• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

השער- עץ משחק {פנטזיה}

סטטוס
נעול לתגובות.
"מיזוקי!" אני צועק ומוסיף "מאחוריי, אקיהיקו!". אני ואקיהיקו כבר רגילים להלחם ביחד, ולכן אני יודע שהוא יהיה מאחורי ובשנייה הנכונה אחרי שאני אתקוף הוא יביס את השד עם הקאטאנה שלו. אני מסתער לעבר השד ומצפה שהשד יתקוף אותי עם 2 הגרזנים שלו. אני מנסה להחזיק ב2 ידיי את הגרזנים שלו ולהדוף אותם בעזרת הידיים שלי,ף אפילו כשאני יודע שזה בטוח יעשה הרבה נזק לידיי םשךי. אבל העיקר הוא לשמור כמה שניות על אקיהיקו. "עכשיו!" אני צועק לו ומחכה שאקיהיקו ירוץ ויסתער על השד, כשאני מחזיק את הגרזנים שלו. באותו זמן אני מנסה לבעוט כמה פעמי םבשד כשאני מחזיק את הגרזנים שלו, כדי להוריד לו עוד טיפה נשק. בסופו של דבר אני נופל על הרצפה (אני משער, אבל זה תלוי בכמה חזק השד) כי אני חלש מכדי להחזיק גרזנים להרבה זמן. וכך או כך, קרח זה מאוד קר אז בסוף יהיה לי קר בידיים ואאלץ לעזוב את הגרזנים. באותו רגע אני משער לעצמי שהשד עייף כבר ופצוע. "מיזוקי, תתקפי! אקיהיקו, תכפה עליי!" אני צועק להם ומנסה לקום, כי הרי, אני לא יול להרעות לכולם ששד כזה עלוב יכול להפיל אותו. אני מסתער עליו במהירות עם הסכין שלי.

Napstab
אתה מסתער על הדג-לוחם בדיוק ברגע שהוא מניף את הגרזנים. אתה מצליח לתפוס את אחד הגרזנים אבל מתחיל להיות קפוא לך ביד שמחזיקה גרזן ואתה כבר מתחיל לכרוע במאמץ. אקיהיקו מצסתער על השד מאחוריו אבל במהירות הוא חוסם עם הגרזן את הקאטאנה ואז עושה תנועה עם הגרזן והקאטאנה מושלכת הצידה וננעצת בגוש קרח, שמתחיל לזוע ואז אתם קולטים שגוש הקרח שייך לזרוע של ענק קרח(3 כוכבים). הוא רוטן ומסתער על הדג-לוחם עם חבטה מוצלחת בראשו. למרבה הצער אתה עדיין כרעת תחת משקל הגרזן ולכן אתה עף איתו ונוחת ליד מיזוקי. לדג-לוחם היה פחות מזל. הוא עף לתוך מערה של ענקי קרח ואתם שומעים אותו נחבט מאות פעמים עד שהוא מת.

popo reto
אתה מסתכל על קלף הדמות. יש לו 20 חיים ו10 כוח התקפה ואת היכולות חבטת אש(נזק מיידי) וכדור אש(נזק מיידי)

אתה מנסה למצוא את הדמות המסתורית אבל במקום שבו הוא עמד יש פתק. אתה מרים אותו וכתוב בו."אני מחכה לך בהר אוגנה. אם לא תגיע, סביר להניח שלא תדע איך נלחמים בקרב שדים ותזבזבז המון זמו עד שתלמד את זה"

aviad אמר/ה:
Napstab
אתה מסתער על הדג-לוחם בדיוק ברגע שהוא מניף את הגרזנים. אתה מצליח לתפוס את אחד הגרזנים אבל מתחיל להיות קפוא לך ביד שמחזיקה גרזן ואתה כבר מתחיל לכרוע במאמץ. אקיהיקו מצסתער על השד מאחוריו אבל במהירות הוא חוסם עם הגרזן את הקאטאנה ואז עושה תנועה עם הגרזן והקאטאנה מושלכת הצידה וננעצת בגוש קרח, שמתחיל לזוע ואז אתם קולטים שגוש הקרח שייך לזרוע של ענק קרח(3 כוכבים). הוא רוטן ומסתער על הדג-לוחם עם חבטה מוצלחת בראשו. למרבה הצער אתה עדיין כרעת תחת משקל הגרזן ולכן אתה עף איתו ונוחת ליד מיזוקי. לדג-לוחם היה פחות מזל. הוא עף לתוך מערה של ענקי קרח ואתם שומעים אותו נחבט מאות פעמים עד שהוא מת.

popo reto
אתה מסתכל על קלף הדמות. יש לו 20 חיים ו10 כוח התקפה ואת היכולות חבטת אש(נזק מיידי) וכדור אש(נזק מיידי)

"אסור להרוג. שיט. מה עושים?" אני חושב לעצמי ומוסיף "אין לנו זמן לשיחה, נאלתר. נקווה שאקיהיקו ומיזוקי יבינו למה אני מתכוון". אני רץ לעבר הענק קרח ודוקר אותו במהירות עם הסכין, מיד לאחר מכן אני רץ משם וממשיך להתגרות בו, לקלל אותו ולמשוך את תשומת ליבו. "תעקבו אותו, בלי למשוך תשומת לב!" אני צועק לחבריי בזמן שאני בורח... אני ממשיך לרוץ עד שאני מגיע לכפר... בכפר, כבר יטפלו בו עוד מלאאא ציידים. וזה נקרא להביא את הגופה שלו לכפר. משם סיימנו. ואסורל תת לאקיהיקו להפגע" אני חושב לעצמי כשאני בורח. אני מנסה להמשיך לרוץ לעבר הכפר ומוודא כל הזמן שהענק מאחורי רודף אחריי.

Napstab
אתה מצליח לנעוץ לו את הנשק שלך ברגל שלו וזה ממש עיצבן אותו. הוא מתחיל לרדוף אחרייך ולמרבה מזלך החברים שלך מבינים מה אתה עושה כיוון שגם הם היו כשרנזו נתן את המשימה. אתם רואים את הכפר עם מלא ציידי שדים מכונים."רזנו יודע למה הוא מתכוון" אתה חושב לעצמך. כשאתם במרחק קילו מטר מהכפר ענק הקרח נעצר ושואג עליך

אני ממשיך לברוח אחורה משם באיטיות יותר ואומר "תלחמו נגדו, אבל כל קצת זמן תעשו כמה צעדים אחורה, אנחנו רק צריכים להתקדם יותר לעבר הכפר!". אני צועק לעבר הכפר בשיא העוצמה "תעזרו לנו להעביר את הגופה של השד לכפר!" ומבקש מהם לעזור לי לצעוק להם.

אני הולך להר אוגנה המיסתורי כשבידי הקלף. אני מזמר לעצמי את ההמנון של גרמניה
ונזכר: "שאייסה (שיט בגרמנית) איך אני מגיע להר אוגנה" אני מחליט לשאול עובר אורח אקראי.

dragonitzan
אתה פונה לעבר היציאה אבל מגלה שהיא חסומה על ידי אבן ענקית."אף אחד לא בורח מהאתגר שלי" הקול צוחק וציקלופ האש תוקף. אתה מצליח להתחמק מציקלופ האש מטיח את עצמו בסלע. כשהוא מתרחק אתה רואה שהסלע החל להיסדק ולציקלופ נגרם 5 נזק

Napstab
הציידים האחרים פשוט נשארים במקום. אתה לא יודע למה עד שאתה מסתובב ורואה גוש קרח ענקי מתקרב לעברך. אתה מצליח להתחמק וגוש הקרח פוגע במגדל שמירה אחד והוא קורס

popo reto
אתה מוצא עובר אורח זקן ושואל אותו."זה כזה פשוט" הוא אומר ומצביע על הר די קרוב."אני מניח שאתה צריך להגיע לראש ההר. כל יום לפחות אחד עולה לשם". אתה מודה לו ומתחיל ללכת. כשאתה נמצא בתחילת העלייה מגיח מחלל האוויר מינוטאור אדמה (2 כוכבים). יש לו 10 חיים ואת המתקפות: מתקפת גרזן (נזק מיידי) ומכת סלע (נזק מיידי)

donVT
ללוחם הערפל יש: השתגרות ערפל (נשק מיידי) ומכת סלעית (נזק מיידי)

עברו קצת יותר מארבעה חודשים מאז התגובה האחרונה של המנחה. אני מאמין שאפשר להניח שהמשחק נסגר. אני נועל את העץ- אם aviad יחליט להמשיך את המשחק, שישלח הודעה פרטית לאחד ממשגיחי הפורום ונפתח את העץ מחדש.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה