• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

'בעקבות המיתוס' - הרפתקה נסיונית בגאנוס, חלק א' [הסתיים]

סטטוס
נעול לתגובות.
"בואו נלך לפונדק, עלינו לנוח. עברו הרבה היום" אומר לאונארד ומתבונן אל שאר החבורה. "יש כאן הרבה פונדקים, בואו נלך לפונדק הקרוב ביותר ונישן קצת" אומר לאונארד בעודו מחפש אחר פונדק. הוא נוגע בבטנו ומוסיף "ארוחה טובה לא תזיק לנו" הוא מחייך וממשיך לחפש פונדק.

ליאונארד.. זו אולי קטנוניות אבל זה חשוב לי, נא ערוך את הודעותיך, זו לא "כת הדמים" זו "יד הדמים".. זה חשוב...

-------------------------------------------------------------------------------------
החבורה מוצאת מקום מבטחים בין קירותיו של פונדק עמיד הנושא את השם "פנינת האימפריה". מקום גדול ומרווח, שטיחים מקיר לקיר, אח חמימה ומלצריות חמודות המגישות ארוחות חמות ומעלות ריר למתארחים במקום.

ויהי ערב..
ויהי בוקר..
יום חדש...
-------------------------------------------------------------------------------------

מאליק מתעורר מוקדם לפני כולם ויוצא לשטח פתוח בו הוא יוכל להתכונן לקרב מול ראג בשקט.

------
קאלים נכנס בכעס לפונדק, "תודה רבה שחזרתם אלי!" הוא יורה אל החבורה, "הייתי צריך להתרוצץ פה כל היום כדי למצוא אתכם!", הוא ממשיך לרטון בעודו מזמין כוס שיכר.
------

הערה ללאו: תשתדל להשתמש פחות במילה חיוך, ברצינות, אתה אומר אותה כמעט כל הודעה וזה כבר קצת מעצבן
----------------------------------------------------------------------------
כאשר רוריק מתעורר ורואה שמאליק איננו הוא יוצא החוצה: "אני רואה שאתה עושה התעמלות בוקר. רוצה קרב מדומה להתכוננות?

ליאונארד קם, מתלבש ויוצא החוצא לטייל, הוא יודע לאן הוא צריך ללכת. הוא צריך לבקר את חבריו הוותיקים. הוא יודע שהוא צריך מידע וחבריו יגלו לו את מה שהוא צריך לדעת. הוא מטייל ברחובות עד אשר הוא מוצא את מיקום המפגש הישן אשר בו הוא ימצא את מבוקשו ויגלה את כל מה שיוכל.

אחרי שלאונאד מגלה את מה שהוא צריך הוא חוזר ומספר לחבורה את מה שאני יודע, "דיברתי אם כמה ליגיונרים וגיליתי שיד הדמים הוא אחווה של מתנקשים ורוצחים מיומנים שמקורה בסיליף, המנהיג שלהם הוא נסיך הדמים דראגוס, אביו הנסיך הקדום של סיליף הוצא להורג לאחר ימי האופל באשמה של קשירת קשר עם צבאותיו של האפל ובגידה בממלכות האדם, הנסיך הצעיר הוגלה מהנסיכות בשל אשמה לסיוע בעד אביו. הוא כנראה היה מאוד צעיר באותה תקופה, אם חי עד היום, וגם אז הוא צריך להיות לפחות בן 75 ויותר.. מה שקצת נוגד את השמועות שהוא עדיין אחאראי ישיר והמבצע של התנקשויות רבות באצילים פוהרים במשך עשרות השנים האחרונות יד הדמים הוא למעשה ארגון המאחד את כל אותם נאמנים של הנסיך דראגוס במטרה להתנקש בבכירים פוהריים ולפגוע באימפריה עד אשר יעלה הנסיך שנית לשלטון בסיליף" לאונארד
עוצר ואז מוסיף "השילוש האפל, זה הכוח הכי כמוס של האחווה, אין לנו הרבה מידע עליו, אולם אנחנו יודעים שאת הנסיך משרתים שלושה דמויות צללים (כלומר מסתוריות ולא ידועות), השילוש האפל הוא שלושה חברי המפתח באחווה, הם המתנקשים המיומנים ביותר באימפריה, קטלניים ושקטים - לעיתים הם מתלווים לנסיך למשימות קשות במיוחד או מבצעים ותן לבדם, הם מעולם לא פעלו לבד, תמיד יחד והם מעולם לא נכשלו עד כה, לא שידוע לנו על כשלון כלשהו..."

שימו לב למידע החשוב בהודעתו הערוכה של ליאונארד...

מאליק מגיע לבסוף לפונדק כשהוא לובש רק את מכנסיו וחולצתו כנראה נישארה בחדרו
הוא מתיישב ליד החבורה אפשר לראות שהוא מזיע עד מאוד
"נו מה קורה? איך אתם מרגישים?
טוב זה לא כל כך משנה רצוי שנצא."
מאליק רץ במהרה לחדרו וחוזר לבוש בשריונו וכליו השונים.

אני חוזר:שימו לב למה שאמרתי!
----------------------------------------------
"טוב, הגיע הזמן לצאת לטירה ההיא ולהלחם בחיילים הכי טובים של יד הדמים" אומר לאונארד וחושב על מה שיכול לקרות "עלינו לצאת מיד, כולם מוכנים?" הוא שואל את החבורה ויוצא מן הפונדק, בחוץ הוא מחקה לשאר. "הליגיונרים היו עסוקים מידי במלחמה ולא ידעו שום דבר על מה שבאמת הייתי צריך" הוא לוחש ומחקה לחבורה.

מאליק צריך לאסוף קודם את הלגיונרים תחת פיקודו (למרות שזו רשות ולא חובה). ואתם צריכים דרך תחבורה קודם בכדי להגיע לטירת לונאר.. גם ספינה וגם סוסים יכולים להועיל באותה מידה.. היות וסוסים על אף היותם פחות יעילים מספינה יכולים להביא אתכם בקו ישר לטירת לונאר וספינה תיאלץ לשוט בכל מורד נהר הקאלאד האדיר ורק אז לשוט לאורך חופי דוניה גאנוס למיקום הטירה...

"עלינו להשיג סוסים" אומר לאונארד "מאליק, אתה ליגיונר. אתה וודאי יכול להשיג לנו סוסים" אומר לאונארד ומחקה לתגובה ממאליק.

-------
"אני בעד סירה" מציע קאלים "כך גם יש פחות סיכויים שנאלץ להלחם בראג פנים אל פנים..."
-------

"בסדר אני אצא לדרכי" אומר מאליק באדישות
הוא פונה לאורווה ומזמין לכל אחד סוס חוץ מלגמד (הוא ירכב עם מישהו).

demon hunter אמר/ה:
"בסדר אני אצא לדרכי" אומר מאליק באדישות
הוא פונה לאורווה ומזמין לכל אחד סוס חוץ מלגמד (הוא ירכב עם מישהו).

והלגיונרים? אם אתה לא מתכוון לגייס את הלגיונרים שניתו לך לפחות תודיע לי...

אם היית אוסף את הלגיונרים קודם לכן, היית מגלה שהם מצויידים גם עם סוסים, כולל סוסים נוספים למענכם...

טוב טוב בסדר... :confused:
---------------------------------------
מאליק חוזר עם הסוסים
"שמור עליהם,ליאונרד" ונתן לליאונרד את המשוכות
מאליק עולה על אחד מן הסוסים ודוהר לכיוון מבצר קלרון
מאליק יגיע ב"מקרה" בזמן שהחבורה תהיה מוכנה ליציאה.

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה