• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הנשגבים שאלה על אביסאל והקשר שלו לשושלת שלו

כשאביסאל לוקח את הנשימה האחרונה שלו, הוא זורק את שמו אל האבדון, ובעצם אסור לו יותר להיקרא בשם הזה.

השאלה שלי היא בנוגע להורים של האביסאל, וספציפית לאנשים מהשושלת שלו שנותרו כרוחות רפאים. האם הוא עדיין נחשב לצאצא שלהם? זה חשוב מכאנית לצ'ארמים של הארקאנוי "Honored Ancestor Ways" שעובדים אך ורק על צאצאים של רוח הרפאים, אבל השאלה שלי היא לאו דווקא מכאנית- האם רוח רפאים שהיא אחד מהאבות הקדמונים של אביסאל בעצם יכולה לדרוש ממנו סגידה, או שבעצם זה שהוא הפך לנשגב שאול הוא בעצם זרק מעצמו את ההשתייכות לשושלת שלו?

אני לא בטוח שזה שאלה מכאנית פרופר (לכן פיצלתי) - לדעתי אם זה מקדם את העלילה, ומרגיש טבעי, אז בהחלט.
בנוסף, גם אם מישהו נוטש את העבר שלו, זה לא אומר שהוא מנותק ממנו. לדוגמא משמר הלילה של ששאו"ק

הקטע הוא שהניתוק של האביסאלים, לפחות מאיך שאני רואה אותו, הוא הרבה יותר משמעותי ממשמר הלילה. אתה זורק את השם שלך לאבדון, אם מישהו פונה אליך בשם הזה אתה חייב להתנגד לאמירה שלו בכול צורה או שהנפילים נותנים לך Resonance כעונש.

לעומת זאת, אבירי המוות כן פועלים בעולם התחתון, וכן נציגים בצורה מסוימת של רוחות הרפאים, ורוחות רפאים כמובן מעריכות קשרי דם, עבר ושושלות של אדם. אני לא חושב שיש תשובה ישירה בספרים, אבל אני אשמח לשמוע דעות בנושא.

העוג הברברי אמר/ה:
הקטע הוא שהניתוק של האביסאלים, לפחות מאיך שאני רואה אותו, הוא הרבה יותר משמעותי ממשמר הלילה. אתה זורק את השם שלך לאבדון, אם מישהו פונה אליך בשם הזה אתה חייב להתנגד לאמירה שלו בכול צורה או שהנפילים נותנים לך Resonance כעונש.

אבל לכן כן יש קשר לדעתי בין אביסאל לעבר שלו. אחרת הוא לא היה צריך להתנגד. ולכן גם השושלת משפיעה.
אני לא מכיר את הצ'ארם שהתייחסת אליו, אבל בעיניי תהיה לו השפעה. האם זה יהיה זה להשפעה המקורית או משהו שונה, אני לא בטוח. אבל זה צריך להשפיע.

העוג הברברי אמר/ה:

אז זה די מעיד שיש קשר חזק מאוד ( עדיין) בין השם הזה לאדם, שימוש במשהו שקרוב אליך יגרור תגובה ריגשית חזקה - בצורה הגיונית - שימוש בשם שלך " עוג הברברי " יגרום לכך שאתה תדע שאני מתייחסת אליך, האביסלים צריכים להתנגד כאשר פונים אליהם בשם הזה- שוב, תגובה חזקה.
דווקא הניתוק המתבקש במשמר הלילה - התעלמות מכל קשר למשפחה הקודמת שלך, נראה לי הרבה יותר חזק בצורת ניתוק מאשר ההתנגדות של האביסלים.

חזרה