• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

התחלה של מה ? מוד 3.5 עץ משחק

גלהאד נשמע עצבני מעט.
"כמו שכבר אמרתי, אני לא לורד ולא ומעוניין להיות אחד.
עד שהאיום המיידי של הברברים אני אקח פיקוד על כוחות הבית, וכאשר כל הסיפור הזה יסתיים אני אדאג לשלם לכם את השכר שרוי הבטיח לכם."

"מה שתגיד" אומר סדריק בצורה קצת לא ראויה, "בכל מקרה, העניין הוא כזה: יש פלוגה של שומרים, הם אלה ששמרו בלילה האחרון. והיום בבוקר הם התגלו במצב קצת מוזר."
נראה שהוא מחפש את המילים המתאימות, "כשהפלוגה השנייה באה להחליף אותה, אז כל הפלוגה הראשונה, ללא יוצא מהכלל, ובזה אני מתכוון גם לקצינים הבכירים תקפו את הפלוגה השנייה בזעם עיוור."

"הקפציו למקום פלוגה נוספת כדי להפריד את הפלוגות, וכעת הפלוגה נמצאת בהסגר במגורים שלה, אני חושב שתוכלו להכניס בהם קצת שכל אם תלכו לשם, לברר למה זה קרה, ולהרביץ בהם קצת משמעת.

תוכלו לעשות זאת?"

אני אהיה כנה איתכם, ואני רוצה להתייעץ.

גדילין ואופק נעלמו בסופו של דבר.

ומרתוס התגייס לאחורנה.
אני בספק שתהיה לו יכולת להגיב באופן רציף, לפחות בזמן הקרוב.
מצד אחד, אני רוצה להמשיך, ואני נהנה.
מצד שני, ירדנו מ6 שחקנים ל3, וזה בהחלט משפיע על התחושה שלי.

אני רוצה לשמוע מה דעתכם.
אתם רוצים להמשיך? אני צריך לעשות כמה שינוים בהרפתקאה אם ירדנו ל3, אבל זה אפשרי בסופו של דבר...

אתם רוצים לסיים את זה ככה? אתם רוצים לעשות שינוי בדמוית כדי שיתאים לקבוצה העדכנית

או שאתם רוצים להתחיל מחדש אם משהו אחר?

אני בהחלט פתוח להצעות

כמובן שאם תרצו להמשיך אז נמשיך. אני נהנה ואני מקווה שאתם נהנים

כל זה לא מעודד יותר מידי, כי זה אומר שבסופו של דבר בתוך חודשיים נרד ל2 שחקנים, אפילו ל1.

דרגוניין- בספק שאנשים ירצו לשחק דמויות של שחקנים אחרים.

אני רוצה לחשוב על זה קצת, לאור העובדה שמוזר לא יהיה פנוי בגלל לימודים שמתחילים עוד מעט, ובגלל הגיוס של רד קלוק אני חושב שהקבוצה הזו רשמית מתה.

לצערי נראה לי שלא יהיה מנוס מלסגור את המשחק.

חזרה