• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ משחק חופשיטה סיפורי וויטצר 5/5 התחלנו!

MoriD

פונדקאי פעיל
שלום, הנבחרים יודעים על מה מדובר אלה שלא יודעים ורוצים לעקוב אחרי המשחק הנה קישור שתבינו מה הולך:
http://pundak.co.il/forums/viewtopic.php?f=13&t=35653
תהנו
עכשיו בחזרה לחמשת הנבחרים:
illay- משחק את רגדאר- צייד מפלצות מקצועי (וויטצר)
Danny- משחק את אורגלרין- חוקר ארצות והיסטוריון מומחה (גמד)
fergi1230- משחק את חסר-פנים- הרוצח השכיר (וויטצר)
liorgonen3- משחק את קרוס- צייד מפלצות מקצועי (וויטצר)
דינרבלו- משחק את הקטור- חוקר עולם מלומד במיוחד (וויטצר)

הנה מה שקורה
התחלה של החצי חי
SCOTIRAELICA
אתה עומד על גג בעיירה קטנה.
המטרה להרוג את הבן של השליט אכזר בעיירה, הם אונסים ורוצחים איך שבא להם וכמה.
המטרה עוברת מתחתייך אתה קופץ עליה במטרה לדקור אותה עם החרב שלך
אתה כמעט נוגע בה.....כמעט ואז בהבזק שנייה אתה עף הצידה על ידי קסם אתה שוכב על הרצפה המום נחתת למזלך בתוך שיח לא כיף לקפוץ על מטרה מגובה 2.5 מטר
אתה מעביר סריקה בגוף: הרגליים בסדר וכך גם הידיים, הראש קיבל מכה קטנה לא משהו רציני, האצבעות מגיבות גם ברגליים וגם בידיים, והפנים, הפנים בסדר גמור עם אפשר לקרוא לחצי פנים ככה.
אתה שומע את הבחור שירה עליך את הקסם שואל את המטרה שלך: "ארנולד אתה בסדר, זה היה רוצח שכיר." "אני בסדר נקרופרנסר" רק לקוסמים יש שם כזה ארוך.
"אתה חושב שהוא חי?" שואל ארנולד "אני חושב שאולי הוא אפילו לא שרד את זה. ארנולד, קלושים הסיכויים שהוא לא שם בשיח כרגע נכה" אומר נקרופרנסר.
הם מתחילים לצעוד לכיוון הטברנה לשתות ולהיות עם נשים.
אתה שוכב על הגב בשיח מה אתה עושה?
על תשכח את הקשתית. (הקנרית המאהבת) כל מה שאתה צריך לעשות זה לשרוק.

התחלה של קרוס
No Man’s Land
"קרוס, קרוס, קרוס תתעורר!" משהוא מנער אותך "קרוס תקום כבר!!!!" אתה מתעורר ורואה פרצוף מחייך אליך "נו כבר התעוררת? איתרתי את הגריפון" קובו אומר. אתה מרגיש פרץ שמחה, מאז שלקחת את קובו כשוליה החיים נהיו יותר שמחים, למרות זאת שקובו יתום הוא מלא שמחת חיים, וזה מספיק בשביל למלא אותך שמחת חיים. "היי בוא תאכל אוכל" קובו אומר ומגיש לך מגש עם לחם גבינה כמה תותי יער וכוס גדולה עם מים "תאכל מהר, תשמע איתרתי את הגריפון, הוא במרחק של כקילומטר וחצי מכאן הוא פצוע קשה" החיוך של קובו נעלם, למרות זה שהוא צייד מפלצות הוא תמיד מסיים את החיים של המפלצות מהר. הוא לא יושב להן על הגוף ומתעד את הרגע בזיכרונו, הוא מסיים להם את החיים מהר כי לקובו יש לב טוב. "הבעיה היא שנצטרך לחצות את ביצת המטביעים"
אתה זוכר את הביצה ובהחלט זוכר מה זה מטביע
הם יצורים קטנים נחותים טיפשים וכחולים בעלי עיניים שחורות ופה קטן עם שיניים חדות יש להם ידיים שריריות והם חיים בביצות שם הם מתחת למים עד שעובר קורבן אז הם מטביעים אותו ואוכלים אותו "אז מה כדאי שנעשה? אל תשכח הגריפון סובל" דוחק בך קובו.
מאחורייך הסוסים שלכם צונפים.
מה אתה עושה?

הסיפור התחלה של אורגלרין
Varntigard
אתה עומד שם מסתכל לתוך החשכה שלמטה, אתה מתנשף ורוטן שזה לא נראה כמו מקום טוב.
הלטאה שלך ליזי יושבת לך על הכתף היא כבדה כבדה מאוד
אתה שואל אותה "שנרד למטה?" היא מסתכלת לך בעיניים ואז אתה שומע פפווקק ואתה מריח ריח רע, אתה לא מאמין שזה קרה הרגע. היא הפליצה. עלייך. שוב.
ליזי קופצת לך מהגב ורצה למטה אתה מסתכל עליה יורדת למטה לחשכה.
מאחורייך ישנים שאר שכירי החרב שהשכרת
מה אתה עושה?

הסיפור התחלה של רגדאר
הגבול שבין Varntigard ל No Mans Land
אתה ישן בנעימות כשהדוב הלבן שלך משמש לך ככרית ושמיכה בהרים הקרים האלה ממש קשה להישאר חם. חוץ ממך. לך נעים וטוב עם דוב לבן עם טונות שומן ופרווה עבה, כן החיים עשר.
אתם צדים כבר במשך שבוע דרקו-מיני זן דרקון קטן במיוחד שכל מה שהוא יודע לעשות זה לגנוב כבשים איכרים ממש התחננו מפנייך שתגרש אותו הם רוצים לשלם לך המון על הראש הקטן שלו. אז הסכמת, כמובן לא היית הגון וסיפרת להם שממש קל להרוג כאלה, ממש קל. אתה שבוע רודף אחרי הממזר הקטן בהרים המושלגים, הוא פשוט לא מוותר. הוא בטח קופא מקור כרגע מיילל.
לפתע אתה שומע נהמה זה מתחיל ב:רררררררררר ונגמר בשאגה נוראית אתה מתעורר ומספיק לראות לטאי עילאי.
גזע עליון ומסוכן ביותר של לטאים בקושי שרדו אנשים נגדו אבל נראה שזה שלל די קל, הוא סתום עין, חסר רגל קדמית וחצי זנב
וכמו שזה נראה הוא גם מאוד זקן הדוב שלך קם ועומד לפנייך תוך כדי שהוא שואג על הלטאי תוך כדי שהוא עומד על שתיים כדי להפחיד את הלטאי. הלטאי מהסס ואז עוצר הרגליים שלו מתכווצות, השרירים שלו מתקפלים, הוא עומד לזנק
מה אתה עושה?
ההתחלה של הקטור
SCOTIRAELICA
אתה בפונדק, אתה יושב עם רנגלי אחד השומרים ששיתף איתך פעולה. אתם מנסים להאזין, אולי משהוא אומר משהו על איזשהו משהו לעשות, ללמוד, לחסל אתם רואים דמות עם ברדס שחור ששותה לה יין בשקט ואוכלת מעט לחם, זאת נקבה יפה ביותר, וחלק מהגברים מתחילים להתקרב אליה, מנסים לגעת בה, היא פוצת את פיה וקולה הוא קול יפיפה כמו מנגינה, היא אלפית, היא מבקשת בנימוס מופתי שיפסיקו ושהיא רק רוצה לאכול בשקט, הם תופסים אותה ומתחילים לגרור אותה החוצה, היא מסרבת היא מסתכלת לאחור בבקשה של עזרה היא מביטה בך ואז ברנגלי במבט מתחנן הפנים שלה מלאות דמעות והיא מביטה אליכם במבט של "הצילו הם רוצים לאנוס אותי בבקשה הצילו" רנגלי מתחיל לקום לכיוונה ואגרופיו קפוצים.
מה אתה עושה?

לא שכחתי אף אחד נכון?
טוב המשחק מתחיל רשמית!
בהצלחה ושלא תסיימו בתור גופות מצחינות.

רק כדי שתזכרו:
להגיב פעם ביומיים!!!! (לא כולל שישי שבת)

דרך אגב ככל שנתקדם במשחק אני אצור מן אנציקלופדית יצורים ומפלצות ובה אוסיף את המפלצות שראיתם (אני אוסיף מידע כל פעם שהדמויות יחכימו יותר):

מטביעים:
יצורים כחולים, טיפשים ונמוכים
בעלי ידיים חזקות עיניים שחורות ופה קטן עם שיניים חדות, מטביעים את קרבנותיהם והם חיים לרוב בביצות.
גריפון:
יצור דמוי סוס בחלק האחורי ונשר בחלק הקדמי
הם גדולים מהירים וחזקים אבל הם מאוד טיפשים הם אוהבים זהב וממש אוהבים חמורים, ממש אוהבים.
הם נפוצים לרוב בהרים וצדים בעמקים.

דרקו-מיני:
דרקון קטן מהיר וזריז שגונב כבשים. הוא המטרידן של הכפרים שנמצאים ליד הרים (ולכן אפשר להסיק מזה שהם חיים בהרים) הם לרוב רק מטרד ולא משהו רציני. (חבל שכפריים לא מסוגלים להבין את זה.)

לטאי-עילאי:

לטאי עילאי הינו מפלצת ענקית בדמוי לטאה הוא עם קשקשים קשים ביותר אך גמישים. לא הרבה שורדים קרב נגדם. הלטאים העילאים כבר נורא נדירים וקשה למצאם ומי שמוצא יכול לקבל סכום כסף נאות על ראשם
הלטאים העילאיים חיים בהרים הכי גבוהים שיש מפני שאז אף אחד לא מטריד אותם. הם מסוגלים לחיות לנצח רק משינה. הם יכולים לישון עידנים ובגלל זה השם שלהם בשפת הכפריים זה "הנוחרים".

רוח-רפאים
רוח רפאים זה אדם מת שרודף אחר רוצחו, הנזק שהוא עושה נפשי ולא פיזי, אך מספר פגיעות עלול להרוג נפשית ואפילו לגרום להשחתת הנפש עד כדי טירוף.

דרקון-מסוג עילאי-עידני
הם גדולים מגיעים לגובה של כעמקים והגדולים שבהם ליבשות הם חיים הכל מיני מקומות מהרים עד אוקיינוסים
לפי האגדות יש רק 4 כאלה והם לא מתרבים רק גדלים, והם אינם זקוקים לאוכל או מים והם חיים לנצח.
יש כ6 דרקונים קיימים שלא מתים
רנגולדור: מייצג את האש אחד מהגדולים והאטיים חי במערה בהרים שבין VARNTIGARD לבSCOTEROLLICA
אייסוקלרד: מייצג את הקרח אחד מהקטנים והמהירים גר באי על שם אביו של אורגלרין
חומצוקלארק: מייצג את הרעלים והחומצה. מהקטנים והמהירים גר ב?
אנטורדרק: דרקון המוות והפצעים מהגדולים והאטיים גר ב?
דרקוגלנד: הדרקון שמייצג את הצללים והשקט רובי להב אודם רדף אחריו בעמק הדרקונים גר בעמק הדרקונים
גרנדוטריי: דרקון הירוקת העשב והעצים מהגדולים והאטיים חי ב?
החכם מכולם: ?
זאב עילאי
הזאב העילאי הוא כמו זאב רק גדול יותר חזק יותר ומהיר יותר אבל מה שפחות טוב בו זה שהוא תוקפני פחות, הוא אוהב וויטצרים הוא אוהב אלפים גמדים ובני אדם. הוא אוהב כמעט כל דבר (חוץ מזאבים) וממש קשה לעצבן אותו אבל ברגע שכן, ומומלץ שלא.
הוא יקרא ללהקה שלו ואז כשהם יגיעו הוא יתקוף, ואז גם לעיר שלמה אין סיכוי.

גמדי אבן
גמדי האבן אלה הגמדים המקוריים, הם נוצרו מהאבן ולכן גופם נראה כמו אבן ועיניהם כמו אבני חן.
הם נעלמו לפני 1500 שנה אבל עריהם וכלי נשקם עדיין ברי מציאה.

סקרולודים
"בלוואודו?"
הם סגולים גדולים (בערך 2-3 מטרים) וחזקים מאוד, נודעו מכך שהיו בני הלוויה של גמדי האבן.
לטאי-עילאי-משוריין
הוא גדול יותר חזק יותר מהיר יותר ומשוריין יותר מהלטאים ומהלטאים העילאיים.
הוא יכול להגיע את גובה של כ5 מטרים וממש קשה לפגוע בו בגלל קשקשיו שנראים כמו מתכת. חצים לא עוברים דרכו (אלא עם כן יורים עליו ממש בהגזמה וזה חודר)

מוריד
OUT
לא יודע כמה זה קשור, אבל חשוב לי להזכיר שכמו שכתבתי ברקע, אני הרבה יותר צייד מפלצות בעיר.
IN
"אתה בהחלט נמהר, אנחנו נוכל להכין לך תליון יפה מהגריפין הזה."
אחרי שהוא אוכל, "נלך דרך הביצות, אתה תיקח את הסוסים, אני יעבור וימשוך את המטבעים ויחסל אותם, תנצל את הזמן ותחצה מהר את הביצה, קפיש?"

