• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תחרות המוות הרפתקאה נוספת בגאנוס [הופסק]

סטטוס
נעול לתגובות.
דרול הולך על מפקד המשמר ורוצה להצטרף למרדף אחרי אוסגן, הוא שואל אותו עם הם עומדים לקיים מרדף כזה מתי, איך ואפיו

למה אתה תמיד לא מגיב למה שאני כותב עוד פעם אחת ואני לא משחק יש לך 48 שעות להגיב מעכשיו 17:32 15.4.2004

אם לא אני פורש אתה מעצבן אותי

)האביר שלי(שחכתי איך קוראים לו! :cry: ) פונה על המפקד ובקולו הנמוך אומר:"ופלדינים אבירים יתקבלו?" הוא שואל בביטחון עצמי גבוה

המצאתי לדמות שלך שם חדש ומתאים,סר ריאן ליונהארט.ולהרפתקאה
-------------------------------------------------------------------------------------

ריאן אתה רואה את צבאות הגמדים,הם רצים אם גרזנים,פטשי קרב וצעוקים רגע לפני שאתה יוצא לקרב.בא המפקד ואומר-יש לך משימה חדשה למצוא את "להב" ולהרוג אותו תיקח את הגריפון וטוס לדוניי-פוהר
-------------------------------------------------------------
המפקד אומרים לכוהן,שהמישה שלו זה למצוא את אוסגן ולחסל אותו המפקד אומר- שאוסגן יהיה בדראם ארץ הגמדים.וגם יתלווה אלייך אביר תחכו לו בפונדק שנקרא הגמד השיכור.

אלף סייר אתה ענית על שאלה שלא שאתי אם תקרא תראה שזה לא מה ששאלתי
אני פורש ביי לכולם אני נאניתי לשחק איתכם אבל אני לא ממשיך ככה

the thif אמר/ה:
אני מתקדם אל מפקד המשמר עם מכתב האמלצה שיש לי ומבקש מידע על המערכה ואיפה נמצאים הכוחות ואם יש מרגלים שצריך לטפל בהם

איזה מפקד יגיד לך איפה הכוחת שלו הוא התחמק מי השאלה שלך,מפקד רגיל היה מתעצבן ואולי אפילו אומר שאתה מרגל.

ריאן עולה על הגריפון בהצטערות על העובדה שהוא לא יכול להגן על ממלכתו וממריא למעלה, לעבר פונדק הגמד השיכור שבדוניי-פוהר. הוא עולה לעננים להרגיש את הרוח על פרצופו ויורד בשער העיר דוניי-פוהר, ברגע שהוא נכנס הוא מביא את הגריפון לאורווה והולך לפונדק הגמד השיכור כשהחרב בנדן והמגן בגב.

אתה מוכן לעשות יותר מ4-5 מילים בתגובה? תנסה לתאר קצת
------------------------------------------------------------------------------------
ליונהארט נכנס לגמד השיכור: מצב הפונדק לא נראה לו והוא רוצה לצאת כמה שיותר מהר "אתה!" הוא אומר לאיש "העם אתה איש הקשר שלי כאן? כי עם כן אנחנו יוצאים מכאן עכשיו למקום נורמלי" הוא מסתכל על האיש ומחכה לתשובות

שאני יבין: האיש אמור להיות the thief, אבל הוא פרש: אז אתה משחק את הכוהן שלו? כי אני לא הבנתי עם זה היה הברמן או איש הקשר של סר ליונהארט

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה