• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תגובות [תגובות] Hare & Tortoise, הצב והארנב במרוץ לילדים

משחק הלוח הצב והארנב מבוסס על הסיפור המוכר, עם חמש חיות המתחרות אחת בשניה במרוץ. זהו משחק קלפים שבו כל שחקן מהמר בסתר על שתי חיות שינצחו במרוץ, ומשתמש בקלפים שלו בכדי לגרום לאותן חיות לנצח.

המשחק מיועד בעיקר לילדים, גם בגלל התמה וגם בגלל המשחקיות, אך הוא הרבה יותר מאתגר ומעודד מחשבה לעומת משחקי קופסה אחרים לילדים. אני רכשתי אותו גם לאחיינים וגם לילדים שלי.
קרא את הכתבה...

עקרונית הוא לגילאי 6 ומעלה, אבל אם משחקים עם בני 4-5 ביחד עם האחיות הגדולות, אז הוא גם עובד טוב - מפשטים קצת את החוקים אבל הת'מה והמכאניקה עובדים.

אפשר לתקן עם חוקי בית כל דבר, אבל יש משחקי מרוץ שמראש עם יותר בשר ולקהל בוגר. למשל thunder alley - http://www.gmtgames.com/p-359-thunder-alley.aspx שהוא מרוץ מכוניות.
הדבר השני הוא, וזו העדפה אישית, שהתמה אותי אישית לא מושכת כמבוגר...

זה עניין של טעם אישי אני מניח, אבל לא הייתי אומר שהוא לא מתאים למבוגרים - הוא פשוט לא מייצר להם את האתגר המצופה. אבל בתור משחק שנגמר (עבור מבוגרים) תוך 10-15 דקות, הוא פילר מצוין ל״בין המשחקים״ או ״עד שהפיצה תגיע״... ולשחק אותו עם הילדים זה מהנה לכל הפחות. :D

חזרה