• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ארמוריקה- עץ משחק

ליאור-
"נשמע נחמד, חושב שיהיה להם משהו שימושי?" העיר שלנו מספקת לעצמה די טוב עד כמה שאני יודעת, אבל אולי יש להם ברזל או דברים חדשים.

יותם
אתה רצית לשתות רק קצת, אבל כל הטוב הזה מרגיש... טוב. אתה שותה את הכל.

ואם קודם הרגשת טוב, עכשיו אתה מרגיש יוצא מן הכלל! יש לך +1 לכל הבדיקות עד שאני אומר אחרת. אתה שמח, נדיב ומוכן לחלוק את הנאות החיים עם אנשים שרק יחפצו בכך. אור ועידו הם מטרות ראשונות.

ליאור והילה
הם רואים אתכם מדברים על אלכוהול, נותנים לכם לדבר קצת.

"אז... יש לנו קצת זמן."

ליאור
זה עובד. זה פחות או יותר מה שהיה קודם, אז הכל אחלה.

אור
אתה מרסק קיר קל, ומגלה כניסה חדשה לחדר- חדר שהיית בו.

המבוך הנטוש כרגע הוא מאורת גובלינים- די מסריחה, מלאה בזבל, אבל גדולה ונבנתה כנראה כoutpost גדול לעד תריסר שומרים. אין כבר הרבה מה לבזוז- שדדו כבר את המקום פעם אחת.

רגל של גובלין מת? טעם של תרנגולת... רק יותר בשרי.

עידו
לוקח להם דקה או שתיים בערבית.

"אז בכל מקרה, בדיחות פוליטיות בצד, עידו מרגיש לי קצת לבד. מה עולה לך לראש?" ראשיד אומר

ירין והילה
"חכי שנייה." אני אומר להילה, ופונה למיכל ומולי.
"שומעים, העיר השכנה חסרת אנשי מקצוע, אז הצלחתי לסגור איתם עסקה במסגרתה הם יעבירו לנו מתכת ואנחנו נכין להם ציוד, בתמורה לעמלה... עכשיו, חשוב לי לציין שאני אשמח אם תשמרו עודפי מתכת שיצטברו ו.... תנסו להשתמש בפחות מתכת ממה שאתם באמת צריכים... עד שאנחנו נכיר את השכנים שלנו טוב יותר אני לא יכול להרשות להם להיות להיות בעלי ציוד איכותי כמו שלנו."

חוזר להילה, "אגב, אני יוצא עוד מעט לעיר השכנה, רוצה להצטרף?"

ירין-
מצוין. אני מרגיש ממש טוב. טוב מכדי להפסיק, למעשה. מה הלחש הבא שאני רוצה? משהו אזורי. משהו שיכול להשפיע על תוואי השטח. בואו נמשיך עם הקו הבסיסי שהתחלנו בו, כן? אש, ברק, זימון, אור...קרח. קרח זה מעולה. אפשר גם ליצור מים בקלות אם משלבים בינו לבין האש.
אני לוקח עוד מים לקערה, משרטט צורה של פתית שלג, ומחכה, מעתיק בינתיים את פתית השלג למחברת הלחשים,"בוא נתפלל ביחד, מושו."

גלגול חוכמה:
[dice seed=60869 secure=2e0ff34c_0]7d4+1[/dice]

גלגול ק100:
[dice seed=21999 secure=5f04aa1b_1]1d100+1[/dice]

ירין
"מה עולה לי לראש? אין לי מושג." אני מושך בכתפי. "כרגע מתגעגע למשחקי מחשב, ולקומיקס, מנגה, אנימה... אתם יודעים. מזל שזה בדיוק בין סדרות." אני מגחך. "אתם? למה אתם מתגעגעים?"

ליאור ומיכל
מיכל ומולי מעבירים מבט אחד בשניה. אתם יכולים להישבע שהדבר הכי טוב שיצא לשניהם הוא שהם הפכו לזוג (טוב, אף אחד לא אמר את זה, אבל יכול להיות, לא? רק תראו אותם).

"כן, בטח. אני ומיכל נסדר לכם משהו." מולי אומר.
"ובמשהו אנחנו מתכוונים לאיכות. אם אתה רוצה לשלב מתכת ועוד משהו, תצטרך להכין אותו קודם. אנחנו לא יכולים להבטיח יותר מדי אם לא תהיה לנו האפשרות לקבל מסור עץ בשביל שיני ברזל או משהו כזה." מיכל ממשיכה את מולי

יותם
אתה יודע שזה לא יהיה קל לייצר שלג מעל לאפס מעלות, אבל אתה מייצר פתית שלג. לצערך הרב, כמות האנרגיה שאתה משקיע מנטרלת את היכולת שלך לייצר עוד לחשים להיום, אבל תראה איזה יופי של פתית שלג. אם תתמקד מספיק, אולי תייצר עוד כמוהם.

עידו
"כדורגל, כמובן. ולתקופה שבה הכל היה ברור" סמי אומר.

"להורים, לאחים ולאחותי." ראשיד אומר.
"אני חושב שזה כבר ברור שאנחנו מתגעגעים למשפחה." סאמיר ממשיך את ראשיד.
"אז אני גם מתגעגע למשחקי מחשב. זוכר את המרסק82?"
"איך אפשר לשכוח אדם כל כך מפגר? הוא כל כך מטומטם שאני בטוח שהוא השתמש במקלדת כשולחן אוכל."
"רק שולחן אוכל? סביר להניח שגם מיטה."
"וגם... אה, כן." הם פשוט התחילו לחפור אחד לשני בזמן שיחה.

"משפחה, כדורגל, משחקי מחשב, משחקי הכס וסעודות ימי שישי. עוד לא נולד האדם ששונא סעודות יום שישי." מיכאל אומר.
"אני יכול גם להוסיף ארוחת יום שישי?" וסמי פונה למיכאל. אתה קצת outcast פה.
"בטח, תעשה חיים."

ירין
OUT
אני לא בטוח שהבנת אותי, או שאני לא מבין אותך בדיוק.

מה שאני אומר להם זה להאשיר עודפים מהמתכת שנקבל מהעיר השכנה, ולא ליצור דברים באיכות מטורפת בשיבלם (יותר ליצור דברים באיכות ביניונית...)

רק כדי שלא יהיה אי הבנות, זה מה שהבנת ממני, וזה מה שהם יעשו?

ירין והילה
"וכדי לוודא שאנחנו על אותו גל, לא צריך להיות לשכנים שלנו ציוד מלאכת מחשבת, אנחנו לא יודעים מה השאיפות שלהם, ואני מעדיף לנצל את המחסור שלהם באנשי מקצוע, אז גם מה שאתם מכינים להם, להכין באיכות בינונית- זה לא צריך להישבר על הרגע הראשן, אבל שזה לא יהיה מלאכת מחשבת, תשקיעו בציוד שלנו, בשלהם פחות.

אגב, אני צריך שתכינו לבורסקאים ציוד כדי שהם יוכלו לעבוד, ומאתה כל הלוגיסטקיה מתנהלת גם מול אלכס, אז תכינו רשימה של מה שיש לנו ותדאגו לעדכן אותו, ואותי."

ירין-
'טוב, זה גם משהו', אני מחייך. הדבר הבא שאני צריך לעשות זה לנסות ליצור חפצ"ק מהטבעת. אבל בשביל זה כנראה אצטרך עוד מאנה. עידו אמר שיש לו שיקויי מאנה או משהו, לא?
עידו-
ה"פ: 'תגיד, יש לך שיקויי מאנה, נכון? אני יכול לקנות כמה? מה המחיר?'

ליאור והילה.
"כן, מובן. לא יותר מדי טוב, אז אחלה שדיברנו." מולי אומר לליאור.
"קצת עובד נגדנו כל הבירוקרטיה והאיכות הבינונית, אבל... אתה הבוס, אני מניחה."

עידו
הם מסתכלים אחד על השני על השלישי ועל הרביעי. מצטער ילד.
"שמעתי על זה. מה איתכם?" מיכאל אומר. לאחרים אין מושג אפילו מה זה.

יותם
טוב... אם הוא אמר אז הוא אמר. דבר איתו כמו שאתה עושה עכשיו.

חזרה