• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חוזרים לאלאגייזיה-עץ משחק והרשמה<משחק מקוון>(חופשיטה,פנטזיה,אראגון)[4/4].נסגר.

מגדל
הורין פשוט מדבר אל תוך מוחם של שלושת האחרים, תתרחקו מהאורגל, עכשיו
"שומרים, לכאן" הוא צועק ותוקף את זה שמולו, עדיין עם החלק השטוח של הלהב כדי לא להרוג אותו
[dice seed=11384 secure=83853641_0]1d8[/dice]

הל
סאפירה עונה לכם לאחר כמה דקות:
אני ואראגון התייעצנו קצת,ואמרנו שאנחנו צריכים אתכם ועוד כמה רוכבים למשימת סיור במזרח.חכו כמה זמן עד שעוד רוכבים יצטרפו למשימה.
אראגון מהנהן באישור ומשחק בניצב חרבו האגדית,בריסינגר.
ספגטי
הם לא מבינים את הקשר המוחי.
השומרים מתקרבים אל האנשים וצועקים:"התרחקו מכאן!אלו אנשים שלא חשים כאב!התרחקו!".
המכה שלך מפילה את האיש ומפילה את חרבו מידו.
שלושה שומרים משתלטים על אחד האנשים והאחרים נאבקים בשאר האנשים.

המגדל הבודד
סטורם? יש לנו עסק עם בחורים הרבה יותר מוזרים ממה שחשבתי הורין מודיע לו, הוא תופס את החרב של מי שהוא הפיל בידו השמאלית ומזנק על אחד מהאחרים שנאבק בשומרים, מנסה לבצע עם מפלחת הקרח חתך מעט עמוק בגבו
[dice seed=11906 secure=69112505_0]1d8[/dice]

מגדל
אני מביט על השוק העמוס ומלא הפעילות סביבי, ומנסה לקלוט כמה שיותר צבעים, ריחות וקולות. אני מתקרב בצעד קטן לעבר ההמולה המהפנטת אך אני מניד בראשי ומתרחק 'אני כל כך קרוב, לא כדאי לי לעצור כרגע' חשבתי ויצאתי בריצה לקראת היעד הסופי שלי.

ספגטי
המכה של הורין פוגעת באיש בגבו ועושה חתך שטחי אבל ארוך.האיש מסתובב אליך ומכה בך בחרבו:
[dice seed=10453 secure=78f50e05_0]1d8[/dice]
אוברס
OUT
היעד הסופי הוא רסטוואק דו שורטוגאלאר,כן?.
IN
לפני שאתה עוזב את השוק מתקרב אליך אורגל ואומר לך במבטא גרוני:"רוצה לקנות יין מיוחד? אני מכין אותו מקליפות עצים מהרי השדרה,דובדבנים ואלכוהול והוא מאוד מעורר ומרענן.רק 7 כתרים לליטר."

מגדל
אתה יכול להודיע לרוכב החטטן הזה לרדת למטה אל המוזרים האלה? אומר הורין לסטורם, ופונה לדקירה בבטן של אויבו, אם הוא לא מרגיש כאב סתם ככה הוא לא פה בלי סיבה, הוא גם מסמן לשומרים ליד הבחור לתקוף אותו.
[dice seed=10379 secure=31ef5900_0]1d8[/dice]

ספגטי
סטורם שולח לך הסכמה ופונה אל הרוכב השני.
ההתקפה של האיש חלפה על פניך בלי פגע ואתה חותך לו חתך עמוק ברגלו.
השומרים נמצאים מסביבך,שישה מהם במאבק עם שני אנשים שהם השתלטו עליהם ושלושה מהם שוכבים על הרצפה עם חתכים עמוקים.
הבחור שהאורגל דקר מתרומם מהרצפה ותוקף אותך בהפתעה מאחור:
[dice seed=11073 secure=dd098abc_0]1d8+1[/dice]
עריכה:הוא פוגע בך קשות וחותך לך חתך מאוד עמוק בגב.אתה נופל לרצפה וחרבך נשמטת מידיך,וגם החרב השניה נופלת.
סטורם שואג בזעם וצולל לעברך.
שחר
הדרקון מתחיל לדבר איתך ועם בלת'זר:
הרוכב שלי אומר שהוא צריך את עזרתכם למטה,אז רדו מהר!.
לאחר כמה שניות הוא שואג בזעם וצולל למטה,לעבר הרוכב שלו,שנופל לרצפה עם חתך עמוק בגבו.

מגדל
"אני מצטער" אמרתי וחייכתי בעדינות "בטח האוזניים שלי סתומות. הרגע שמעתי 7 כתרים במקום 2" [dice seed=49921 secure=ae3c77c0_0]זה יכול להיות שימושי עם הלחש שלי 'בסינגר'[/dice]
אאוט-כמה שקלים זה כתר?

אוברס
מה גלגלת?
IN
האורגל מחייך ואומר:"2?לא.רכס השדרה רחוק מכאן 400 קילומטרים לפחות,וזה לא זול להביא את הקליפות לפה".
OUT
שקלים?למה?בכל מקרה,כתר הוא שווה ערך לעשרה שקלים.

המגדל
טעות, ניסיתי לעשות כתב נטוי...
"אני אולי יכול לעלות לארבעה כתרים" אמרתי בהתלבטות וגירדתי בסנטרי בפיקפוק "אני לא יודע..."

המגדל הבודד
"לעזאזל איתם" מקלל הורין, סביר להניח שהוא לא יכול להגיע אל החרב ולקום, "ג'יירדה!" הוא מנסה לשבור את הגולגולת של האדם כדי שהשברים יהרסו את מוחו, הוא מתגלגל הצידה ומנסה לקום, "סטורם, מחץ אותם!" הוא צועק
לחש- [dice seed=9221 secure=36ad0e63_0]1d8[/dice]

אוברס
הוא אומר לך,עדיין בחיוך:"אני מוכן ללכת לקראתך ולהויד את המחיר לחמישה כתרים,וזה מחיר סופי".
ספגטי
הלחש מצליח,אבל בגלל איבוד הכוח והפציעה שלך אתה מתעלף.
אתה מספיק לראות את האיש שכוונת עליו את השטח מתמוטט ואת סטורם נוחת בשאגה.

המגדל
"טוב, נו,.בסדר" אמרתי והעברתי לו חמישה כתרים ולאחר שלקחתי את הבקבוק יצאתי ישר לכיוון הרוכבים. [dice seed=50369 secure=fe749da8_0]זהו, אני חייב להפסיק להתעכב[/dice]להתעכב חשבתי [dice]אני ממש מתרגש, מעניין איך נראה שם..[/dice]

ספגטי
כן,תחכה קצת ואז אתה תתעורר.
אוברס
OUT
ככה עושים כתב נטוי(שמתי נקודה לפני ה i כדי שזה לא יעשה את הכתב,בשביל שזה יעבוד תוריד את הנקודה):
[i.]היי[/i]
IN
האורגל לוקח מידך את הכסף ומעביר אליך את הבקבוק.הוא נותן לך מכה ידידותית על הכתף והולך לדרכו.
לאחר כמה שעות ריצה במישורים הפוריים של המזרח אתה מתחיל לחוש רעב ואתה רואה במרחק כחמישה קילומטרים שבט נוודים קטן.
הל
אראגון עונה לכם:"אתם תצאו מחר.התכוננו היטב למשימה".
לא,אני לא רעבה.אל תדאג לי.
הוא מהנהן לשמע הבקשה ומשחרר אתכם כשהוא נראה מרוכז במשהו אחר.

ספגטי
אתה מתעורר לאחר שעה ורואה שאתה נמצא בתוך חדר מקושט עם מיטה,שעליה אתה שוכב,כיור קטן,שידה ומדף שעליו מונחות תחבושות.
לידך כורעת אלפית צעירה שמורחת עליך משחה ירוקה מקופסא קטנה ושקופה.

מגדל
out
אם שום דבר חשוב לא צריך לקרות לפני, אז למה חיכית עד עכשיו ?
in
הורין לא מצליח לקום במהירות, אבל הוא בינתיים מנסה ליצור קשר עם סטורם, יצליח או לא, הוא פונה אל האלפית, "כמה זמן ישנתי? החיילים בשער חוסלו?"

ספגטי
OUT
כי רציתי קודם לענות לאחרים,ואז לך.
IN
אתה לא מצליח ליצור קשר עם סטורם,אבל אתה מרגיש שהוא קרוב.
האלפית מרימה את פניה,ואתה רואה שיש לה עיניים כחולות מלוכסנות מעט ושיער חום,מסתכלת עליך בהפתעה ואומרת:"אה,התעוררת.אל תדאג,הצלחנו לתפוס אחד מהאנשים האלו ואת השאר חיסלנו.זה עלה בחייהם של שלושה שומרים,אבל הצליחו להכניע את האחרון שעוד נשאר.אני גיאלתה,רוכבת דרקונים כמוך.הדרקון שלך,סטורם,נמצא בחוץ והוא מדבר עם הדרקון שלי קיאלדון.הוא בסדר גמור,חוץ משריטה קטנה על החרטום."
"עכשיו אל תזוז,כי זזה הולך לכאוב". היא אומרת ומורחת לך משחה על הגב.אתה מתפתל בכאב אבל אז הכאב נרגע ואתה מסוגל להתיישב.
"אראגון יבוא עוד מעט כדי לרפא אותך עד כמה שהוא יוכל,כי המשחות לא יעשו את כל העבודה.ישנת ארבע שעות ורק בזכות סטורם לא נהרגת".

חזרה