• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחק פורום - ערבות שיידרן [ הופסק ]

סטטוס
נעול לתגובות.
לאחר שלינדה חיפשה בכל היריד והיא בטוחה שאין כזה דוכן היא מסתובבת בין כל הדוכנים, קונה לה איזה משהו טעים לאכול ומשחקת עד שהיא כבר לא יכולה לזוז מרוב עייפות.

האיש עדיין עומד שם , מפזם לו בשקט , הקשת , נמצאת על מקום מיוחד בגלימתו.
מה אתה עושה?

אורופין מתקרב למוחר ושואל "היש לכם קשתות מיוחדות, אדוני? קשתות טובות יותר מקשתי שלי?" שואל אורופין ומציג למוחר את קשתו.

הוא מעביר עליה מבט , מוציא משקף קטן ועובר עליה.
"וואו , זה אאחד מרובי הקשת הטובים ביותר שראיתי , תגיד לי , י הכין לך את זה?"

shortbow זה רובה קשת? shortbow זה מה שהעלפים מיער מירקווד(שר הטבעות) משתמשים בו.

משחק:
"בעיירה שלי" אומר אורופין "יש לך קשת טובה יותר?" שואל אורופין "משהו מכושף?" הוא מוסיף ומעביר מבט מהיר על כל החנות.

הוא קם , ומתמתח. "יש לי בעיקר קשתות ארוכות , הקשתות הקצרות הם הרבה יותר פשוטות משלך..." הוא מסיים את המשפט בפיהוק.

הוא מציג לפניך מגוון רב של קשתות , יש בערך חמישים קשתות , מתוכם 5 קצרות , ואותם ( כפי שנראה לך ) הכינו ילדים , או נערים.
הם עקומות ,לא טובות פשוט איכות גרועה... :confused:
לעומת זאת , קשתות ארוכות ( שאגב אתה יכול להשתמש בהם ) יש כמה , ורובם מאוד טובות , באיכות של אמן...
הוא מציג לך , ומספר לך בקצרה על הובות שביניהם ( "זוהי , כן זה סיפור נחמד , היא עברה במורשת מסדר האור הרבה מאוד זמן....").

הוא מחייך.
טוב תבחר:

1.קשת ארוכה תוצרת עלפים , מיוחד: יש אפשרות לייצר חץ מיוחד 60מ"ז
2.קשת ארוכה תוצרת בני הליל , מיוחד :אפשרות לייצר חץ מיוחד60 מ"ז
3.תוצרת העלפים הזהובים , מיוחד:כל חץ נותן שובל אור יפהיפה , אשר יכול להרתיע את האויב.84מ"ז
4.קשת מורכבת גדולה , מיוחד : כל חץ יכול לגרום לאויב למעוד.140 מ"ז
5.קשת מתקפלת , מיוחד. אפשרות לקפל את הקשת ( הקסומה ) למשהו בגודל יחסית קטן , מיוחד: חץ מהיר. כל מי שמשתמש בקשת זו מקבל אפשרות יריה של חץ מהיר הפוגע באיבר חיוני בגוף ( לעיתים צלעות , ראיות עיניים ועוד...).
230 מ"ז

אלו הקשתות הבאמת מיוחדות , יש לך 294 מ"ז

לינדה עוברת מדוכן לדוכן ללא הפסקה עד שהיא שמה לב לדוכן החרבות היפיפה "או סוף סוף דוכן שאני אוכל לקנות בו משהו נורמלי" היא מצחקקת לעצמה וניגשת לדוכן: "שלום, האפשר להביט על מגוון החרבות?" היא שולפת את חרבה "ואולי גם תוכל להעריך את חרבי, לא שהיא למכירה חס וחלילה היא עברה אצלנו במשפחה כבר דורות רבים ויש לה ערך רב, עבורי לפחות ".

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה