• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[משחק מקוון] [נסגר] לווייני הכסף, עץ משחק, 5/4 שחקנים!

פופו וסקורפי
"הגעתי כשנה מהעבר, לפי השעון המקומי שלי. טוב לראות אותך, קולונל. חשבתי שאמות כאן. יש לנו הרבה על מה לדבר. חייתי כאן חודשים רבים."

קוסם
אתה ובריאן רצים החוצה מהאוהל, ורואים את נאוטי מעולף בידי כמה יצורים גבוהים מוזרים. פתאום, אתם רואים את ג'וני רוכב על טלקאד. "היי. ולא אמרתי לכם, זאת ראי".
ראי אומרת במחשבה שלך "שלום לך, לוחם".
ג'וני מרים בכוח המחשבה שלו את אחד היצורים ומעיף אותו רחוק.
"צריך להתחיל להילחם!" הוא אומר.
בריאן זורק אליך את הקשת שלך, שולף חרב ומסתער.
אם אתה יורה חצים תטיל ק8.
המתקפה של בריאן:
[dice seed=28759 secure=007079b4_0]1d8[/dice]
המתקפה של ג'וני:
[dice seed=51325 secure=47f17a3c_1]1d8[/dice]
נודל פופו סקורפי
וולי אומר: "יש לך מושג מה הם היצורים האלו, מקווייר?"

אף אחד לא מגיב כאן מלא זמן. והספוילר האחרון, למי הוא? לא פתחתי בינתיים.
פופו וסקורפי
"אני לא בטוח, המפקד. אני נמצא כאן שנה, וכל מה שגיליתי זה שבצוואר שלהם יש להם נקודת תורפה, והם רגישים לדגדוגים. אני יודע שיש להם אוזניים מחודדות"
אני שולף מתיק הגב את הראש.
"זה ראש של אחד מהם, ערפתי אותו ושמרתי כדי לזהות אותם."

וואי נכון.
הספוילר האחרון הוא לקוסם ונאוטי, אני אערוך.
נודל פופו סקורפי (יקראו מהיום ספן)
אתם רואים שלראש יש עיניים אדומות מלוכסנות ואוזניים מחודדות. הלסת מזכירה לסת של אורק, והשיניים חדות וגדולות.
וולי אומר: "אוי ואבוי, למה שמרת את זה?! בכל אופן, אם אתה נמצא כאן שנה, יש לך מקום בו אתה נמצא?"
קוסם ונאוטי יקראו נק.

ספן
"היצורים האלה גרים כאן או שהם באו ממקום אחר? ואיך הם הופיעו בפתאומיות כזאת?"
אני קורא לג'וניפר ומנסה להגיד לו להמריא בזהירות בגלל כוח משיכה נמוך על הירח אני מנסה לראות אם יש יצורים שברחו בזמן שחילצו אותי.

תקשיבו, אין לי זמן לזה. אני סוגר את המשחק לתמיד, בגלל עומס יתר. אני מצטער, אני לא יכול.
ואני חייב להתוודות על משהו-
נודלהארט זה אני, אני זה נודלהארט, יצרתי אותו בשביל המשחק, הוא הדב"ש הראשי, חשבתי שיהיה מגניב אם תחשבו שהוא אדם אמיתי. לכן גם כתוב 5/4 שחקנים, זה סוג של רמז.
בכל אופן, אני סוגר את המשחק. הייתם שחקנים מעולים, והיה לי ממש כיף להריץ לכולכם.

:(
גם אני נהניתי לשחק וזה ממש עצוב שהוא נסגר...
טוב בכל מקרה אני מחכה לעוד משחקים מהסוג הזה עד עכשיו זה היה המשחק הכי כייף ששיחקתי בינתיים בפונדק ושלא נסגר באמצע או משהו...

!!! made the force will be with you

באמת עצוב שאני צריך לסגור, פשוט אני לומד כל יום עד ארבע, יש לי המון עבודות לעשות, מבחנים ללמוד אליהם, מטלות וכו'.
כשקצת ירד העומס, אולי בחופש הגדול או משהו, אתם מוזמנים להצטרף למשחק הבא שאני אפתח, שאני חשבתי עליו כבר כמעט עד הסוף: המלחמה למען האמונה. וכמו שזה נשמע, לכל שחקן יהיה אל שהוא משרת, והוא עושה הכל למענו, והמצאתי עולם שלם, והיסטוריה מגניבה, ואלים חדשים...
כשאני אגמור לעבוד עליו (כלומר, כשאני אתחיל....) כולכם ברשימה של המשתמשים שאני שולח להם את הכל ראשונים לביקורת, ותגובות.
היה ממש כיף...

חזרה