• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

חוזרים לאלאגייזיה-עץ משחק והרשמה<משחק מקוון>(חופשיטה,פנטזיה,אראגון)[4/4].נסגר.

לכל רוכבי הדרקונים,אני שולט בדרקונים שלכם כמו שאני שולט בדב"שים.
ספגטי
האנשים שמסביב נותנים לך לעבור כשהם רואים את ה'גדווי איגאנסייה' שלך,וכשאתה מגיע לשם אתה רואה את האורגל נאבק באחד האנשים החמושים כשלידו שוכבים שניים מהמתקיפים עם סימני קרניים בחזה.
בדיוק כשאתה יוצא מקהל האנשים אתה רואה את אחד האנשים החמושים מתקרב ודוקר את האורגל בגב.האורגל צועק בכאב ונדקר עוד פעם,הפעם בירך.
מזווית העין אתה רואה קבוצת שומרים,כעשרה שומרים,מתקרבת בריצה עם חרבות וחניתות בהיכון.
שחר
אתם רואים בדרככם תגרה של אנשים חמושים באורגל שנראה כאילו הוא כבר נדקר כמה פעמים מהחרבות שבידיהם.אתם גם רואים מעל החומה דרקון של רוכב חג במעגלים וליד התגרה אתם רואים רוכב דרקונים,לפי חרבו.

שחר
אתה יכול בבקשה לכתוב תגובות יותר מושקעות?.
IN
קשה לנחות שם,כי יש המון קהל.אתה רואה מלמעלה קבוצת שומרים מתקרבת בריצה עם חניתות וחרבות שלופות.יש שם כעשרה שומרים.

אני צוחק מתגובתה של סטארג'ם, ואז אומר בחיוך למוכר "אני אקח את זה, תודה רבה"
אני מגלגל אליו 10 כתרים, ואז מושיט את הבשר אל סטארג'ם
מקווה שתוהבי את זה, הכי איכותי שהיה, ועלה לי 5% מהכתרים שלי, תחגגי

ספגטי
בני האדם לא שומעים אותך בגלל צעקות הקהל מסביב אבל השאגה של סטורם(ששואג כמובן)גורמת להם להיות קצת מהוססים.האורגל מנצל את ההיסוס שלהם וחובט בעוד אחד עם אגרופו ומפיל אותו לריצפה.
השניים שנותרו חוזרים ומתנפלים עליו ורק הקהל שם לב לחרבך שנשלפת והאנשים משתתקים.
השומרים מתקרבים עוד וצועקים לאורגל לעצור.
הל
המוכר מקבל בחיוך את המטבעות וזורק אליך לחמניה קטנה ואומר:"זה על זה שאתם עושים את העבודה שלכם.תמסור לאראגון-אלדה את תודתי העמוקה ואת תודתם של תושבי רובע המסחר".
סטארג'ם לוקחת את הנתח ומתחילה לאכול.

אאוט- צודק, קראתי שכתבת את זה עכשיו.
אין-
אני אומר לבלת'זר לעוף לכיוון הדרקון. אני שואל אותו(הדרקון שחג) אני יכול לדבר איתך? ובלי לחכות לתשובה מפציץ בשאלות: מי אתה? מי הרוכב שלך? יש לך מושג מה קורה שם למטה? הרוכב שם הוא שלך? מה אתה עושה כאן?

שחר
בלת'זר עף לכיוון הדרקון,שמצביע בראשו למטה לכיוון הרוכב שלמטה,ששלף עכשיו את חרבו.
הוא אומר לך:
לא למדת נימוסים אף פעם,הא?אני נמצא כאן כי אני דרקון,וכי אני רוצה.יש שם תגרה בין אנשים חמושים לבין אורגל שכבר נדקר פעמיים.
ספגטי
אתה רואה למעלה דרקון ורוכבו מתקרבים אל סטורם ונראה שהם משוחחים איתו.
הקהל מתחיל להתקרב אל התגרה אבל נסוג למראה האנשים שקמים,מתעלמים לגמרי מפציעותיהם.

Out
כמתלמד רוכב דרקונים, אני בכלל נפגש עם אראגון?
In
אני מתרחק, מרוצה, בשר מוצלח?
לאחר שהיא עונה אני שואל סטארג'ם, מותר לי לעוף על גבך לראשות המסדר? משעמם לי, ואני מעוניין במשימה

המגדל הבודד
הורין רץ בעצמו אליהם כדי למשוך את תשומת הלב, "תתרחקו מהאורגל, עכשיו" הוא אומר לבני האדם.
בשניות האלה הוא יותר קשר עם סטורם, מי אלו?
out
אפשרי לראות מה גזע הרוכב וצבע הדרקון?

הל
OUT
רק בנסיבות מיוחדות,אבל לא נדירות.
IN
המוכר מנופף לך לשלום וחוזר לענייניו.
בשר טוב,כנראה של שור בר.
היא מגחכת בנהימה עמוקה ועונה:
אתה רציני? שאני ארשה לך לעוף עליי? אתה לא צריך לבקש בכלל.
היא רוכנת,נותנת לך לעלות על האוכף.
ספגטי
בני האדם מתעלמים ממך וממשיכים לדקור את האורגל.האורגל תופס את ידו של אחד מהם,מעקם אותה ולוקח את חרבו.הוא דוקר את בן האדם בצידו ומנופף בחרב כאזהרה.
סטורם עונה לך:
אלו רוכב דרקונים ורוכבו.הרוכב התחיל לדבר איתי.איזה חסר נימוס!.
OUT
צבע הדרקון הוא שחור וגזע הרוכב הוא אורגל.

המגדל הבודד
הורין מנסה ליצור קשר מוחי עם הרוכב, ולומר לו תעזור לי לפתור את הקטטה פה.
הוא מזנק על אחד מהאנשים שנלחמים באורגל, מכה בו בצד השטוח של הלהב(כך שזה לא יהיה דוקר) כדי שיתרחק מהאורגל, הוא מנסה להטיל לחש על אחד אחר, למרות שהוא יודע שזה יכשל, "לטה!"

ספגטי
הקשר המוחי נכשל.
OUT
גלגל 1d8 להצלחת הלחש ועוד פעם להצלחת המכה עם החרב.
IN
האיש החמוש מנסה להתכופף ולהתחמק מהמכה.
הל
היא מחייכת בחשיפת שיניים ואומרת:
אתה כזה חנפן...
אתם עפים למצודה של העיר,מקום מושבם של אראגון ומנהיגי הרוכבים.
אתם נוחתים בשער,וכמה שומרי מתכת(כמו קוארוק בספר)נותנים לכם לעבור.
לאחר כמה מסדרונות מעוטרים מאוד ומכוסים בפיירתים רבים,אתם מגיעים לאראגון וסאפירה.
אראגון בעל שיער חום קצר,גוף שרירי מעט ומרא שדומה קצת לאלף.
סאפירה לצידו מדהימה בגודלה,בהתחשב בכך שהיא בת 32,אז היא די גדולה.
אראגון שואל אתכם:"לשם מה באתם?".

הל,ערכתי.
ספגטי
הלחש פועל במידה חלקית ועוצר את אחד האנשים לכמה שניות.האורגל מנצל את זה ומכה את האיש שנעצר בחזהו עם החרב,הורג אותו.
המכה נחסמת על ידי האיש והוא תוקף אותך בחרבו:
[dice seed=4968 secure=dd8d6301_0]1d8[/dice]
עריכה:הוא מפספס אותך ושורט אותך מעט.

חזרה