• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משעול אפל- עץ הרשמה [5\5] (מיזם אספמיה)

כן, אבל זה יוצר את הניגוד
כדי לקרוא אנשים טוב ולחקור אותם אני צריך חברה גבווה.

כדי להיות שמוק אני צריך חברה נמוכה.

שוב, סוג החקירה שלי הוא לא לשכנע מישהו לספר את האמת, אלא להבחין בסממנים שהגוף שלו מראה כדהוא משקר

yellow_acid- בהחלט
אוקיי, אז אני מציע שכל אחד מכם יפצל את המדע שלו לשני תחומים.
liorgonen3- אני עדיין ממליץ שתעביר את ההתחבבות ל-3, ותקפיץ משהו אחר במקומו.
yds- שני המשאבים שלך ממוקדים באותו נושא, שזה קצת חבל, כי אם תחקור משהו שלא קשור לנאצים, לא יהיה לך משאב שיכול לעזור לך.

גרסה ב' -כאשר אני כבר לא צריך התחבבות כדי לקרוא אנשים.
תכונות
לחימה: 7
נהיגה: 3
מדע: 9 קרמינולוגיה וגוף האדם - (הכוונה בגוף האדם היא פחות למחלות וכאלה, אלה יותר לכך שהגוף מגיב אחרת שבן אדם לחוץ/משקר וכו' לא היה לי שם טוב יותר.)
התחבבות: 3
זריזות: 5

מאפינים
"אין שחור ולבן, החוק הוא חקוק בסלע, אני לעולם לא יקבל עבירה על החוק, אקח את החוק לידיים, או אעבור עליו בעצמי."

"כולם מסתירים סודות, אני לא יכול לבטוח באיש, אלא אם כן הוא הרוויח זאת ביושר, ובעובדה קשה, אז מה אם זה הופך אותי לשמוק."

משאבים
מחלק החקירות (2) - למחלק החקירות יש לא מעט כוח, בעת הצורך הם יכולים להפעיל לחץ על גורמים אחרים, או לגשת למידע אשר נחשב למסווג בשביל הרבה גורמים אחרים, אם זאת, ג'יסון על אף דרגתו הגבווה, לא יכול להשתמש במשאבים של המחלק ללא הגבלה, לרוב הוא ידרש להחזיר טובות בתוך המחלק על מנת לקבל תמיכה מהגורמים (בדרך כלל ויתור על חומר חקריה על מנת שאחר יוכל לקבל את הקרדיט.) או להצילח לשנכע את מפקד המחלק להוציא פקודה לפיה יש לעזור לו, מה שידרוש מג'יסון להוכיח שהנושא קשור לחקירה של המחלק, ולא חשבון אישי.
ידע 1

*הערה- מציין כי ג'יסון מעשן כבד

יש מקום פנוי? הנה דפ"ד בכל אופן...
מרלה פונקיבסור היא כתבת עיתונים כושלת, שלהוטה להשיג כתבה ראויה, ולא משנה לה המחיר. היא גרה בבית הוריה יחד עם סבתה. אך יום אחד היא מצאה מכתב אזהרה שיועד לסבתא שלה. המכתב אמר לסבתא לתת את ה"דבר" (לא היה מצוין מהו) תוך שלושה ימים, או שאספ' יבואו. מרלה זרקה את המכתב במחשבה שהוא סתם מתיחה, אבל כשסתבה נמצאה מתה לאחר שלושה ימים היא הבינה שיש פה חומר טוב. לאחר חיפושים רבים היא הבינה שאספ' זה אספמיה, ויצאה לחפש אחריהם. לא בגלל נקמה, אלא בגלל שהיא הבינה שזו יכולה להיותץ כתבה מצוינת.
כשרונות:
 לחימה: 5
 נהיגה: 3
 מדע: 3
 התחבבות: 7
 זריזות: 9
מאפיינים: אני אמלא בהמשך, כשיווצר לה אופי, את השני.
מרלה תעשה הכל לכתבה טובה. היא יכולה להיכנס לסכנות עצומות, לסבך עיניינים וללכת למלכודות בטוחות אם זה יפיק לה כבה מצליחה.

משאבים: כתבה עיתונאית (1): מרלה יכולה לשלוח כתבה לפרסום בעיתון הכושל שלה. לא רבים יראו אותו, אבל אלו שראו משהו דומה ואת הכתבה יכולים לענות לה בחזרה, וכך היא יכולה להשיג מידע ממקורות שונים, יחד עם סיכוי קטן לעוד משאבים. יש בכך סיכון אך סיכוי טוב. מרלה צריכה מדי פעם לשלוח כתבה לבקשת העורך. [זו בעצם הטעינה השל המשאב].
מבקר עיתונים (1): מרלה מיודדת עם מבקר עיתונים אחד שמכיר כל כתבה בערך שנכתבה, כך שאם פורסם מידע שקשור לאספמיה מבקר העיתונים יוכל לעזור למרלה למצוא אותו.

