• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

משחק מקוון "רוכבי הדרקונים" (3/6) נגמר! תודה לכל השחקנים!!!(היגיון, פנטזיה, דרקונים!)

ידס
"טוב, אני מניח שסיימנו כאן" מאלרוק אומר ולוקח את המשחה. הוא יוצא מהחנות וממתין לדרג׳י, עד שייצא.
כשהם הולכים ברחוב, מאלרוק מתחיל לדבר, בעיקר מתוך שעמום. "אז, יצא לך לעשות משהו מעניין מאז הפגישה עם האצילים?".
OUT
המשחה היא הדבר המקורי עליו התמקחנו.
היא חד פעמית הל?

ידס
חוץ מהמשחה הזו, קניתי חרב חדשה" מאלרוק אומר בחיוך קל ומראה אותה לדרג׳י, הלהב מבריק ושחור.
"הוכנסה בה פלדה שחורה, והמחיר הגיוני. חשבתי להצטייד בהתאם אל הפלישה" האורק מסביר לו.
"השתתפת פעם במשהו כזה? בקרב מרשים באמת?" הוא שואל, וניצוץ של התרגשות מופיע בקולו.

OUT
זה מה שהל הסביר לי על פלדה שחורה:
פלדה שחורה היא סוג של מתכת שעשוייה מנשמות מגובשות של שדים מסויימים, שלאחר טקס מסובך וארוך הופכות לפלדה בצבע שחור, שיש לה תכונה מבוקשת מאוד-היא מבטלת את הפעולות של כמעט כל הלחשים שמופנים נגד המחזיק בה, היא יקרה מאוד, וה4 טיפות הללו מסוגלות לעצור לחשים בסיסיים

חבורה
דארון מושך בכתפיו ולוקח לעצמו מנה.לאחר שהוא אוכל הוא נותן את השאר לג'סטס וקם על רגליו.
"אני בעד,אבל רק בשביל לשתות משהו טוב.אולי איזה יין אלפי צונן.אני זוכר שאח שלי אהב את זה מאוד" הוא אומר ומשתתק,שוקע בזכרונות על אחיו.

נקרו
אני אגיד לך מתי
אדראן
אתה צודק, הזנחתי את המשחק, וזה לא בסדר מצידי, אני אהיה פעיל יותר מעכשיו
חבורה
אתם נכנסים אל הדרקון השיכור, המקום הומה, ואתם רואים בצד את בעל הפונדק, רץ מלקוח ללקוח

אשס, אתה לא הגבת יותר מידי זמן, אתה מסולק מהמשחק

חבורה
דארון מצטרף למאלרוק על יד הבר והוא מזמין כוס יין אלפי,מתובל בתערובת של קינמון,ציפורן,ג'ינג'ר,אגוז מוסקט ונענע.
לאחר מכן הוא מסתכל על הפונדק,מנסה למצוא משהו מעניין.

חבורה
Out
אדראן לא יהיה 5 ימים, אז אני אדבש אותו עד שיחזור
In
יש כמובן, 2 קנדרים, שמשוטטים ו"משאילים" דברים מלקוחות שיכורים
(מה זה היין הזה???) דארון מקבל את היין שלו
הברמן מגיש לכם אוכל ושואל אם תישארו לישון

הל
out
סתם תערובת של תבלינים טעימים.
חבורה
דארון לוגם בהנאה את היין שלו ומשלם את מחירו(שהוא?) ומהרהר באיכותו הטובה.שנים שלא טעם כזה יין.
הוא מזמין גם לקראק בירה או משהו אחר שהוא רוצה ושואל את הברמן על המחיר של חדר ללילה.לאחר מכן הוא קם ממקומו,כשבידו עדיין הספל עם היין הלא גמור,והוא מסתובב בפונדק,כשידו האחרת ממששת כל הזמן את חפציו.

חזרה