• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

רומא במלחמה-משחק מקוון-עץ הרשמה ומשחק(חופשיטה,היסטורי,ניהול) [3/6]נסגר.

דינר
ודרך אגב,הם עלו לחומות,ועוד מטח אחד נגמרת להם התחמושת,אז אולי תנצל את זה.
מכניקת הקרב היא באמת ככה,והיא לא לטובת אף אחד,היא מאוזנת.פשוט יצאו גלגולים טובים.

"בודאי שאני נאמן לסנאט. אני הרי רומאי." אני אומר בקול חמור. "אני אלחם להגן על הרפובליקה לצד פומפיאוס אלופה של הרפובליקה!" אני מכריז.
ולשאלתו הטכנית אני עונה באנחת הקלה. "הלגיון כשיר. אנחנו כרגע משקמים את המחנה וכפרי הסביבה."

דינר,אני מצטער מאוד.הנה משהו שלא חישבתי טוב,אז הנה הוא:
אתה מאבד בהתקפה השנייה רק 52 אצילים גאלים,לא 82.סליחה,אני ממש,אבל ממש מצטער.
לשאר,זה היום של ג'וני,אז לא הגבתי לכם.

הל:
אחד החיילים על החומה צועק לעברך: "אנחנו צריכים עד הערב!".
דרגוניין:
"אני שמח לשמוע את זה" אומר הסנאטור בחיוך קפוא ומוסיף לאחר רגע מחשבה: "אתה בטוח ב100% שהליגיון שלך נאמן ולא מסתובבים בו כמה תומכים ביוליוס קיסר? אני ארצה לראיין את המפקדים שלך כדי לוודא."
דינר:
OUT:
כמו שאני מבין את זה המצב של הצבא שלך הוא כזה: כולו ערוך למלחמה מתחת לחומה וליד השערים של העיר. האצילים הגאלים שלך ספגו מספר אבדות, אב לא משהו רציני מספיק שישפיע על מורל הצבא.
לפי מה שאתה ראית יש בעיר כ1500 חיילים, כאשר רובם עכשיו נמצאים על החומות ואתה יכול להניח דיי בביטחון שכל החיילים בעלי האפשרות לפגיעת טווח נמצאים במגדלים: 2 ליד השערים ועוד 2 במערך של כמאה מטר בכל כיוון (אולי יש יותר מגדלים, אבל לא בטווח ראייה = לא משפיעים באופן מיידי על הקרב - כנראה ישיפיעו אם תנסה להקיף את העיר בטווח קרוב).
בהתקפה האחרונה שלך אתה פגעת במגדלים ואת צריך לגלגל ק100 בשביל לדעת מה הנזק שנגרם. לאחר מכן מתחיל סבב חדש בו אתה יכול לנסות כמה דברים בעוד במגדלים יש כרגע נשק לעוד התקפת טווח אחת וכנראה תגיע אליהם אספקה בהמשך.
בסביבה של העיר יש בעיקר שדות וחוות, אבל נכון לעכשיו הם לא ממש משפיעים על הקרב (הוא קרה מהר מידיי) למרות שהאנשים בהם מתחילים להיאסף.
אם יש לך עוד שאלות על מה שקורה מסביב או שכתבתי משהו שלדעתך לא מדויק אתה מוזמן לציין זאת/לשאול.
מקווה שלא שכחתי אף אחד.

אני אהיה בערך עד הצהריים המנחה,בגלל קשיים של ג'וני.
הל
הצהריים מגיעים,והחיילים שלך כבר עצבניים ומתוחים למשמע התשובה.אם היהודים יסרבו,יהיה קשה להסתער עם הפרשים במעלה ההר לעיר,וקשתי האויב יוכלו לקטול אותם לפני שיגיעו.

הל
החיילים היהודים מופיעים על החומות ובמגדלי השמירה.אחד מהם אומר:"לא נכנע לעובדי אלילים שכמותכם! נעמוד כאן ונגן על עירנו או שנמות!".
הקשתים שעל החומות יורים עליכם(גלגל 2d6 להגנה):
[dice seed=22178 secure=07c9688c_0]2d6+1[/dice]
אם הם מצליחים,אז הם פוגעים לך בפרשים-
[dice seed=61064 secure=f506efbc_1]1d100[/dice]

"קחו את הפצועים למחנה ושימו את הקטפולטות על אחד מההרים הצמודים, עדיף אחד גבוה מהעיר, ותעלו לשם גם את שאר הצבא"
הוא מוסר לעיר "אתם בוגדים חסרי כבוד, נתנו לכם זמן להחליט, למרות שיכולנו לתקוף ללא אזהרה, יכולתם לשמור על דתכם, על הרכוש שלכם, על הכל, אך בגדתם בנו ללא כבוד, אתם עשיתם מעשה בזוי, ועל כן אני נשבע במארס אולטור, בפובוס ודימוס ילדיו, ומעבר לכך, בכבודי, שאתם תצטערו על ההחלטה הזאת"

חזרה