• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

נושאי האבנים-<משחק מקוון>עץ משחק והרשמה(פנטזיה,חופשיטה)(5/5).

בכיכר השוק, אני ממשיך ללהטט בזמן שהבלגן מסביבי. כשאני רואה שהמצב מטופל בידי אנשים אחרים, אתם רואים עננה של צללים עולה, עוטפת את הלהטוטן ונעלמת. הוא לא שם עוד.
OUT
זאת בעצם הדרך שלי לצאת משם. אני לא אגיב יותר עד שאהיה חלק מהמשחק.

יוטה
חשבתי שאולי אני אעקוב אחרי כולם עם אבן הצללים שלי ואז כשמישהו יעזוב אני אצא מהצללים ואפגוש אותם. אתה יודע, כי אני כבר הופעתי ממש קצת וזאת תהיה דרך שאני אהיה מעודכן בכל מה שקרה להם מאז שהם התחילו כשאני אצטרף.

דרגוניצן
בסדר.
הסלע שהגמד זורק הודף את החייל לאחורה,אבל לא גורם לו נזק רציני.
רייבן פוצע חייל אחד באופן קשה,שנופל ומתחיל לגסוס.
מהמתקפה של קרל כמה חפצי מתכת מתעופפים,אבל לא פוגעים באף אחד.
פופו רטו
אתה מתעורר בכלוב,כבר לא ביער,ולידך שוכב נחש הקוברה,מדמם מפצע ליד ראשו.
החיילים שנושאים את הכלוב הם שישה במספר,והכובע שלך לא עליך.

אלדריאן יורה חץ על החייל שהגמד הפיל,מנסה לפגוע לו בפנים.הכוויה שורפת לו את הרגל,והוא יודע שבמצב שלו להסתער לעבר האויב בחרב זאת התאבדות.
חץ-[dice seed=52236 secure=4009d30d_0]1d6[/dice]

Out
מזכיר שאני תוקף את בעלי האבנים
In
אני קוטל סופית את הגוסס, ואז אני תוקף בסדרה של מהלומות לכיוון היד את אוחז האבנים השני, מנסה לקרוע מעליו את ידו, ואם יש פרצה בהגנות שלו, לשסף פנימה
[dice seed=43279 secure=c7d7ae8a_0]2d6[/dice]

הגמד הורג את אחד החיילים שמתקרבים אליו,ואלדריאן הורג את החייל שהגמד הרג.רייבן הורג את הגוסס ופוצע לוחם,שנשאר אחרון במערכה.הלוחם מתכונן להשיב מלחמה,אך נהרג בדקירת חנית מאחור.
הקרב נגמר.חיילי המשמר אוספים את האבנים ואת הנשקים לעצמם,כדי להתכונן להגן על עצמם מראזרמאג.
נק"ן:
לכולם 80 נק"ן,חוץ מפופו רטו.
פופו רטו
אה,שכחתי לתת לך נק"ן.קיבלת 40 נק"ן.
In
אתה רואה שהם מתקרבים למוצב ליד הגבול,שמורכב ממגדל ומסביבו חומה.
הם נכנסים בשערים,מניחים אותך במרכז הרחבה שליד המגדל.
"הנה החלאה שניסה להתנגד לנו מקודם" אומר אחד החיילים,כנראה המנהיג.
"חלאה נושא אבן? שימו את האבן במחסן והשאירו אותו כאן" אומר חייל משוריין בשריון קשקשים,שנראה כמו...קשקשי דרקון? החייל,שהוא כנראה הקצין,שולף את חרבו ואומר:"אתה אידיוט שהתנגדת לראזמאג" והולך משם,משאיר אותך תחת שמירה של ארבעה חיילים.

אלדריאן מוכן למסור את אבני האש שהצליח לקחת תמורת סכום-עשרה מ"ז על שתיהן.
לאחר מכן הוא צולע אל רחבת השוק,מחזיר את חרבו לנדן.
"שלום לך,גמד.אני חושב שלא הכרנו" הוא אומר בחיוך כאוב,תוך כדי שהוא מושיט את ידו ללחיצה.

