• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

הרפתקה משותפת-ניסיון ראשון

סטטוס
נעול לתגובות.
חג שמח. ג'ג'א אמר "אדוני, חברו ואני מבקשים לדבר עם הדוכס", ולרונהאן הוא אמר "סמוך עלי, הוא יעזור לנו, הוא

נכנסו פנימה. אדם שמן ונמוך לבוש בבגדים יוקרתיים שכוב על אפיריון שנישא על ידי שישה משרתים נכנס וצעק: "תפסו אותם, הם....!"

בוגדים! השליכו אותם לצינוק ודאגו שיירקבו שם! השומרים תפסו אותם וזרקו אותם לצינוק "רק הפרעושים יתאבלו עליכם עכשיו" אמר ...

רונהאן אלרגי לקרפדות. הוא התחיל להתעטש, ופתאום, כל הקרפדות נשרפו. רונהאן הביט וראה רוכב על דרקון. "אנחנו רוצים להצטרף אליכם" הוא אמר. "אני

בארז'ור, רוכב הדרקונים האגדי. אך כדי שאצטרף אליכם, אתם תעשו משהו בשבילי. הביאו לי את יהלום הקשת,

OUT
אתם לא חושבים שזה נהיה קצת ספאמי? בלי בדיחות גרועות או סתם בדיחות, ותשמרו על רצף סיפורי. אנחנו רוצים שהעץ הזה ישאר ללא ספאם, נכון? חוץ מזה, זה לא מקום לבדיחות, אנחנו יוצרים פה הרפתקה.

שנמצא במישורים הגדולים בדרום. בעזרתו הכוח שלי יהיה חזק יותר מכוחו של אויבי המושבע: ..."

OUT
אני בהחלט נגד שיסגרו את העץ הזה בגלל שמישהו ש"מספים" אבל אם ברצינות- תרגיעו! משחקים נועדו בשביל הכיף! לא בשביל להישמר לחוקים ממש נוקשים ולחשוב כל פעם האם אתה עושה משהו בסדר או לא.
אם מישהו כתב משהו משעשע על צפרדעים זה אחלא. (אבל כמובן לא להפוך את כל המשחק לבדיחות וצחוקים)

OUT
ממש לא כתבתי את זה בצחוק.
IN
"ההיפוגריף השחור האגדי. אם אתם מסכימים, תעלו על אגרון" הוא אומר. רונהאן, ג'ג'א ויואסטר עלו על הדרקון, ורונהאן אמר: "

מופיע פתאום כשהוא צולל מתוך ענן סופה שחור תוך כדי שהוא יורק אש. החבורה מבחינה ...

בבן אדם עם מצנח קופץ מהדרקון תוך כדי שהוא ממשיך הלאה. החבורה מזהה שהוא איש מכירות המוכר דרקונים ב...

Dr_RPG אמר/ה:
[post]662749[/post] המון המון כסף, כי דרקונים זה יקר. בסוף אתם קונים לטאת רכיבה צולעת ויוצאים למסע. לאחר כמה ימים, אתם...
הם , ככה סיפרנו עד עכשיו.
בכל אופן,
IN
הם ראו מרחוק את מגדל האבן, בו נמצאת האבן. רונהאן הסתכל ואמר: "אני חושב שאני רואה שם מישהו", וג'ג'ה אמר: "אוי לא. אני רואה את זה. זה...

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה