• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

כתר העוצמה - סוג של חופשיטה בסגנון רוה"ד - עץ משחק. מתחילים!

ממשיכים!
כולם:
בהלוויה, לאחר הנאומים, ארונו של לוקס, השר הכחול, שמצופה בפלדה שחורה ועליה תחריטי דרקונים צבועים בכחול, נישא על ידי דרקוניתו, שמניחה אותו בבור שנחפר עבורו. בזמן שעבדים מכסים את הקבר באדמה, על דוכן הנואמים עולה אלף, לבוש מדים כחולים.

YDS
אני מכיר את האלף?
אני מזיל דמעות על שר הדרקונים הכחול ושואל אחרי הנאום "איך הוא מת? הוא היה כל כך מוכשר. נשמתו תגיע להוד מלכותה האפלה". בנימת עצב עמוק

OUT מעולה שממשיכים, בהצלחה לכולם בשם הוד מלכותה האפלה!

דרומייר
סגנית השר הקודם ניגשת אליך "מה תוכניותינו, אדוני?"
מקראם
כאשר אתה מתפנה לפתוח את המגילה מהצריח הנעלה, כתוב שם כך:
"לכבוד שר הצבא השחור של מלכת האופל, אנו דורשים ממך בתוקף, ובכל הכבוד המגיע לך כיריב ראוי, להעבביר אלינו לחניכות את הקוסם שברשותך"
ג'והם
חייל מגיע אליך בריצה "הודעה מהכוחות המיוחדים, אדוני"
רוהאן
חייל מגיע אליך בריצה כשהוא נושא חבילה קטנה ורטובה, מדיפה ריח של דגים. "משלוח עבורך, אדוני"
טוראש
ראש השבט הברברי מלעלע לרגע, ואז זוקף את גבו "אני מסכים, אבל תיתן לי את הנשק עכשיו!"

YDS
OUT הקוסמים עוזרים לצד השני?
IN אם כן, אני שולח מגילה שבה כתוב "שלום לקוסמי הצריח, צרו איתי קשר בקרוב, אני אצטרך לדבר איתכם לעומק כדי להבטיח את שלומי ושלום מתלמדי, אתם בוודאי מבינים שמאחר ואנו אוייבים, לא אוכל להביא לכם את סגני ללא בדיקה קודמת. בכבוד רב, מקראם מטה-צל."
IN2 אם לא, אני קורא לחניך שלי ואומר לו "תקשיב, לצערי אני לא יכול גם לחנוך אותך בקסמים כראוי וגם לנהל את מלחמת הקודש הזו. אני יעביר אותך לצריח, כדי שתוכל ללמוד כראוי את אומנויות הקסמים" אני נותן לו טבעת כסף פשוטה ואומר "טבעת זו תוכל ליצור איתי קשר תמיד ואני יוכל לעשות את אותו הדבר, היא גם תאפשר לך לעבור לכל מקום שאני נמצא בו, ודרכה אוכל לראות ולשמוע את מה שאתה שומע, רואה וחושב. בהצלחה, הבא לי גאווה בשם הוד מלכותה האפלה".

רוהאן
בתוך השק אתה רואה משהו שנראה כמו משטח של מעיי דג מיובשים שעלךיהם חרוט
"שלום לך ידידי הטוב והשר הנכבד ביותר, מלכנו הנעלה רוצה לראותך באופן אישי כדי לחרוץ משפט.
קפטן הרגארל
ג'והם
הכוחות המיוחדים מוסרים שהם לכדו את הדרקון הבוגד אך הם לא מצליחים להורגו.
מקראם
OUT-הם נגד
IN- הוא מהנהן, משתחווה ואז מרים אליך מבט. "מה עלי לקחת מלבד הטבעת? כיצד אגיע לשם?"
דרומייר
OUT-אני בלחץ זמן לא נורמלי אז בבקשה אתה יכול לעשות לי טובה ולקרוא את ההודעות של לוקס ושלי? לוקס זה ליאורגונן. אניש אשמח מאוד אם תוכל אבל אם לא אני אתקצר לך

אם כן, אני שולח מגילה שבה כתוב "שלום לקוסמי הצריח, צרו איתי קשר בקרוב, אני אצטרך לדבר איתכם לעומק כדי להבטיח את שלומי ושלום מתלמדי, אתם בוודאי מבינים שמאחר ואנו אוייבים, לא אוכל להביא לכם את סגני ללא בדיקה קודמת. בכבוד רב, מקראם מטה-צל."
אם הם נגדנו אני מתנהג ככה..

חזרה