• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

תחרות המוות הרפתקאה נוספת בגאנוס [הופסק]

סטטוס
נעול לתגובות.
אין לי שמץ של מושג מה קורה אז אם תוכלו לתת לי תקציר של מה שקרה בשלושה ימים שלא הייתי אני אשמח

אני שיחקתי את הדמות שלי
והדמות שלי הבינה שזה יהיה לטובתה לחסל כמה אנשים ולהתחיל מלחמה שתוכל להגדיל לה פי כמה וכמה את ערימות הזהב שיש לה.

אני חייב להודות שלא הבנתי איך זה יביא לך בוחטות של זהב אבל חשבת על האפשרות שתהרג במלחמה? גם עם לא תשתתף בה רשמית יעשו פשיטות בכל האימפריה ויהרגו את כל מי שהם יכולים(אותך לדוגמא)ועם יגלו שאתה הרגת אותם זה לא עומד להיות נעים שכל העולם רודף אחריך

אני אשתתף אבל תמתין לתגובות של כולם אל תמהר כי זה הורס, כדאי שתגיב לכולם כיי יש מקומות שאתה עמוד שלם מתייחס רק למישהו אחד והאחרים לא יכולים לעשות כלום בינתיים

אני גם ישתתף בהרפתקת ההמשך, וגם אני חושב שאתה צריך להגיב לכולם ולא להתיחס רק למישנהו אחד לא משנה מי זה[/quote]

או קיי אני ממשיך!!
-------------------------------------------------------------------------------------
זהו חלק מיומנו של אביר אני רוצה שמישהו ישחק אותו

עוד כמה שעות הקרב מתחיל, אני רואה על פני אבירי קלאדאן פחד.המפקדים לא מספרים לנו הכול ,הכול קרה בגלל אוסגן הרוצח הזה נתן סיבה לאויבים לתקוף.כמןבן זה החלק הטוב גמדי דראם בגדו בנו רק דונייה-גאנוס היא בשליטת האימפריה .הקרב הזה יהיה גורלי אם נחזיק מספיק זמן חיליים נוספים יבאו,ואולי נוביל התקפה לדראם.אבל עכשיו אני הייתי רוצה להלחם בשם קלאדאן.

אתם נמצאים בדוניי-פוהר העיר מאוד השתנתה מאז התחרות פשעים רבים נעשים,ואף אחד לא עושה כלום בנוגע לזה כנסיות קלאדאן מלאות אנשים פצועים מי קרב. העיר שקטה אבל אנשים יודעים שזה שקט שלפני המלחמה.

אני הייתי רוצה לשחק את האביר, וכדאי מאוד שתשתמש בסימני פיסוק, זה מוסיף המון לעלילה וגם הופך את זה ליותר מובן ואני רוצה לדעת(ואני בטוח שגם demon) איך ידעו שהוא רצח את מנהגי העולם? תשלח לי את הפרטים של האביר ואני ישחק אותו

אני מתקדם אל מפקד המשמר עם מכתב האמלצה שיש לי ומבקש מידע על המערכה ואיפה נמצאים הכוחות ואם יש מרגלים שצריך לטפל בהם

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה