• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[משחק תפקידים] ים של סיוטים - מבוטל (חופשיטה, אנימה, פאנפיקים)

תן לי להסביר.
יש את האחות הגדולה שתקפה אתכם. היא הרגה את כולם חוץ מהמסטיק, ואז אחות גדולה אחרת הרגה אותה, ואז ברחה. הגופה של האחות הגדולה הראשונה עדיין פה. הבנת?

מתנצל על ההיעדרות הארוכה, אני עושה קורס פסיכומטרי ועובד...
באבלגם מספרת לכל השאר מה היא ראתה, כי היא לא רוצה שיישיכו לה מעשה גבורה, הניצחון על האחות הגדולה.

[לכולם יש אישור לפתוח את הספוילרים שהשארתי לMessageMan.]
ג'ק נראה מבולבל מעט. "הצילה אותך אחות גדולה... עם אורות כבויים? זה לא הגיוני. האורות בקסדות של המגנים לא כבים כל עוד הם בחיים, ואין סיכוי שניצלת על ידי אחות גדולה מתה. מצד שני..." הוא משך בכתפיים. "למה שתמציאי כזה דבר?"

על האחות הגדולה אתה מוצא כלום, כי קרלוס בזז כל מה שהיה עליה, ואתה לא יכול לקחת את המזרק כי הוא מחובר לחליפה שלה.
על האחות קטנה אתה מוצא:
- 62$
- מזרק ריפוי
- 120 ADAM
- מזרק, בצורת משכית (Locket) מוזהב בעל קצה מחודד, עם כותרת: ציידי אוצרות. [זה חפץ גנטי. אתה יכול לבחור לקחת אותו לעצמך או לתת למישהו אחר, כולל את טריקר.]

שלום לכולם. יש לי חדשות טובות וחדשות רעות.
החדשות הרעות הם שהים של סיוטים מבוטל.
החדשות הטובות הן שהמשחק התחיל מחדש באתר אחר שנקרא RolePages. כשהמשחק יתחיל הוא יתחיל מההתחלה, ויכלול תיקונים לבאגים שהיו בגרסה שפה. זו שתנחה את המשחק לא תהיה אני כי אם חניכתי סאמר. אם תרצו להירשם, עקבו אחר הצעדים הפשוטים הבאים:
-תירשמו לRolePages.
-תיכנסו לכתובת הזאת.
-תפנו לסאמר, היוצרת, ותבקשו ממנה להיכנס; אתם יכולים לספר לה שהייתם פה, אבל אל תדברו איתה בעברית, כי היא לא מבינה עברית.
אבל! קחו בחשבון שהגרסה של RolePages תהיה יותר קשה, יותר בוגרת, יותר גרפית, ובמקומות מסוימים גם יותר סוטה מהגרסה פה, אז תחשבו פעמיים לפני שאתם נרשמים.
ואם אתם שואלים, לא, אני לא עוזבת את הפונדק. אני עדיין אהיה פה, אכתוב נושאים ואגיב לנושאים, ואם תצטרכו עזרה במשהו, אני אהיה שם. על אף זאת, אני אפסיק להנחות משחקים; זה הדבר היחיד שאני עוזבת.

חזרה