אאוט: להוסיף את הנק"ן לדפ"ד?
אין:
אני לוחץ את ידו של בן המחצית ואמר "שלום, שלום." בפיזור דעת כזה וממהר להתקרב אל ראש המשמר, החייל שדיברתי איתו מקודם, ואומר לו: "אני רק עילפתי את המפקד שלהם במהלך הקרב, אז צריך לקחת אותו לחקירה ולגלות אם יש עוד כוחות צבא קרובים. בנוסף אני אשמח לקבל טיפול רפואי לפגיעות שספגתי המלך הקרב אז אני אשמח אם תפנה אותי למרפאה הקרובה."

אלדריאן צולע לעבר החייל שאיתו משוחח הגמד,ושואל:"יש פה מרפאים פנויים? אני נכוויתי ברגל ונחתכתי בחזה,ואני צריך חובשים".
ולרייבן הוא קורא ואומר:"למה אתה צריך רסיס כזה? בכל מקרה,קח".הוא שולף את חרבו ושובר איתה רסיס קטן מאחת מאבני האש שהוא לקח.

לוחמי המשמר נותנים לאלדריאן תשעה מטבעות זהב,ואומרים לו שזה יספיק.הם מפנים אותו ואת הגמד למרפאה,וגם את החייל המשוריין,ומורחים להם משחות על הכוויות וחובשים אותן.
האנשים יוצאים מהבתים ומריעים ללוחמים,כולל לכם,והם מתחילים לארגן סעודה.היא לא עשירה מאוד,אבל יש בה אוכל פשוט וטעים:נזיד בשר,כיכרות לחם,חריצי גבינה,ירקות,פירות ותפוחי אדמה.
שני הפצועים חוזרים מהמרפאה,והחיילים עונים לרייבן שהם צריכים כל רסיס.
תוסיפו את הנק"ן בדפ"ד.
פופו רטו
נק"ן=נקודות ניסיון.עולים עם זה דרגות,מה שנותן לך להשתמש באבן שלך יותר טוב.
In
אחד החיילים ניגש אליך ונותן לך סטירה.
"אתה חושב שאנחנו טיפשים? אנחנו יודעים לזהות אבן כוח כשאנחנו רואים אחת".
המכה משאירה חבורה על הלחי שלך,שפועמת בכאב.

אני מושך בכתפי ואומר "שיהיה" ונותן להם את הרסיס.
"קיוויתי להשתמש בו כפתיון, לדוגמא היה ניתן להחביא את הרסיס בעגלה של אדם שנוסע, והמשמר היה רודף אחריו במקום להתעסק איתי, ואז כשהיה תופס את האיש עם העגלה, היה מגלה רסיס קטן מכדי להיות שימושי"

"אין בירה?" אני שואל באכזבה גלויה את הסובבים אותי, אחרי הכל ארוחה בלי בירה היא לא ארוחה. לאחר מכן אני מעיף מבט סביבי בשביל לגלות מי נמצא שם בתקווה לגלות שגם ראש המשמר שם ולנהל איתו שיחה על מה שהם הוציאו מהאסיר.

"מאדגראד גרניטבק." אני מציג את עצמי בגאווה, אחרי הכל אין לי במה להתבייש, "ואתה?" אני שואל את בן המחצית.
יוטה
את השם שאני שומע אני מנסה לשייך לסוחרים ידועים או לשמות מוכרים ששמעתי לאחרונה במסעי.
בנוסף הייתי רוצה לדעת אם יש איש קשר לעסק של המשפחה בעיירה ואם הוא בסביבה.
אאוט: אני מניח שגם השם שלי או שם המשפחה אולי יאמרו משהו למגדל.

לפני שאני כותב,אני אומר שכל המידע שקיבלתי זה מיוטה.
In
אלדריאן מהרהר כמה שניות ואומר:"אתה ממשפחת הסוחרים גרניטבק? שמעתי עליכם...אתם סוחרים במוצרים נדירים,לא? אני אלדריאן קראמין,נעים להכיר".

חזרה