• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

One Piece Shu- Le Grand's Lost Treasure! עץ משחק

liorgonen3 אמר/ה:
אני מניח שהגבת תוך כדי שכתבתי.
ולריאן משתגר ונעמד גם הוא על האופנוע. "הי גבר... יש מצב לכמה פיצות?" הוא שואל
"בעקרון מישהו הזמין, אבל תמיד יש לי שתי מגשים ספר למקרה שיש מישהו רעב בדרך." הוא מביט בספינה שלכם

"אני מניח שזה יהיה על חשבון הבית!" בחיוך, עדיין מלהטט במיומנות מרשימה על האופנוע ההפוך

השליח מגלגל בריצה את האופנוע חזרה למצב הנכון, ואז מכוון את האופנוע ים אליכם! הוא בהחלט נראה כמו שליח פיצה, כשיר לעבודה בים בין פיראטים.
הוא לא ממתין לחבל, מזנק אל הסיפון כשבידו האחת שתי מגשים.
"בתאבון לכם, רבותיי." אומר בחיוך מגיש לכם.
"חדשות? המממ.. כמו מה?"

הוא מתקשר בדן דן מושי.
"היי בוס, יש לי פה כמה פיראטים קבצנים שצריכים עזרה."
"אהה."
"אהה."
"אנחנו בקו רוחב 776 וקו אורך 45. אהה. אז שעה שיט? מצוין." מנתק.
"תמשיכו בכיוון שהייתם בו, תוך שעה תגיעו לפיצריה שלנו."

"הבוס פיצי-סאמה." אומר ברצינות גמורה. הוא מזנק מהספינה שלכם, מנופף לשלום וממשיך בדרכו על האופנוע.

אכן, תוך בערך שעה, רוחות קרירות מתחילות לנשוב, קרשים בספינה חורקים ועננים אפורים מסתירים את השמש- אך בתוך הקדרות, אתם רואים ספינה(?) משונה וצבעונית למדי.
היא נראית כמו.. פירמידת פיצות. הקומה הראשונה בגובה הספינה שלכם, ובקוטר גדול פי 6 מהספינה שלכם, הקומה השניה גם נראית כפיצה עם קוטר גדול פי 4 מספינתכם, וכן הלאה עד הקומה הרביעית שהיא בגודלת ספינתכם.
יש מעגן, ופיצות כבדות עם חבלים מוכנים לקשור את הספינות. חונות שם שלושה ספינות וסירת דיג.
לאחת הספינות יש את הדגל של בורשטגראד, אם מישהו מגם מכיר: סלק עם כתר זהוב על רקע ירוק. ספינה כבדה עם נשר דו ראשי מעטר את חרטומה.
ספינה שניה, היא ספינת פיראטים דקיקה וארוכה, עם שורות של משוטים כמו בעידן הברזל. יש ג'ולי רוג'ר של גולגלת עם נמלים.
ספינה שלישית נראית כספינת תענוגות בלי דגל מזהה מיוחד.
עובדי פיצה במדים דומים לשל השליח שפגשתם, נותנים טיפול רפואי, לילד פצוע למראה שכנראה בא מסירת הדיג העלובה.
עובדי פיצה אחרים מנופפים אליכם בברכת שלום.

חזרה