• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

השיר הישן מתנגן שנית- הרפתקה אפית בארץ התיכונה-עץ משחק

קבוצה אחורית:
"אני חושב שאני שומע קול טיפטוף שנע, כלומר מישהו..." קולו של ראן-דורי-ראן דועך כאשר הוא מספר לאלת'וס על מה ששמע והוא מנסה להבין מה מתרחש.
אאוט: זה נשמע מתוך האזור המת או מחוצה לו? מתקרב או מתרחק?

קבוצה אחורית
"זה הזמן לגשש קדימה." אומר אלתוס. "עלינו לנוע מבלי להיראות." הוא ממשיך. עיניו זוהרות בעוד קולו נשמע בטון שונה, תחושה לא ברורה עוברת באוויר. בעוד אלתוס מדבר בשפה לא מובנת. תחילה עיניו מקלות את הגוון הטבעי של האיזור, ואז בגדיו משנים גם הם את צבעם, השיער הארוך שלו מצטרף גם הוא לשינוי ולסיים. עורו. מכל מבט, נראה שאלתוס הוא אחד עם הגוון של השטח.

ואז הוא מתחיל לרוץ קדימה, ואף על פי שהוא רץ, הוא לא נשמע רועש יותר, או קל יותר לזיהוי
META
מטיל change hue. יש טעם לגלגל בדיקת עייפות עם הד"ק הוא 8 ואני מקבל +8 לגלגול?

בכל מקרה אחרי זה מתחיל להתקדם בהסוואה, עד שהוא מגיע לטווח שמיעה של הקבוצה הקדמית.
מקבל +5 מהלחש. +4 מהגלימה ו+4 מהיותי אלף. יחד עם +2 מהזריזות שלי.
[dice seed=12655 secure=d1dcdb1e_0]2d6+15[/dice]

בנוסף מנצל את זה שאני אלף כדי לזוז מהר בהתגנבות ללא מחסר.

קבוצה קדמית
In
"ובכן... בואו ניכנס" אומר דגורמור, אוחז בחרבותיו, מוכן לשלוף אותן בפתאומיות, ומתקדם, מחפש את השביל הישיר ביותר למה שיצר את זה/אם זה יצור עקבות או כל דבר כזה.
"תשגיחו ששום יצור אינו מפתיע אותנו, לי זה יהיה קצת יותר מסובך..." אומר דגורמור, מחווה לעינו שמכוסה ברטייה.
Out
לגלגל מעקב או משהו?

קבוצה קדמית
out
לא. העקבות ממש ממש ברורים
In
כשאתם מתקדמים, אתם רואים לפתע יצור,עומד בקרחת יער, ושכמוהו לא ראיתם מעולם. מדובר בדמות...מימית למדי. יצור הדומה לבן אדם, אישה ליתר דיוק, העשוי כולו ממים שזולגים וגועשים ללא הרף מכל חלקי גופו, וברגע שהם נוגעים באדמה הם נשפכים למטה. האישה זורמת לה לעומק היער, כרגע מתעלמת מכם . אתם שמים לב שבכל מקום שממנו נשפכים המים האדמה מלבלבת לרגע, ואז נובלת שוב כשהמים זורמים אל תוך האישה. עיניה שקופות, ומשקפות את סביבתה, כך שכעת גופה צבוע בחום ושחור של העצים שסביבה. עיניו של קוזימו נפערות בתדהמה והוא מסתכל עליכם בהתרגשות "שניגש אליה?"
out'
גלגלו התגנבות אם אתם רוצים להמשיך לעקוב אחריה
ליאור
תרגיש חופשי לקרוא את הספוילר שלהם

קבוצה קדמית
דגורמור עוקב אחרי האישב בדממה, מנסה לזהות מה היא
התגנבות - [dice seed=2988 secure=a9d6f975_0]2d6+4[/dice]
ידע - [dice seed=45958 secure=0514398c_1]2d6+3[/dice]
OUT
מאחר ואני קצת חלוד ומעולם לא הייתי מדהים בשיטה... הפלוסים שאני מקבל הם רק מהsecondary (sealth-skill: +4, Any lore skill: +3), נכון?
יש לי גם Observe +2, אם זה משפיע איכשהו

שה"מ
קראתי שוב את ההודעות לקבוצה האחורית וזה לא באמת כתוב... בכל זאת הדמות שלי נמצאת על גבול האזור המת, היא יכולה לשמוע את הרעש מאחוריה או מהצדדים.
אם אני לא יודע אם זה מתרחק או מתקרב אל הקבוצה הקדמית או האחורית הדמות שלי לא יודעת איך לפעול, אם זה משהו שעלול לאיים על קבוצה או משהו שמנסה להתחמק מהן או אולי משהו שמהזווית שהדמות שלי נמצאת היא יכולה להתקדם בצורה כזו שחתוך ותמנע התקדמות שלו.
אז יש כמה דברים שהדמות שלי יכולה לעשות בלי להתקרב אל הקבוצה הקדמית או להיכנס לאזור המת, אז למה זה לא רלוונטי?

הל
[
כן
ג'וני
צודק...לא חשבתי על זה ככה.
קבוצה אחורית
אתם רואים יצור מוזר, דמוי אישה, שעושים ממים שמטפטפים לאיום, ומשקף את היער הקרוב שמסביבו, וצועד באיטיות לעומק היער, ולפתע מסתובב בבהלה לעבר השלישייה שלפניכם, וצועקת משהו בשפה לא מובנת, שנשמעת כמו פכפוך של מעיין, רק מוגבר פי מאה.
ליאור
לא גילית משהו מיוחד בנוגע אליה, אבל אתה חש כוח חזק למדי בוקע ממנה, והוא בהחלט מאוד קדמוני
קבוצה קדמית
האישה מסתובבת בפתאומיות, ועיניה,
או יותר נכון השקעים במקום בו אמורות להיות עיניה נפערים לרווחה, והיא צועקת משהו בשפה לא מובנת, הנשמעת כמו פכפוך מעיין אבל מוגברת פי מאה.

קבוצה קדמית
מארדור נבהל ומניח יד על חרבו.
לאחר מכן הוא נרגע ומוריד את היד.
לאחר הרהור קל הוא מתקדם קדימה,ידיו בצידי גופו והוא אומר:"שלום,אנחנו לא רוצים לפגוע בך,אה...גברתי".

חזרה