• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הצוות האבוד [משחק מקוון] התחלנו

אני אומר "אנחנו לא יכולים לסמוך עליהם, זו מלכודת אחת גדולה"
OUT
פופו, אני לא מבין למה עץ חדש. זה מפריע לי לחזור אחורה ולבדוק דברים, כמו למשל.. למה אנחנו כאן?
מה המטרה שלנו?
למה לנו לא לברוח מהמקום המשוגע הזה????????????

out שחר: אנחנו כאן כדאי לחקור את האי ולגלות למה החוקרים האחרים לא חזרו (לפי מה שאני זוכר)
ואנחנו לא יכולים לחזור כי הסירה שלנו נהסה בצונמי הזה.
in אני מנסה למצוא משהו שיבהיר איפה אנחנו במפה.

"לדעתי אנחנו צריכים למצוא מקום להעביר בו לילה ולהחליט מחר. אני בטוח שיש סכנות כאן בלילה, בואו נמצא מקום מוגן, רחוק מהיערות או ההרים, אני מציע ללכת למישורים, נשמע ששם פחות מסוכן (זאבים וכדומה בהרים, דובים וכדומה ביערות)"

אאוט: אתם יכולים להגיב בקצב יותר מהיר ולא אחרי שבועיים להגיב כמה מילים? זה מאוד קשה להתקדם ככה

אין: תוך כדי ששחר מתחיל ללכת לכיוון השני הוא רואה מיניוואן עם דלת פתוחה ועם לוגו של חברת צילום עליה, הוא נראה שהוא עדיין עובד ויכול לנסוע.

OUT אופס, מצטער, לא שמתי לב אליכם, אשתדל שזה לא יקרה עוד פעם

אתם רואים את שחר רץ לכיוון המיניוואן (לא רחוק ממכם), בזמן ששחר קופץ על המיניוואן הוא שומע אזעקה שבאה ממנו, ואתם גם שמים לב שהחשיך מאוד מאז שמצאתם את המפה. בזמן ששחר מחזיק חזק במיניוואן חובב ונאוטי רואים שעל המושבים יש חוברות עם תמונה של המקום הזה.

אתם שומעים צעדים שבאים מאחורי השיחים. אתם מצליחים לראות אותו, הוא לובש בגדים קרועים וכשהוא מסתובב ניתן לראות שהוא מחזיק גרזן בידו. נראה שהוא מחפש משהו או מישהו ומסתכל לכיוון שלכם. הוא מתחיל ללכת לכיוון המיניוואן בצעדים איטיים.

חזרה