• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

שליטים ושדים שליטים ושדים 15: גן

ת'ור

פונדקאי ותיק
משגיח/ה בדימוס
האתגר נגמר! ההגשות שפורסמו:
[שו"ש 15 ] גני וורסאי, או מה קורה שהמלך בטוח שהשמש זורחת לו מה***, ע"י TheKnightWhosaidKnit
[שו"ש 15 ] גני האלים - או ... בקצה השמיים, ע"י TheKnightWhosaidKnit
[שו"ש 15] הגנים האלכימאיים, ע"י Adran
[שו"ש 15] גני הלשכה, ע"י ת'ור
[שו"ש 15]-גני הצפייה, ע"י yds

---------------

השבוע, אני מודה, אני מתנהג מעט באנוכיות.
בהגשה שפרסמתי לאתגר הקודם נגעתי קלות בנשמות, והפעם אני רוצה להרחיב עליהן, אז...

הנושא של השבוע הוא: גן.
(הכל חלק מהתוכנית)
גן הוא אחד הרעיונות שאפשר לבצע בהרבה מאוד דרכים. הוא יכול להיות קטן, גדול, או גדול יותר מבפנים מאשר מבחוץ. הוא יכול להיות דומה לגן תבלינים של סבתא או לגנים מלכותיים של ארמון. הוא יכול לכלול בריכה, פלג, ערוגות, חורשות, מבוך חי, או אחר. אפשר לגדל בו כל מיני גידולים מוזרים (כולל פנינים, תרנגולות וזוועות בין-מימדיות). יכול להיות משהו מיוחד בגננים, בבעלי הגן, או במי ששתל אותו. ותמיד אפשר להשתמש בשיטה שהופכת כמעט כל מקום למעניין יותר: מה אם הוא חי?

תוכלו לכתוב על בקעת ערביים, שהוקסמה בלילה תמידי לגידול צמחים הניזונים מהירח, אך מאז נכבשה על ידי ערפדים; על משכנה של מכשפה שבנתה לעצמה מבוך של ורדים ופרפרים, ואז מה אם לפעמים אנשים תועים פנימה ואובדים לנצח; על הגנים הנטושים של מורגן השישי, שמספרים שתוכל לגדל בהם את הנשק המושלם בשבילך אם רק תמצא את הגנן ותשכנע אותו לעזור לך; או על אוניירו, הגנים המדומים לאימון טלפתים, שאפילו המורים בו לא מכירים את כל העומקים והסכנות שלו.

פרסמו את ההגשות שלכם כאן, בפורום מ"ת כללי, עם התגית [שו"ש 15] בשם. האתגר הבא יצא בעוד שבועיים, בלילה שבין ה-24.10.16 ל-25.10.16.

ותזכרו, זה לא משנה *מה* אתם כותבים, זה משנה *ש*אתם כותבים.
בהצלחה!

חזרה