• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ספינקס-<משחק מקוון> - [4/5]- התחלנו!

"ספינקס מת. בואו נשחק מי יציל את הנשיא. מי משחק ביחד איתנו? זה משהו שצוות הספינקס הכין לנו, מצד שני, הם בטח מסתכלים לראות אם אנחנו מוכנים לעזור."

ג'ק יוצר שכבה לא עבה, אבל מספיק בשביל שנעבור עליה בלי קושי של רצפת קרח.

"בוא נעבוד ככה" שיווה אומר "חלק ישארו פה, יחסמו את הדם כמה שיותר, וחלק ינסו להרוג את הספינקס. עבד, מצויין. לא עבד, אתם חוזרים לפה ואנחנו יוצאים בדרך הקשה"

"אני מאמין שהגופים שלנו בתרדמת, והתודעות שלנו בעצם נכנסו לספינקס, שהוא תודעה טפילית במוחו של הנשיא, ואם התודעות שלנו בתוך ספינקס, זה אומר שגם אנחנו תודעה טפילית במוחו של הנשיא"
אני עוזר לשיווה לחפש את מקור הדם, ואת המקום שהוא מתנקז ממנו (כדי להרחיב אותו)

"אם כך," זאוס אומר, "אם אנחנו באמת בתוך ספינקס, ניסיון להרוג אותו, יהיה בעצם ניסיון להרוג את עצמנו, בדיוק כפי שזו תהיה התאבדות להרוג את הנשיא, ספינקס יקרוס ואנחנו נמות בתוכו."

"אני לא יודע מה איתכם, אבל אף פעם לא הייתי פילוסוף" שיווה אומר "מבחינתי אני אסתום את המקום שממנו הדם מגיע ואתם תוכלו לחשוב על איך נמות". שיווה מחפש בכל החדר את המקום שממנו מגיע הדם ומנסה למצוא מקום שאליו הוא מתנקז.

חזרה