נ"ב - באמיתי אני בן אבל אני רוצה לשחק דמות נשית במשחק פעם אחת...

dragonitzan: לגבי המשאבים שלך-
כתבה עיתונאית- רעיון נחמד, בעצם רשת של קוראים שעשויים להשיג מידע. אבל אני משנה את המפתח (כי כרגע המצב הוא שאם המשאב עזר לך- משמע הכתבה הצליחה- אז לא צריך לחדש את המפתח...) מפתח: למרלה ניתנת יד חופשית לשליחת כתבות לעיתון, בתמורה לכך שמדי פעם תעלה כתבות בהתאם לבקשת העורך.

מצלמת תיעוד- את זה תצטרך לשנות, מכמה סיבות:
א. אתה לא צריך משאב בשביל מצלמה. זה פשוט חלק מהציוד שלך, כמו שלחייל יש נשק.
ב. משאבים שהם חפצים הם חפצים מיוחדים- מתקדמים טכנולוגית בצורה בלתי רגילה, חייזריים וכו'.
ג. בתחילת המשחק מתחילים רק עם אנשי קשר.

דמות - shoju fackishuma
איש הייטק שהיגר מיפן לארה"ב, בעיקבות הסיפורים היפים על ארץ האפשריות הבילתי מוגבלות, סיפורים שהתגלו כנכונים אבל לא כמו ששוג'ו תיכנן. כשהחברה שאליה עשה רילוקויישן פשטה את הרגל, הוא לא רצה לוותר על החלום והמשיך לחפש עבודה, אבל זה לקח יותר זמן ממה שהוא תיכנן. הוא נקלע לקשיים והתחיל לעשות השלמת הכנסה. הוא ניצל את הזריזות שלו ואת הידע הרב שלו במחשבים ועקיפת מערכות אבטחה בשביל לאתר מטרות שמנות, לבקר אותן בלילה, ולהגדיל את הונו בצורה לא פורפוציונלי, בלי להשאיר עקבות.
באחת הפריצות שלו, בתא כפפות של יגואר יוקרתי, הוא מצא דיסק און קי ששינה את חייו.
כמה דקות לאחר שיצא מהיגואר, פיצוץ עז הרעיד את הרחוב, והוא חזר בעיקבותיו, לגלות שהיגואר כולו מפויח ומעלה עשן.
אחרי כמה ימים של עבודה אינטנסיבית על מנת לפרוץ את ההצפנה של הדיסק און קי, הוא גילה רשימה ארוכה של אנשים, שחיפוש קצר ברשת העלה שכולם נהרגו בתאונות שונות, או התאבדו. אך שני השמות האחרונים היו המטרידים ביותר. ג'ון סמית, שנהרג בתאונה יומיים אחרי ששוג'ו חילץ את הדיסק און קי מהיגואר, והשם האחרון, שוג'ו פאקישומה.

מאפיינים -
נהנתן - שוג'ו אוהב להנות ממה שהחיים מציעים. הוא אוכל במסעדות יוקרה, לובש רק מותגים, ומחליף את הרכב לפחות כל חצי שנה.
פריק של גאג'טים וטכנולוגיה - שוג'ו מתעניין מאד בכל מה שחדש בעולם הטכנולוגי, ואוהב לרכוש את החידושים האחרונים שיצאו, גם אם לעולם לא יעשה בהם שימוש.
משאבים - איש קשר ברמה 2 - באבילון1951, זה הכינוי ברשת של איש הקשר של שוג'ו, הוא שמע עליו שמועות כשניסה לחקור על הרשימה שמצא ברשת, אבל רק לאחרונה הוא הצליח ליצור איתו קשר. ההאקר הזה מחזיק בהמון מידע וקשרים ברחבי הרשת, וגם הוא חוקר תאורית קונספירציה רחבת ידיים, אבל המידע שלו לא בחינם, ואחרי שהוא נותן מידע או עוזר במשהו, הוא מצפה לתמורה. והתמורה יכולה להיות מגוונת.
הוא זה שהפנה של שוג'ו אל החבורה, באומרו שאולי הם יוכלו לסייע לו.

לחימה: 3
נהיגה: 5
מדע:7 (מחשבים\מערכות אבטחה)
התחבבות: 3
זריזות:9

מה אתם אומרים?

חזרה