נפתחה הגשת המשחקים לדרקוניקון 2020
עוד שלושה חודשים לדרקוניקון, ומערכת הרישום להגשת משחקים לכנס נפתחה! הריצו את משחקי התפקידים האהובים עליכם, ארגנו אירועי משחקי לוח, תגישו משחק תפקידים חי וכל משחק אחר. https://www.dragoncon.co.il/dm-login.aspx

[תגובות] Catan, סקירה ומדריך למשחק המתיישבים של קטאן

העולם המופלא של משחקי לוח תופס תאוצה בישראל. בפורום תמצאו עוד שחקנים ועושר של דיונים על משחקי לוח ומשחקי קלפים. בפורום תוכל לבקש המלצות על משחקי לוח חדש, לקבל תשובות לשאלות חוקים, לשתף את המשחקים האהובים עליכם ועוד.
סמל אישי של משתמש
PeskyTiger
The Annoying Archmage
הודעות: 8302
הצטרף: 18 מרץ 2007, 23:38
מיקום: פתח תקווה

[תגובות] Catan, סקירה ומדריך למשחק המתיישבים של קטאן

שליחה על ידי PeskyTiger » 14 ספטמבר 2008, 00:46

אי חדש התגלה, מלא במשאבים המחכים לניצול, והמרוץ מתחיל: מי יהיה הראשון שיוכיח את חזקתו על האי? ברוכים הבאים למשחק הלוח המתיישבים של קטאן

מתישבי קטאן הוא משחק לוח לשניים עד ארבעה שחקנים, שבו כל אחד מהשחקנים מנסה לבנות קהילה משגשגת על האי הלא מיושב, על ידי בניה של כפרים, ערים וכבישים שיחברו בניהם. המשחק מתורגם לעברית על-ידי הקוביה.

משחק הלוח המתיישבים של קטאן מומלץ לכל המשפחה, גם לשחקנים וגם לבני משפחה אחרים. למשחק יצאו מספר רב של הרחבות, בינהם קטאן: ערים ואבירים, וגם ההרחבה קטאן: הימאים.
קרא את הכתבה...
I calculated the odds of this succeeding versus the odds I was doing something incredibly stupid... and I went ahead and did it anyway.
sara cohen

Re: [תגובות] Catan, סקירה ומדריך למשחק המתיישבים של קטאן

שליחה על ידי sara cohen » 19 פברואר 2017, 11:55

בס"ד יש לכתוב "עד שהגנב זז ממנו" (ולא עד שהגנב לא זז ממנו...")

תגובה מהירה


שאלת אימות זו היא אמצעי למניעת שליחה אוטומטית של טפסים על ידי בוטים.
   
שלח תגובה
  • נושאים דומים
    תגובות
    צפיות
    הודעה אחרונה