• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[משחק מקוון] [נסגר] לווייני הכסף, עץ משחק, 5/4 שחקנים!

שחר
אני קורא בטלפטיהג'וניפר תתעורר, יש בעיה!
פופו ושחר
אני צורח בקול: "תתעוררו זה לא תרגיל חירום! מישהו מתקיף אותנו!! האם מישהו שומע אותי?!"

פופו וסקורפי
פופו, תתעלם ממה שסקורפי כתב. סקורפי, אל תכתוב דברים בלי לשאול אותי, אתה לא ליד פופו, אתה בחוץ.
פופו
אתה שומע רעשים וקול חלש "חירום! מתקיפים!" ואז הקול נודם. וולי מעיר אותך ואומר: "הותקפנו, צריך ללכת מהר להציל אותו"
נאוטי
אתה רואה יצורים מוזרים, שאתה לא מצליח לאבחן, והם גבוהים, אבל בחושך אתה לא רואה כלום, והם נעים לעברך. אין לך זמן להיכנס לאוהל. אחד היצורים רץ אליך, אוחז אותך ומרים אותך. יש לך אינטינקט טבעי.
לברוח.

אבל אתה לא מצליח.
סקורפי
אתה רואה יצורים מוזרים, שאתה לא מצליח לאבחן, והם גבוהים, אבל בחושך אתה לא רואה כלום, והם נעים לעברך. אין לך זמן להיכנס לאוהל. אחד היצורים רץ אליך, אוחז אותך ומרים אותך. יש לך אינטינקט טבעי.
לברוח.

אבל אתה לא מצליח.

שחר
אה סליחה, בפעם הבאה אני אשאל אותך לפני אם אני לא בטוח.
אין:
אני מנסה לבחון אותם טוב יותר. זה חייזרים? אני מנסה למצוא נקודות חולשה אחרי שמצאתי משהו שיכול לעזור לי אני מעמיד פנים שאיבדתי הכרה. עכשיו אני מנסה ליצור קשר טלפטיה עם ג'וניפר:היי תתעורר! תעזור לי בבקשה אני עדיין לא רחוק מדי, תמהר!

סקורפופו
הוא שמע את הצעקות שלך במעומעם.
פופו
אתה רואה את סקורפי מעולף, מוחזק בידי קבוצת יצורים גבוהים.
ויש לך חרב יד וחצי.
סקורפי
אתה מעולף.
קוסם ונאוטי
לא, אתה לא. אתה ישן.
נאוטי
אחד היצורים מרים אותך, ומקרב אליך מטפחת עם ריח מוזר, ואתה מבין שאתה עוד שנייה עומד להירדם. אתה יודע שאתה חייב לקרוא לעזרה. ומהר.
נודל, איפה אתה?

פופו וסקורפי
סקורפי מתעורר בדיוק בזמן לראות קשת אלף קופץ אליכם, ואומר: "שלום, אני נייג'ל. נראה לי שהרגע הצלתי את חייך".
OUT
נייג'ל הוא נודל, דברו בספוילרים.
נודל
הלוחמים הם פופו וסקורפי.

נודלהארט ופופורטו.
היי נייג'ל מודה לך מאוד, וגם לך ביל אבל יכלתי להסתדר אתם בעצמי... או שלא :(.
רגע, מה?! אנחנו על הירח נייג'ל אתה יכול להסביר לי איך לעזעזל הגעת לכאן? ומי הבחורים האלה שניסו להחטיף לי מכות אתה יודע במקרה?

סקורפי ופופורטו
"אני התגייסתי לסחב''ק, והייתי אמור לצאת ללווייני הכסף, בעוד כשנה, אך מערבל הזמן שלי התקלקל ושלח אותי לכאן"

נודל, פופו, סקורפי
וולי יוצא מהמחנה ובידו גופה של חייזר. "הם חדרו פנימה." הוא אומר. אז הוא מבחין בנודל ואומר בתדהמה: "נייג'ל מקווייר?! שרדת את התאונה שלך עם המחולל?!
(נודל, אתה מזהה שזה קולונל סטאר)
קוסם
אתה שומע צעקות, ובריאן מעיר אותך. "בוא מהר! הם תפסו אותו!"
נאוטי
הכל שחור. אתה לא רואה כלום, לא מרגיש כלום. מעולף או מת, אתה לא יודע.

חזרה