• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הרישום למנחים בדרקוניקון 2017 נפתח!

הגיעה השעה להגיש את המשחקים שלכם לדרקוניקון 2017: משחק אחד או ארבעה משחקים, הרפתקה פרי דמיונכם או מוכנה, פעם ראשונה בכנס או עשר שנים ברצף!
אם יש לך רעיונות לארוע משחקי לוח, מיניאטורות או משחק אחר, נשמח לארח אתכם בדרקוניקון. לשאלות פנו לצוות משחקים.
הרישום יסגר בתחילת יולי, כל המקדים מבטיח את מקומו בכנס!
http://www.dragoncon.co.il/dm.aspx

דרקוניקון השנה יערך בין ה-24 ל-25 באוגוסט, באהל שם ברמת-גן. זוהי הפעם העשירית שבה ייערך דרקוניקון ולרגל הארוע הגדלנו את הכנס ליומיים - יום חמישי ויום שישי. בכנס יהיה שפע אדיר של משחקי לוח, משחקי תפקידים, מתחם דוכנים ועוד!

אם יש לכם שאלות/קושיות/בקשות וכל דבר אחר, זה המקום לשאול :)

איפה יתרחש הכנס?

ויש דרישות כלשהן על המדריך (גיל וכדומה)?

ואחרון חביב - ברישום להנחייה אפשר לבחור מתי אני ארשם? נגיד אם אני לא יכול שעות מסוימות או יום מסוים...

dragonitzan אמר/ה:
[post]668549[/post] איפה יתרחש הכנס?
כמו בשנה הקודמת: אהל-שם ברמת-גן, זה קרוב לתחבורה ציבורית ויש שפע חנייה. באתר יש כתובת מדויקת.
dragonitzan אמר/ה:
[post]668549[/post] ויש דרישות כלשהן על המדריך (גיל וכדומה)?
גיל 13+ לרוב, כמובן ניסיון קודם בהנחיה.
dragonitzan אמר/ה:
[post]668549[/post] ברישום להנחייה אפשר לבחור מתי אני ארשם?
בהחלט, תיכנס לקישור של הרישום ותראה שם בדיוק מה אפשר לבחור.

א. כמו שדרגוניצן אמר, מה אם ההרפתקה שלי היא שעתיים-שלוש ולא שעה וחצי או שלוש וחצי?
ב. מבחינת גילאים, מה אם אני רוצה 11+? כאילו, אין לי שום בעיה שיהיו ח'ברה מעל גיל 15, בכיף, אבל אני לא כ"כ סומך על עצמי בהנחיה לילדים קטנים, לא כדאי להוסיף עוד אופציה כאן?

נקסטורל - עקרונית אין בעיה לסיים מוקדם. בפועל זה כמעט תמיד קורה. לא הייתי מתרגש מזה, פשוט יש סבבים בכנס, והדרישה היא שהמשחק יסתיים לפני שהסבב הבא מתחיל - כדי שאנשים יגיעו למשחק הבא שלהם בקלות.
בקשר לגילאים, אם יש שחקנים מתחת לגיל 11 זה בתיאום עם המנחה ולרוב בליווי של אח גדול / הורה.

טקהאג, מכירת הכרטיסים נפתחת בתחילת אוגוסט באתר הכנס. כמובן שאפשר לרכוש גם בכנס עצמו, אבל מומלץ לרכוש מראש.

זה לא כל כך קשור להנחייה אבל איפה אפשר לקרוא על הכנס הזה? מה האופי שלו ומה קורה בו? ומה טווח הגילאים שמתאים להשתתף בהם בכנס? (בתור אורח ולא בתור מדריך)

אהלן, הודעה קצרה - הרישום לדרקוניקון מסתיים בשני בשעה אחת-עשרה בערב. נותרו מספר שולחנות פנויים בחמישי סבב בוקר ושישי סבב בוקר. מי שרוצה להנחות עוד משחק, זה הזמן ;)

חזרה