• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

האיש שמתחתיי.

סטטוס
נעול לתגובות.
לא, לא שמעתי על קוספליי עד עכשיו (ובדקתי מה זה)
And yes, i do talk english, i lived two years in the u.s.a and the english and i continued to talk and read english so the luanguege was kept
And maybe i have grammar problems, hoo cares?!?!?!
(ואנחנו לא מקבילים לגמרי כי אתה צימחוני וכי אתה לא חושב שדרקונים הם הכי מוצלחים)
(לרוב על דעה כזו על דרקונים הייתי שולח עליך צבאות של דרקונים, אבל כי אתה מקביל מספיק אני אתן לך לחיות)
האם האיש שמתחתי זימן אלים? אם כן, אילו אלים?
(אני זימנתי את אנוביס, את מלאך המוות, את האדס ועוד)
(כן, אני אוהב דברים נקרוטיים ונקרומנסיה, למישהו יש בעיה עם זה?)
(אל תתחכמו לי, אני יודע שמלאך המוות הוא מלאך, אבל הוא ארכי-מלאך, ככה שהטקסי זימון שלו הם יותר דומים לטקסי זימון של אלים והוא יותר קרוב ללהיות אל אז הכללתי אותו באלים שזימנתי)
(ודרקונים זה מדהים!!! :dragon: :dragon: :dragon: :dragon: :dragon: :dragon: :dragon: :dragon: )

אני לא ממש קורא את הקומקסים, אני בעיקר מחפש מידע על הדמויות ורואה את הסדרות והסרטים, מבחינת סרטים מרוול טובים יותר ומבחינת סדרות די סי הרבה יותר טובים
האם האיש שמתחתי עדיין לומד? (אני לומד בעיקר כישוף, אבל גם כיתה ז'... :( :( :( )

כן, בבית הספר הנגודוורטס לכיסוף ולכוסמות.(Misspeling was intended)
האם האיש שמתחתי הוא האישה שמתחתי?

די אוהב
האם האיש שמתחתיי מפחד מבובות עיניים גדולות?(אני כן, לאחותי[סליחה ל-8] יש 2 והן מלחיצות!!!)
[והל לורד, הו לא כותבים hoo אלא who כמו דוקטור הו]

אני צמחוני!!!!!!!!!!(בולונז זה בשר) אבל בלי בולונז....................................[שוב נקודות]
חכה שנייה........................{כעבור דקה} האנטי דרקונים שלי סיימו לשבור לך את השיא
ושגיאת כתיב זה לא גרמר זה ספלינג. אז הא!
וסלט קישואים זה לא מפחיד. [ואגב, שברת שיא אישי:הודעה שלמה בלי להזכיר את המילה דרקון(או הטייה אחרת שלה)
האם האיש שמתחתיי עונה לי עכשיו מהמחשב שלו? איזה מחשב יש לכם?[אני כותב מהווינדוז 42 שלי באסגרד]
[סליחה ווינדוז 42 זה המערכת הפעלה, המחשב שלי נקרא אנטידרקונוס 9]

(גראמר וספלינג זה אותו הדבר)
(תסתכל על החתימה שלי, היא למקרה שלא כתוב דרקון בהודעה)
אתה באמת משתמש במחשב?
אני משתמש בגלי קסמים שדרכם אפשר לגלוש באינטרנט

האם האיש שמתחתי רגיש לברזל טהור בגלל שאיד מהמקורות של משפחתו היה פיה?
(אני רגיש מסיבות אחרות)

גנבים כולם
האיש שמתחתי מכיר את הגירסא החדשה של "טליסמן?" אוהב אותה???

בלתי אפשרי לגנוב לי דברים.
ואגב, ספלינג זה איות וגראמר זה דקדוק,לשון. אז הא!פעם שנייה הא.
האם האיש שמתחתיי אוהב מארוול יותר מדי סי?
[כדאי לכם להגיד כן] [בגלל שהדמויות של דיסי יותר מגניבות אבל במארוול ההרפתקאות יותר מגניבות]
[אגב הרפתקאות מגניבות של מארוול, ראיתם את דדפול? לי אסור כי אני בן פחות מ-16]
ואגב, לא קוראים לי שחר. תפסיקו לקרוא לי ככה! רציתי להיקרא shocker2004 ולחבר הכי טוב שלי קוראים שחר והמכשיר המעצבן הזה השלים לי במקום שוקר לשחר. פשוט מעצבן בטירוף. בכלל לא קוראים לי ככה..........

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה