• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עדכון כתובת הפורום, ושיפור האתר

אני משתמש בחצים מעלה/מטה

• משתמש בחצים לשני הכיוונים

הצבעות: 1 5.6%
  • משתמש רק בחץ להקפיץ את העמוד למעלה

הצבעות: 3 16.7%
  • משתמש רק בחץ להקפיץ את העמוד למטה

הצבעות: 0 0.0%
  • לא משתמש ולא מפריע לי

הצבעות: 13 72.2%
  • לא משתמש וזה מפריע לי להנאה מהאתר.

הצבעות: 1 5.6%

• סה"כ מצביעים
    18
שלומות,
למי ששם לב, מהיום פורום הפונדק הוא בכתובת
קוד:
www.pundak.co.il/forums
וזאת במקום
קוד:
pundak.co.il/forums

הכתובת הישנה עדיין עובדת, וכל הקישורים קיימים - פשוט זה יפנה למבנה הכתובת החדש. הסיבה במילה אחת - גוגל.
בכמה מילים, מסתבר שמבחינת גוגל שזה שינוי מהותי אם יש או אין www בתחילת הכתובת של האתר. בעצם זה גרם לפורום ולאתר להחשב לשני אתרים שונים, וכך הם יהיו אחד מה שאמור לשפר מהותית את תוצאות החיפוש. היום הפורומים לא ממש מובילים בתוצאות חיפוש, לעומת האתר שנמצא במיקום מצוין.
אז אני מקווה שזה יגרום לעוד הרבה אנשים למצוא את הפורומים ולהצטרף אלינו. בכל מקרה אני מנטר את המצב.
מבדיקה, הכל עובד וכל הקישורים הישנים תקינים. הבעיה היחידה שמצאתי היא שהתוסף שממיר אוטומטית כתובות פורום לתיאור הנושא שלהם, נשבר בקישורים לעמוד בפורמט הישן. אפשר לתקן את זה ידנית (כמו שעשיתי בחתימה שלי לדרקונים בשמי צור) על-ידי הדבקת הקישור מחדש (או הוספת www) או להתעלם...

ובאותה הזדמנות, הוספתי לאגף הסקירות בפורטל סליידר שמציג גרפית את הסקירות החדשות, זאת בנוסף לטבלה הארוכה שמציגה את כלל הסקירות. לטעמי זה אחלה שיפור ואשמח לשמוע את דעתכם.
http://www.pundak.co.il/reviews/roleplaying-games

וגם הוספתי סקר קטן - האם אתם משתמשים בחצים של מעלה/מטה, לדעת האם לשפר או שזה מפריע...

אני לא משתמש בכלל בחיצים. אבל אהבתי את הסליידר החדש.
ההמרה האוטומטית אף פעם לא הייתה חשובה לי במיוחד, לפעמים אפילו רציתי שיהיה רק לינק. למען האמת אני מעדיף את זה ככה כך שמי שרוצה יכול לשנות את זה ידנית.

חזרה