרוב המשחק יזוז פעם בשלושה ימים ועם כל שחקן שאתה מוסיף אז יש יותר סיכוי שמישהו יגיב יותר לאט מהאחרים.
אבל זה רק ההצעה שלי ורק עכשיו התחלתי את המשחק הראשון שלי בפורום, אז אולי לא כדאי להקשיב לי.

סירנה היא לא בדיוק רעה, היא פשוט שרה יפהפה ומלחים מעדיפים לטבוע ולא להפסיק להאזין לשירתה... מעשים טובים עם תוצאות רעות.

חזרה