• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[וו שו] וואן פיס שו! עץ OOC

הדלת נשארה פתוחה בשביל הכוהן, לא?
אם לא אז אני מתחיל מהחלק של לרסק את המרפק...

האקי
[dice seed=3727 secure=ea0176cf_0]16d6[/dice]

התקפה
[dice seed=46757 secure=b5e262cc_1]15d6[/dice]

אני בכוונה שמרתי על העץ הזה בשביל |OOC כדי לשמור על העץ משחק עלילתי "טהור".
אם אתם לא ואהבים אפשר לוותר. פשוט רעיון שאימצתי מGIATP

ולא. אם אני לא טועה, תיארתי שסגרו אחריו את הדלת.

עכשיו מכאנית-
האקי של איבורס- 13 הצלחות. (בעצם כל קוביה חוץ מ6)

התקפה- גם 13

ליאור-6

OUT
אני מסכים בקשר לזה שהאקי מוגזם. אתה לא יכול להחזיק האקי ולהיות אדם חלש, זה לא קורה. זה שיריון, זה התחמקות קלילה. עוד מלא שטויות. אבל זה לא משפיע על השיטה. באותה מידה יכלת לקחת קונג פו. זה למה זה כמעט לא משפיע מכאנית(זה כן משפיע מבחינת שכנוע המנחה, יותר קל לשכנע את המנחה שהאקי קשור בככה וככה, פשוט כי זה האקי), אלא משחקית. סיכמנו שהדמויות הן ברמת הכוח של תחילת הסדרה, והאקי זה פשוט לא מתאים מבחינה משחקית. נגיד וכולנו לוחמים טובים, זה בסדר. אבל שפתאום אחד יכול לעשות מה שבא לו, כי הוא אמר שהוא לוקח האקי, זה מעצבן.(לא משנה אם השקעת נקודות בזה, יש לך יכולות שלנו אין גישה אליהן כי פשוט אמרת שאתה לוקח האקי. נגיד השקעת 5 נקודות במנטרה(או איך שלא קוראים להאקי הזה שנותן לך להבחין בדברים), אז תכלס יש לך הסבר ללמה אתה מתחמק מהכל, לעולם לא מפתיעים אותך ואתה מזהה מקומות של הכל. בזמן שמישהו אחר יכול לקחת 5 נקודות במודעות, והוא מקבל הרבה פחות בלי אף סיבה טובה.
וזה שאמרת שאתה קפטן זה לא תירוץ ללמה אתה חזק יותר. להיות קפטן לא בהכרח עובד ככה.

וכדרך אגב, איך מגלגלים קוביות בפונדק?

אאט- אתם יכולים להאשים אותי שאישרתי.
עקרונית? האקי רגיל.. הוא לא כ-זה ביג דיל.
דוגמא- לכל האמזונות יש האקי. אומרים בפירוש.
יש ממלכות עם צבאות שלמים של משתמשי האקי. כמובן שזה כנראה ברמה צנועה.

לא תמיד מפלצות נרתעו ממבט אחד של לופי, זה בא בהמשך.
האקי זאת יכולה חזקה, אבל לא בהכרח שבורה.
זאת דעתי.

OUT
ממה שאני רואה כרגע - ההאקי מוגזם ביחס לזה שסיכמנו על כוחות חלשים יחסית. אני חושב שכרגע זה תלוי במה יקרה הלאה - אם זה ימשיך להיות כמו שזה מרגיש עכשיו - זה בעייתי. התחושה שלי כרגע היא שמעבר לזה שמדובר ביכולת חזקה, מדובר ביכולת גמישה וכללית באופן מיוחד שדי מאפשרת לעשות כל מה שאתה רוצה.
אני מסכים לגבי זה שאין קשר לזה שבחרת להיות קפטן.

כרגע ממה שראיתי הוא בעיקר משתמש ביכולת מודעות סביבתית.
וביכולת ההתקפית, שפשוט מתבטאת בהתקפה חזקה יותר.
ועד כמה זה חזק יותר, זה דבר שמשתנה.

למשל ארלונג, שבאיסט בלו הוא בוס- במושגי הגראנדהליין הוא די אפס.
)זאת הסיבה שעזב לאיסט בלו( בסדרה הראו בעיקר דמויות שממילא מאןד חזקות עם האקי.
אבל יש אפילו חפ'שים עם האקי

באותה מידה אפשר להגיד שאומנות לחימה זה חזק מדי.
זה פשוט עוד כוח- שאפשר להיות חלש או חזק בו.

חזרה