• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

[דף הרשמה] סיפורי וויטצ'ר 2

MoriD

פונדקאי פעיל
סיפורי וויטצ'ר חוזרים!
לאחר העלייה (והנפילה :( ) של המשחק הראשון המשחק השני חוזר ובגדול!
הפעם:
*משתמשים בקוביות
*העולם לפי סדרת הספרים ומשחקים
*הרבה יותר ריאליסטי
*עולם פתוח ללא עלילה
*בתי ספר של וויטצ'רים שונים ומגוונים
*התחלת עלילה בתור ילדים שעוברים את המבחנים למדליון שלהם
* אפשר לשחק רק וויטצ'ר משום שהעולם עוקב אחרי הוויטצ'רים

קצת מידע על וויטצרים

מספר דברים שלא מופיעים בסרטון:
1. וויטצ'רים לרוב הם ילדים יתומים או ילדים שההורים שלכם חייבים לוויטצ'ר שהציל אותם ולא היה להם איך לשלם לו
2. רק 3 מתוך 10 ילדים שעושים את המבחנים להיות וויטצ'רים שורדים
3 יש שלושה מבחנים:
TRIAL OF GRASSES: מכניסים רעלים ומוטגנים שונים לתוך הגוף של הילד כדי לשנות אותו לוויטצ'ר
WITCHER TRAINING: אימוני וויטצ'ר אימונים קשים (פיזיים רוחניים ומנטליים)
THE MEDALION TRIAL: המסע אחר המדליון הוויטצ'רים הצעירים יצטרכו לצאת להרפתקה קשה כדי להשיג את המדליון שלהם, לכל בית ספר זה שונה (המראה) אבל כולם עושים אותו הדבר: מזהירים בפני וויטצ'רים אחרים או קסמים למיניהם

עכשיו
לבתי הספר!
SCHOOL OF THE BEAR
עם אתה אוהב להיות האחד הגבוה השרירי והמאוד טנקי זה הבית ספר בשבילך!
נק"פ: 30
+5 לבדיקות כוח
+5 ללחימה נגד יצורים גדולים ממך!
+5 נגד קור/חום/חומצה
SCHOOL OF THE WOLF
עם אתה אוהב לעבוד בצוות ולהיות מאסטר החרבות זה הבית ספר בשבילך!
נק"פ 25
+ חבר למסע! (חיה,קוסם,וויטצ'ר מבית הספר הזה או מאחר)
+5 לנזק בקרב ישיר
+5 לחסימה (לא התחמקות לשים לב מה כותבים!)

SCHOOL OF THE CAT
עם אתה הבחור שאוהב להתגנב ולעשות פארקור זה הבית ספר בשבילך!
נק"פ: 20
+5 להתגנבות
+5 יותר סיכויים להצלחה בטיפוסים
+5 להתחמקות (לא חסימה! לשים לב מה כותבים!)

SCHOOL OF THE GRIFFIN
עם אתה הבחור הזה שאוהב ללמוד לחקור ובעיקר לפוצץ מעבדות של אלכימיה זה הבית ספר בשבילך!
נק"פ 20
+5 נזק לזריקת פצצות
+5 נזק למחזיקי פצצות
+5 לתפיסה
SCHOOL OF THE VIPER
עם אתה הבחור שאוהב סימנים (SIGNS כמו קסמים רק של וויטצ'רים) זה הבית ספר בשבילך!
נק"פ: 20
+5 לחסינות נגד קסמים
+5 נזק לקסמים
-5 נזק מקסמים

איך השיטה פועלת?
אתם מגלגלים 1ק6 (קובייה נורמלית) כותבים בDICE שבכתיבת ההודעה (די חדש בBBCODE ככה שאני לא מבין מי יודע מה בזה) מוסיפים את התוסף שאתם צריכים והתוצאה נמצאה!

דוגמא:
וויטצ'ר מSCHOOL OF THE VIPER מנסה להילחם בקוסם
יוצא לו בקובייה 5 ויש לו +5 נזק עם הוא עושה קסם ( מה שהוא עושה כרגע)
AARD
[dice seed=32632 secure=81ee0973_0]5+5[/dice]

וכמובן הוא יכול לעשות כמה פעולות

דף דמות
שם:
בית ספר:(מאיזה בית ספר באתם BEAR/WOLF/VIPER/CAT/GRIFFIN)
גיל: (שום וויטצ'ר לא מת במיטה ובממוצע הם חיים 50-200 שנה עד שהם מתים מאיזה מפלצת או אדם)
מראה:(עקרונית לוויטצ'רים יש שיער שחור/חום כהה ממש אבל אני מתפשר על בלונדיני וג'ינגי)
אופי:
תחביבים: (מה הדמות שלך אוהבת לעשות בזמנה הפנוי? להשחיז את החרב? לשיר שירים?
סיפור רקע: (כ5 שורות אפילו פחות כמובן שאפשר יותר)
* חבר מלווה

*יכולת מיוחדת/משהו מיוחד של בית הספר

שיקויים ופצצות שוויטצ'רים מכינים (בהתחלת המשחק):
שיקויים:*אתה מתחיל עם 3 בכל קרב וניתן להשתמש כל מספר תורות (חוץ מCAT שקשור כבר ללפני קרב)
SWALLOW: ירפא וויטצ'ר עלול להרוג בן אדם או לגרום לו לתוצאות נוראיות (ניתן להשתמש פעם ב4 תורות) מעלה 10 נק"פ
CAT: נותן לוויטצ'ר לראות ראיה בחושך
THUNDERBOLT: מוסיף +2 נזק למשך 2 תורות (ניתן לשימוש כל 6 תורות)
פצצות:
*את/ה מתחיל קרב עם 3 פצצות מכל סוג תבחר בחכמה מתי להשתמש
SAMUM: פצצה שמעוורת את האויב ל2 תורות (כלומר -4 להתקפה ונזק)
DRAGONSFIRE: פצצה ששורפת את האויב (2 נזק כל תור למשך 3 תורות)
DIMETURIUM: מבטל כוחות קסם לזמן קצר (2 תורות ניתן להשתמש כל 5 תורות)

לוויטצ'רים יש קסמים שנקראים "SIGNS" (או בעברית סימנים):
AARD: יוצר פרץ אוויר שמשליך את האויבים אחורה (בחצי עיגול) *מסוגל לכבות אש*
AXII: אתה עושה את זה על יצור/אדם והוא נרגע/מתבלבל/משתכנע *לא תמיד פועל!!!*
IGNI: פרץ ניצוצות (למתקדמים זה פרץ אש ואולי אפילו כדור אש)
QUEN: מגן אנרגיה שמגן על מתקפה אחת (ניתן לעשות פעם ב4 תורות)
YRDEN: מעגל ברצפה שמחליש את האויב ומאט אותו (ניתן לעשות פעם ב5 תורות בזמן קרב) *למתקדמים המעגל יורה פרצי אנרגיה או כולא אויב בתוכו*

עכשיו לFACTIONS
העולם מתחלק כך:
צפון-מערב: REDANIA: ממלכה של אנשים שלא אוהבים קסמים/קוסמים/ כל יצור קסום יש להם ציידי מפלצות משל עצמם ואינם אוהבים וויטצ'רים
צפון-מזרח: KEDWAN: ממלכה של אנשים עשירים, סנובים וחצופים. הבעיות שלהם הם בעיקר דברים מסוכנים יותר (כגון ערפדים דרקונים) לא מומלץ ללכת לשם על ההתחלה.
דרום מערב:TEMARIA: ממלכה קטנה נחמדה אנשים נחמדים ולצערה האדמות שלה טובות ולכן כולם רוצים אותה. כל בתי הספר נמצאים שם מתפרשים מכל רוחות השמיים.
דרום-מזרח-מערב: NILFGAARD: אימפריה ענקית שלובשת שחור-לבן. מנומסים יותר מדי, מתחילים את רוב המלחמות.

