• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

מסע צלב חדש- משחקעל בעולם אפל- עץ משחק מתחילים

אני חושב במהירות, מי זה, ומה הוא רוצה ממני?
אני הולך ומתערבב בין האנשים, בוחן את האיש, כדי לדעת האם הוא יכול לחוש בי ולעקוב אחרי, או רק כשהוא רואה אותי
זריזות (אמרת שצריך) [dice seed=17849 secure=5181f780_0]1d6[/dice]
מהירות (כדי לברוח) [dice seed=64915 secure=23bcfb58_1]1d6[/dice]
כריזמה (אם צריך כדי להדחף בין האנשים) [dice seed=13805 secure=ca6d1a00_2]1d6[/dice]

פרגי
במוזיקה הרועשת הזו אתה בקושי מצליח לשמוע את קול הירי, אבל אתה יודע מתי יורים אליך,לשמחתך אתה לא אדם רגיל, והקליע מפספס אותך.

אתה מבחין בגבר צעיר, לובש מדי צבא אפורים ותג של צלב בעל קצה חד על הכתף, מכוון אליך את ידו כשעשן יוצא ממנה, ללא, הוא נעלם בהמון לפני שאתה מספיק להתאפס עליו.
אתה יכול לגלגל ערנות אם אתה רוצה למצוא אותו.

אתה לא סגור איפה הקליע פגע

הל
למקרה שלא היה ברור, אז אני מסביר עוד פעם, הוא תוקף אותך, ומכניס לך אגרופן לבית החזה, אתה מנסה לחמוק מהאגרוף אבל בצפיפות הנוראה הזו, אתה רק מצליח להיכנס בכמה מהרוקדים, ולפני שאתה מספיק להביט שוב, הבחור שתקף אותך נעלם בהמון.

אתה מרגיש את כאב האגרופן צורב בעור שלך, וברור לך שהאגרופן היה עשוי אלקטורם.

גלגל קשיחות, יש לך -1 לתוצאה.

כמו כן, אתה יכול לגלגל ערנות כדי למצוא אותו בקהל, אבל לאור הכאב אתה סובל מ-1 לתוצאה.

אגב, כדי לנוע בקהל ולהידחף בין אנשים תצטרך כוח או זרזיות, כריזמה לא תועיל פה.)

ליאור
כשהקליע נורה עליו ג'יימס מתחמק בזריזות לא אנושית. ומחזיק את האקדח שבכיס שלו. ג'יימס מנסה לברר היכן האיש הזה, אבל לא כמו אדם רגיל. הוא לא סתם יסתכל ויחפש מסביב כדי לבדוק איפה האיש שהיה מספיק חסר מזל כדי לירות על ערפד.
OUT כוח על של חישה בדברים. ר"כ 4. [dice seed=29616 secure=d122a915_0]4d6[/dice]

קשיחות- [dice seed=29736 secure=55c78bb2_0]1d6-1[/dice]
עירנות- [dice seed=52226 secure=3fb200b9_1]1d6-1[/dice]
אני מתערבב בקהל, דואג שהוא לא קרוב אלי מידי, והולך למקום ריק יחסית, שבו אוכל לשלוף את החרב שלי ולהלחם איתה בקלות יחסית
להידחף, כוח, [dice seed=1148 secure=1ff1a329_2]2d6-1[/dice]

OUT
לאור האירועים שקוראים בתוך המועדון ולכל אחד מכם, אני מתחיל ב"מד פאניקה" לכל הבליינים במועדון, ככל שאתו פעולות דרסטיות ודרמתיות יותר, או ככל שיהיו פעולות בעלות השפעה קסומה ויזאילית ברורה, הפאנקיה תעלה, כאשר המד מגיע לסוף, כל הקהל יתחיל במנוסה לכיוון הדלת, ואתם עלולים להירמס.

מד פאנקיה- 5/100

IN
דרגוניין
אין ספק שיותר מבן אדם אחד רואה אותך מסתובב במקום אם אקדח, יש כמה צעקות, אבל הם נבלעות ברעש בינתיים.
אתה מגיע לקצה רחבת הריקודים שעליה יש מין בימת VIP מוגבהת, אתה מצליח להבחין בדוכסית יושבת ומנהלת שיחה עם 4 גברים, כשאתה מתכוון להתקדם אתה נחסם על ידי גבר בגיל ה20 בערך, הוא לבוש בחליפה מחויטת ובעלת חזות אסייתית כבדה שיערו שחור ועיניו ירוקות, קעקוע בצורת נחש יוצא מהצוואר שלו (ואלי עמוק יותר? החליפה מסתירה) עד עינו השמאלית ומקיף אותה.
"לך" הוא אומר, והקול שלו מתגבר בקלות על המוזיקיה, "לפני שאכעס."
אתה מרגיש קריריות לא ברורה מגיעה ממנו, ותחושה לא ברורה של "חור" בקדושה שמגיעה ממנו, כמעט כאילו אין לאדם הזה חלק בעולם הבא.

פרגי
אתה מזהה איפה הוא בקהל, הוא לא התרחק יותר מידי, אבל ברור לך שיהיה קשה לשמור על קשר עיין במקום הזה.

הל
לשמחתך לא נגרמת פציעה נראית לעין שמסוגלת להגביל אותך, אבל אתה עדיין סובל מהאלקרטום, הניסיון שלך לאתר אותו עולה בתוהו, והמקום הזה צפוף מכדי שתוכל לשלוף חרב ולהילחם איתה מבלי לפגוע בכל מי שנמצא מסביב לך, במקרה הטוב.

פרגי
גלגל זריזות יש לך +1 לר"כ (עוד קובייה) בגלל הקהל והעובדה שיש צורך בחושים על אונשיים כדי להתבייט פה על מישהו.

דינר
בקצרה- התוקף מגלגל התקפה (כל גלגול שרלבנטי לזה, לרוב כוח/זירזות או כל כוח על רלבנטי) המגן מגלגל ניסיון חמיקה (זריזרות או כל כוח על רלבנטי) מול התוצאה של התוקף.
התוקף עבר את התוצאה של המגן- הוא פוגע.
המגן עבר את התוצאה של התוקף- הוא חומק.
המגן עבר את התוצאה של התוקף פי 2- הוא חומק ומבצע התקפת נגד באותו הרגע
התוקף עבר פי 2 את התוצאה של המגן- ההתקפה חודרת שריון.

אם ההתקפה פגעה, מגלגלים נזק נגד קשיחות... אם יש פי 2 נזק מהתוצאה של הקשיחות, אז זו פגיעה קריטית ויש יותר מינוסים מפגיעה רגילה, גם יש סיכוי של איבוד הכרה.

אם רק עובר את החוסן זו פגיעה רגילה שגורמת למחסר -1 לכל הגלגולים.

אם לא עובר את החוסן אז הנזק זניח.

יש את כל המדיע בחוקים שהעברתי, וגם סקרתי את זה יותר באריכות בקרב שלכם מול איש הדוב.

הל
לוק לך קצת זמןאבל אתה מעיף ממך אנשים ויוצא על מחוץ לאסם. מוכן לקרב.
לוקח לך עוד דקה-שתים כדי להבין שהוא לא יוצא לכיוון שלך.

מד פאניקה- 10/100.
אנשים מתחילים לצלם דברים בטלפונים שלהם.

אני מרוצה, הוא לא עוקב אחרי, זה אומר שאו שהוא הבין שאני לא יכול להשתמש בנשק בין הרבה אנשים, או שהוא חקר עלי ויודע על החרב שלי, בנוסף, הוא יודע שאני או איש זאב, או שד, או מלאך, כי הגבתי לאלקטרום, אבל הוא יודע שאני מלאך עם תכונות שדיות רק אם הוא חקר עלי, אני אצא מהנחה שהוא לא מודע לעובדה שאני מלאך, ולכן אתנהג כשד, ואנסה לגרום לו להשתמש עלי בטקטיקות שפוגעות רק בשדים (יש כאלה?) וכאשר הוא ילחם נגדי עם השיטות האלו אעמיד פנים שנפגעתי ואז אהרוג אותו בהפתעה
אני פורש כתפיים ועף אל הגג, מחפש אויבים שממוקמים שם

ליאור
[dice seed=21734 secure=81115c13_0]3d6[/dice] השתמשתי בתעופה
IN
טקומסה מחליק הצידה בזריזות, הוא משתמש ביכולת התעופה שלו כדי לזוז הרחק מהפגיון הנורה לכיוונו, הוא מתחיל לחפש את התוקף, או מוח יחודיי כל שהוא.
META
[dice seed=60620 secure=7e9f0f3d_1]4d6[/dice]

כי אין לכם כל אפשרות להישאר ביחד, אתם בתוך המון אנושי אשר לא מפסיק לנוע, כאשר יש מוזקיה חזקה ללא הפסק, ואורת מסנוורים ללא הירף. מהרגע שנכסתם לתוך ההמון, לא עברה
יותר מדקה מהרגע שלא הבחנתם יותר אחד בשני.

הל
אתה לא מוצא שום דבר על הגג, כמה חברה יוצאים מתוך האסם, כשהם עוזרים לאחד מהם להקיא את נשמתו בנקודה פחות רועשת בקרחת היער. ברור לך שיש סיכוי שהם יבחנו בך אם תישאר באותה נקודה שבה אתה נמצא.

דינר
OUT
חייב לציין שלא חשבתי על זה שתעוף בטוח ההמון, אבל סחתין על הרעיון.
IN
הפיגון מפספס אותך, מי שהטילה עליך את הפיגון נעלמה.
יש יותר מידי מוחות ברקע, מה שאתה מנסה לעשות שקול ללשמוע לחישה בתוך חדר מלא ברמקולים שמנגנים מוזיקה רועשת, אתה לא מצליח להתבייט על התוקפת שלך, כל מה שאתה מצליח להשיג זה רסיסי מחשבה שניתן לחבר אותם ללחימה, אצל יותר ממקור אחד.

בנוסף, אתה מרגיש קריאת כאב מהבחור שהסכין שפספסה אותך פגעה בו.

דרגוניין
הצחוק שלו כמעט חודר את מעטה הרעש של המוזיקה, "קראו לי בחיים הרבה דברים, קראו לי מפלצת,חסר נשמה, בוגד, נחש וגם תלמיד, אבל לא נקראתי בחיים שד.... " הוא חוזר וצוחק, "אתה לא כלום, הכוח שבו אתה מנסה להשתמש הוא לא שלך! הוא ניתן לך ובאותה צורה הוא יכול להילקח, כוחותיך הם לא יותר ממתנה זמנית מזה אשר נתן חיים אבל לא דעת.
אני משרת את נותן הדעת, והוא מגן עלי מכל מה שאתה, חבריך או כל מלאכי השמיים יכולים לעשות לי, כי הוא שני בעתיקותו רק לאדונך, ואין הוא מוגבל לחוקי גן העדן והגהנום. אז לא רב יקר שלי, אני לא הולך לשום מקום."
פניו החתומת לא מעולת כל רגש כאשר הוא מביט עליך ומרים את ידו בטנועת דחיפה.
אתה מרגיש כאילו אתה נופל, אבל במקום שהרצפה תתקרב אליך יותר ויותר, אתה מביט בה מתרחקת, ובתקרה מתרבת אליך במהירות.
גלגל זריזות כדי שלא לספוג נזק מהפגיעה שלך בתקרה, וערונות או תבונה (מה שתעדיף) כדי להצליח להתרגל לעובדה שלמטה זה למעלמה עכשיו.
אם יש לך כוח על שאתה חושב שיכול להחליף כל אחת מהתכונות האלה, או לנסות להתנגד להשפעה, אתה יכול להשתמש בו.

זריזות
[dice seed=58660 secure=275fe5a1_0]2d6[/dice]
תבונה
[dice seed=23822 secure=88c441f9_1]2d6[/dice]

הרב גייב מתנשם בהלם מנסה להאחז באמונה שלו. הוא מנסה להזכר אם מה שהיצור הזה אומר תואם משהו שלמד בעבר... אם הוא מצליח להתאושש הוא מנסה לירות בו מהאקדח המבורך.
"שום דבר לא יכול להגן עליך ממי שאמר וברא העולם." הוא אומר ברצינות

אני מניח שהתרחשו כמה אירועים אשר בהחלט יכולים להצית קצת פאנקיה ולגרום לכל הנוחכים לברוח מהאסם.
יכול להיות שזה אחד הבחורים במדים הלבנים שהתחיל בקטטה אם מישהו אחר, ואז נעלם
או אולי זה שקליע אקדח טועה פגע במישהו שרקד והביא אותו לפציעה קשה.
אפילו הסכין שננעצה בבלין אחר יכלה לפוצץ את האירוע.
אבל יותר מכל, הרב שמעופף באוויר, ויורה באקדח שלו כאשר הוא מתרסק במהירות בתקרת האסם.
מפה לשם, כל מי שטיפת שכל בקודקדו מזמן נס על נפשו מתוך האסם אל הבחוץ, ואחרי כמה דחיפות, קללות ושאר ירקות, אפשר להגיד שהאסם קצת התרוקן.

וכעת כולכם יכולים לראות את מה שההמון הסתיר קודם.
שני גברים ואישה אחת, לבושים במדים לבנים עם תג בצורת צלב על הכותפת עומדים בינכם לבין בימה גבוה טיפה יותר, אשר עליה את רואים בבירור את הדוכסית, כשהיא מדברת עם ארבעה גברים נופסים יותר, מבוגרים יותר מהצעירים אשר נכחו במסיבה הזו.
בנקודה שמחברת את הבמה לשאר האסם, עומד גבר בגיל ה20 בערך, הוא לבוש בחליפה מחויטת ובעלת חזות אסייתית כבדה, שיערו שחור ועיניו ירוקות. קעקוע בצורת נחש יוצא מהצוואר שלו עד עינו השמאלית ומקיף אותה.
מעל אותו בחור אסייתי, בוגבה של כמה מטרים באוויר, נמצא הרב גייב, כאשר הוא דבוק לתקרה.

הקליע אותו ירה הרב גייב לפני כמה שניות מצא את ייעדו, ופגע בכתפו של האסייתי. שום דם לא זורם מהפצע, וחדי העין מבינכם רואים שהקליע נדחף מתוך גופו של האסייתי, ונופל על הריצפה בקול נקישה קל.

"אינקויזטרים." הוא אומר, "חסלו אותם, או שאני נשבע לכם, אתם תדעו גורל גרוע ממות!"
"חבל כל כך שלא בחרתם שלא לדחוף את האף לעניינים לא שלכם. הייתם נשארים קיימים בעולם הזה."
הוא משלב את ידיו, ובדיוק באותו רגע הרב גייב נופל לרצפה לידכם. כשהוא קצת חבוט מכל העסק.
OUT
קרב- גלגלו מהירות בשביל יוזמה (בשלב זה אני מניח שכבר הבנתם שאם יש לכם כוח על שאתם חושבים שמכסה את התכונה הנדרשת לגלול, אתם יכולים להשתמש בו.)
לעניין הקרב הספציפי הזה- אחד האויבים שלכם פה הוא הבוס של החלק הזה של המשחק (אם תהיתם, זה עוד פרולוג.)
חשוב לי להבהיר שכמו מרבית הסרטים/סיפורים/משחקים, קרב בוס לא בהרכח מסתיים בניצחון מוחלט ובמוות של האויב, ויכול להיות שכדי "לנצח" בקרב תהיה לכם מטרה אחרת.
כמו כן, אני מניח שזה מובן מעליו, אבל ה"בוס" הוא אויב חזק יותר מאויב פשוט.

דניאל מתפקד כדב"ש אשר נלחם איתכם בקרב הזה.
קו ההגנה הראשון של האויבים שלכם הוא שלשות האינקוזיטרים. הבחור האסייתי עומד מאחוריהם, לא נראה שהוא מעניק לכם חשיבות כרגע.

מטה לעצמי
דנאל מהירות [dice seed=22059 secure=bab7e553_0]3d6[/dice]

להבים מהירות [dice seed=60929 secure=83aecdc6_1]1d6[/dice]

מהירות [dice seed=44854 secure=f6af8a7e_0]2d6[/dice].
"עוד נראה מי ישרוד בסוף הקרב" אומר ג'יימס בחיוך שחושף שיניים מחודדות. "במקומך, הייתי עכשיו כבר בתהליך בריחה מהמגניבות שלי כבר עכשיו".

חזרה