• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

אתגר כתיבה שבועי מספר 8!

האתגר הקודם - האתגר הבא

עריכה: האתגר השבועי הסתיים! הסיפורים שעמדו באתגר:

סיפורים שעלו לאחר תום האתגר:

תודה רבה לכל המשתתפים, ובהצלחה באתגר הבא!

--------------------------------------------------------------

עוד אתגר פורה הגיע לסיומו! שמונה אנשים עמדו באתגר, אפילו אם אני לא, ביניהם rui ו-nextorl שממשיכים עם רצף ה-7/7 המושלם, ואפילו מצטרפת חדשה - Joeana! היה נחמד לראות את כל הכיוונים שלקחו הכותבים. לא הספקתי להגיב לכולם עדיין, ואני לא חושב שאספיק, אבל קראתי את כולם.

לכבוד האתגר השבועי ה-1000 בבינארי, יש לנו הפעם אתגר מיוחד.
האתגר השבועי החדש: יש לכתוב סיפור על אחת הדמויות מהאתגרים הקודמים. כלומר, יש לבחור דמות מהסיפור של מישהו אחר, ולספר את הסיפור שלה - בעתיד או בעבר!

למשל, אפשר להתבסס על מחיר יקר, של rui, ולספר על מה שהוביל את איזבל להתגייס לצבא ולהפוך ללוחמת.

אפשר לספר על החרב התבונית מתחילתו של עידן החושך של nextorl, וכיצד, עשרות שנים אחר כך, היא הובילה את הבעלים שלה, להאבק בצ'רמולט.

או שאפשר לבחור דמות שולית, כמו הנסיכה מסיפורו של ת'ור, החום והזעם, ולספר את הסיפור מנקודת מבטה, ואיך היא התמודדה עם העובדה שהיא עצמה הובילה למלחמה בין הממלכות בלא מודע.

או, כמובן, כל סיפור שמוצא חן בעיניכם. רק אבקש - בחרו דמויות מהסיפורים של מישהו אחר!

האתגר הזה מאוד מעניין בעיניי, ואני סקרן לראות איזה סיפורים יצוצו כאן. אני מקווה שאספיק לעמוד באתגר בעצמי - כבר ראיתי שבזמן האחרון הזמן שלי מוגבל, אבל אני מקווה להספיק בכל זאת.

שיהיה לנו בכיף ובהצלחה! :)

בדיוק באתי לכתוב "היי זה מתאים בדיוק לזה שהסיפור שלי לאתגר הקודם היה חצי סיפור ונהפך לסיפור בפני עצמו" ואז ראיתי שזה צריך להיות על דמות מסיפור של מישהו אחר. עדיף האמת, הרבה יותר מגניב ובאמת מאתגר. אהבתי את הרעיון!

דיבס על האלפית מהחלטות של משי. כאילו, מצידי שכולם יכתבו עליה, אבל אני אמרתי את זה קודם.
וקוראים לה אליינה. שתדעו. ואני כותב את סיפור חייה. אז גם על זה דיבס.

חזרה