חוקים:
1. להגיב פעם ביומיים (לא כולל שישי-שבת)
2.להשתמש בIN OUT

!!!!!לשים לב יש מצב שאעדכן מידע!!!!!

*אין לי מושג איך להשתמש בקוביות (רק השערות) עם משהוא רוצה להסביר לי אשמח לקבל הסבר בפרטי :D

אין לי מושג כמה אני רוצה לשה"מ להם....אני מניח שישלחו ד"ד ואני כבר אראה כמה אני מסוגל לקחת

שאלות, עצות, וביקורות יתקבלו בשמחה!

אהה והכי חשוב
!השראה!
קבלו כוחות מהמוזיקה הזאת ותתחילו ליצור!

אוקיי, מצחיק קצת כי הייתי די בטוח שעשיתי "שמור טיוטה" במקום "שלח"...
בכל מקרה אני לא יכול להחזיר את הזמן אחורה אני מניח שאני פותח את המשחק

דפ"ד: ראנדור "חרב- ההרס" מיראן
שם: ראנדור "חרב- ההרס"
בית ספר: SCHOOL OF BEAR
מראה: שיער חום כהה קצוץ בתספורת צבאית, מדי חייל של אימפריית NILFGAARD. עור שזוף ועיינים כחולות כהות.
אופי: רגוע, שקט, מנומס, מאוד בוטח בחבריו, שונא בוגדים יותר מכל דבר אחר.
תחביבים: השחזת החרב (תמיד לדאוג לה קודם), ספורט באופן כללי (מחזק את הגוף!), אירועי תרבות בסגנון הצגות, מוזיקה ומופעים שונים (אף שכששרונו האומנותי שואף לאפס), תכנון טקטיקות צבאיות.
רקע: נולד באימפריית נילפגארד כבן למשפחת לוחמים ואצילים, וחונך להתעניין בתרבות, ספורט ומלחמה. כשהיה קטן מאוד קרוב רחוק בירך אותו, ולמעשה הפך אותו לוויטצ'ר בגיל 4. הוא לא ידע את זה עד שבסביבות גיל 20 במהלך לחימה באוייב אלכימאי הוא הושפע מהשיקויים שבאזור, כמעט מת, ואז הוא פשוט היה חייב משהו שיגן עליו, ונוצר מגן אנרגיה כחול שהגן עליו מהשיקויים ובזכות זה הוא הרג את האלכימאי. החיילים שאיתו ביחידה, ולמעשה הצבא כולו, כבר למדו שאפשר לבטוח בו, ולא התרגשו מזה יותר מדי. הוא הלך למסדר הדוב, למרות שכשאתה חושב על "חרב ההרס" האימתני התמונה שעולה לך בראש היא לא בחור גבוה ושקט. הוא לעולם אינו רצה להיות מפקד, הוא חייל, ואת זה הוא עושה הכי טוב. הכינוי "חרב ההרס" ניתן לו בזכות חרבו, שמועברת מדור לדור, וידועה כחרב שהביסה יחידה שלמה לבד על ידי סביו. הוא הבן השני, אך קיבל את החרב בגלל שאחיו מרוכז בפוליטיקה ותככים ולא משרת בצבא. הוא מכבד אותו מאוד בתור אחיו הגדול, למרות שמעולם לא נמשך לפוליטיקה. כרגע אביו גוסס, רק שהוא עסוק בלהתאמן בבית ספרו ולא קיבל את החדשות...
סליחה על חוסר הסדר.

fergi123 אמר/ה:
דפ"ד: ראנדור "חרב- ההרס" מיראן
שם: ראנדור "חרב- ההרס"
בית ספר: SCHOOL OF BEAR
מראה: שיער חום כהה קצוץ בתספורת צבאית, מדי חייל של אימפריית NILFGAARD. עור שזוף ועיינים כחולות כהות.
אופי: רגוע, שקט, מנומס, מאוד בוטח בחבריו, שונא בוגדים יותר מכל דבר אחר.
תחביבים: השחזת החרב (תמיד לדאוג לה קודם), ספורט באופן כללי (מחזק את הגוף!), אירועי תרבות בסגנון הצגות, מוזיקה ומופעים שונים (אף שכששרונו האומנותי שואף לאפס), תכנון טקטיקות צבאיות.
רקע: נולד באימפריית נילפגארד כבן למשפחת לוחמים ואצילים, וחונך להתעניין בתרבות, ספורט ומלחמה. במהלך לחימה באוייב אלכימאי הוא הושפע מהשיקויים שבאזור והוא זרק עליו ונהפך לוויטצ'ר, החיילים שאיתו ביחידה, ולמעשה הצבא כולו, כבר למדו שאפשר לבטוח בו, ולא התרגשו מזה יותר מדי. הוא הלך למסדר הדוב, למרות שכשאתה חושב על "חרב ההרס" האימתני התמונה שעולה לך בראש היא לא בחור גבוה ושקט. הוא לעולם אינו רצה להיות מפקד, הוא חייל, ואת זה הוא עושה הכי טוב. הכינוי "חרב ההרס" ניתן לו בזכות חרבו, שמועברת מדור לדור, וידועה כחרב שהביסה יחידה שלמה לבד על ידי סביו. הוא הבן השני, אך קיבל את החרב בגלל שאחיו מרוכז בפוליטיקה ותככים ולא משרת בצבא. הוא מכבד אותו מאוד בתור אחיו הגדול, למרות שמעולם לא נמשך לפוליטיקה. כרגע אביו גוסס, רק שהוא עסוק בלהתאמן בבית ספרו ולא קיבל את החדשות...
חיה מלווה: סוסו, פרסת- כסף, שקיבל מאורוות משפחתו, והם צמד למלחמה ותחרויות כבר שנים. הסוס משובח והוא מהיר וחזק בהתאם.
סליחה על חוסר הסדר.

זה בסדר
ד"ד מעולה!
רק יש לי כמה שאלות:
1. למה בתור ילד לקחו את ראנדור לBEAR SCHOOL? ווטיצ'ר הציל את הוריו והוא חייב אותם לחיי אחד מילדיהם?
2. עם תסתכל טוב יותר בפרטי דף הדמות תראה שחיה מלווה נמצאת תחת הסימן * (עם תקרא למטה יותר תראה שזה רק לWOLF SCHOOL) אין לי בעיה שתפרט על הסוס שלו...אך חיה מלווה שייכת רק לWOLF SCHOOL והיא התקפית (סוס יכול לשמש להתקפה אבל לא חזקה, רוב הסיכויים שכאשר ראנדור ירד ממנו בזמן קרב הוא ילך רחוק אבל עדיין עם ראיה על ראנדור מגיע בשביל לתת לו לעלות עליו.
3. וויטצ'רים נפכים להיות וויטצ'רים רק מתוך כוונה ועל ידי וויטצ'רים אחרים בתהליך שנקרא THE TRIAL OF GRASSES

1. לא בתור ילד, בתור חייל צעיר בגיל 20
2. פספסתי, ימחק.
3.לא כתבת את זה. אתה יכול בבקשה לפרט?
4. הגעתי למסקנה שהגיל גבוה מדי, הורדתי ל- 35.

fergi123 אמר/ה:
1. לא בתור ילד, בתור חייל צעיר בגיל 20
2. פספסתי, ימחק.
3.לא כתבת את זה. אתה יכול בבקשה לפרט?
4. הגעתי למסקנה שהגיל גבוה מדי, הורדתי ל- 35.
1. הTRIAL OF GRASSES עובד רק על ילדים ממליץ לקרוא/לראות LORE של THE WITCHER עם אתה לא מוצא אני אמצא לך
2.מעולה
3. לא היה את זה בסרטון? מוזר טוב אני אחפש עוד סרטונים ואוסיף (בכל מקרה עדיף שתראה סרטונים
4.אתה תראה כאילו אתה בן 20
תחשוב שבגיל 97 וויטצ'ר נראה כמו בן 45
תחשב לבד מה ההבדל.

חזרה