לגבי השיטה שלי למשחק בנוגע להגבות:

אני מגיב או כל יומיים או אחרי שכולם מגיבים
דוגמה:
יום רביעי זה יום אחרון להגיב וכולם הגיבו ביום שלישי אז אני אגיב ביום שלישי (אנסה לפחות) ואם לא אז ביום רביעי.

מוריד
רגדאר לוקח במהירות את חרבו הכסופה ומחכה עד שהלטאי מזנק, רץ רגדאר אל הלטאי מחליק מתחת ללטאי ומשסף את בטנו של הלטאי-עילאי עד שכמעט חותך אותו לשניים.
אחרי שהלטאי-עילאי מת רגדאר אומר: "חזור לשינתך דינוזאור זקן"
ואז לוקח את חרבו וחותך את ראשו של הלטאי, מפשיט את עורו הקשה, אולי אמצא שימוש בו , חושב רגדאר והולך עם דובו לחפש את הדרקו-מיני.

מורי
"קומו שקי חול עלובים שכמותכם" הוא אומר להם, ואחר כך חובט להם בכתף, אם חלקם לא קמים, הוא שופך עליהם מים קרים. "אל תהיו נמושות". הוא מעיף את ליזי מהכתף אל עבר דלי המים הקרים. "זה ילמד אותך לא לעשות פוק עליי". "יש לנו מסע גדול מחר כנראה", אנחנו נלך מערבה לכיוון הים, יש שם שמועה על מכרה יהלומים גדול, משם נמשיך צפונה אל עבר ההרים"
הוא מסתכל אליהם לראות אם הם הבינו.
"עכשיו תוכלו ארוחת ערב, יוצאים מחר עם שחר".

מוריד
"קוסם מחמד" אני מגחך בראשי, "למה הם תמיד חושבים שקסם יעזור להם?", ומיד אחרי זה באה מחשבה מצחיקה יותר, "נכה?!" במאמצים רבים אני לא פורץ בצחוק "הם באמת חושבים שאני יכול להיות נכה יותר?!" אני חושב בשעשוע, אני זורק אבן קטנה אדומה באוויר ומיד במסלולם מופיע ברטלור, בתור לוחם עם שריון מלוכלך ומטונף ואומר "אדוני, יש גריפונים שהורגים את הצאן של הרועים." (זה באמת נכון למקרה שיבדקו את זה), ובינתיים הקנרית שמוכנה כבר דקות ארוכות תוריד אותם תוך כדי התגנבות שלי לתוך אחד הבתים הסמוכים, עם חרב מוכנה. אף אחד הרי לא מכיר את שותפי הרצחניים, אני היחיד שידוע, ולא לטובה.
OUT מי שכר אותי למשימה?

רגדאר
ברגע שאתה מפשיט את עורו ושם אותו בתיק שלך, אתה שומע רעש מוזר זה מתחיל בזזזזזזזזז ונגמר בשאגה. המערה מתחילה להתחמם אתה מתחיל להזיע אתה מסתכל אחורה ואור אדום בורק בסוף המערה האור מתחזק אתה והדוב שלך רצים החוצה ומספיקים לקחת מחסה בצד שמאל לכניסה למערה, להבה אדומה יוצאת החוצה מהמערה ויוצא משם דרקון שחור שנראה כמו בזלת עינוי אדומות וכך גם העור שבכנפיו. הוא שואג שאגה ועולה למרומים ונעלם. רגדאר מבועת ולא מבין מה קרה כרגע, או שהוא הרג לטאי עילאי או שהוא העיר את הדרקון בגודל ה30 מטר הזה.
אחרי כרבע שעה שרגדאר עומד דום הוא שומע ציפצופים ורואה את הדרקו-מיני הממזר כחמישה מטרים ממנו, הדרקו-מיני מתחיל לברוח.
רגדאר מסוגל לתפוס אותו אם יגיב מספיק מהר.
מה אתה עושה?

אורגלרין
גם כאשר אתה שופך מים על השכירי חרב הם לא מתעוררים, הם כן מתעוררים מהשאגה הענקית של הכתם השחור הענק שבשמיים.
השאגה מרעידה את האדמה בצורה כזאת חזקה שאתה נופל. ליזי מתקפלת לכדור. השכירי חרב מתעוררים מבועתים ומרימים את חרבותיהם. הכתם שבשמיים נעלם הוא טס לכיוון ההפוך מVarntigard לכיוון הלא נודע, לכיוון של הארץ שלא נחקרה מעולם עם בכלל יש שם ארץ.
מה אתה עושה?
OUT
תראה אולי זה לא ברור לך קצת מה אתה יכול לעשות כרגע אז אני נותן לך אפשריות שאני מעלה לי בראש:
1. ללכת אחרי הדרקון
2. ללכת למיקום שבו רצית ללכת אליו מלכתחילה.
קרוס
אתם מתחילים להתקדם בביצה עד שלפתע כ45 מטביעים מופיעים מולכם. אתה מספיק רק לחשוב על זה שזה רעיון זוועה ואז מגיעה השאגה היא כלכך רמה וכלכך חזקה שכל האדמה רועדת, הסוסים בורחים והמטביעים חוזרים למים במהירות ומתחבאים שם, אתה וקובו רצים לכיוון הצד השני של הביצה, חציתם אותה בעזרת השאגה. ואז השאגה מפסיקה. והמטביעים צפים להם מתים, האוזניים שלהם מדממות הסוסים דוהרים אליכם, ואתם ממשיכים לכיוון הגריפון. כאשר אתם מגיעים אליו אתם רואים אותו, הוא מסתכל אליכם במבט מתחנן של "הרגו אותי, אני סובל" קובו לוקח את חרבו וחותך לו את הראש במהירות תוך כדי שהוא מזיל דמעות ומבקש מהגריפון סליחה שהשארתם אותו כל כך הרבה זמן לסבול. הוא קושר את הראש של הגריפון לסוס שלו, ואז הרוח מגיעה. אביר-רוח מגיח מהאדמה הוא מסתער לכיוון קובו ופוצע אותו בבטן, קובו נופל. אבל הוא לא מדמם ואז אתה נזכר שנזק מרוח זה נזק נפשי לא נזק פיזי הרוח מסתכלת אליך ואומרת "ררררררווווובבבבבבייייי!" ומסתערת לעברך.
מה אתה עושה?
הקטור
מרגע שאמרת את המשפט, נהיה פיצוץ, כולם נגד כולם, כולם נגד אף אחד לא ברור מה הולך שם כל מה שידוע זה שילד בן 6 מחזיק שני בקבוקי שיכר ומרביץ איתם לשני אנשים גבוהים והם בוכים.
לרגע אתה לא מבין מה הולך, ההוא שם חוטף אגרוף, וההוא עף שלוש מטר באוויר, והברמנית זורקת בקבוק שיכר על הבריונים שמחזיקים באלפית. שני אנשים עם סכינים מתקרבים אלייך אתה רואה בקבוק שיכר שלם טס לכיוונך באוויר, יהיה לך קל לתפוס אותו
האנשים עם הסכינים מתקרבים אלייך.
מה אתה עושה?

חסר-פנים
מרגע שברטלור אמר להם שיש גריפונים שאוכלים כבשים הכל התפוצץ, נקרופרנסר העיף את ברטלור אבל לפני שהספיק לשגר את ארנולד למקום בטוח שני חצים עפים באוויר, אחד לתוך הגרון שלו והשני פוגע בברך של ארנולד ומצמיד אותו לקרקע ברטלר קם והולך לטפל בגריפונים שהבאתם בשביל ליצור הסחת דעת. הקנרית יורדת למטה ובאה אלייך. היא נוגעת לך בפנים, בחלק שכבר לא קיים, בחלק שיש בו רק עור שרוט ובשר. לא נראה שזה מפריע לה, היא מסתכלת לך בעיניים, זה מרגיש כאילו היא מסתכלת לתוך הנשמה שלך ומחפשת את אותו נער ששוטט ביער. הנער הנחמד, לא הגבר האכזר, היא מורידה את היד, ומסובבת את הרגל שלה קצת, כאילו לא נעים לה ממך כאילו היא הכאיבה לך כרגע אבל לא יודעת איך לספר לך את זה. היא לוקחת לך את החרב הולכת לארנולד וכורתת לו את הראש, שמה את הראש בשק ומביאה לך את החרב ואת הראש. ואז הולכת אל הצללים ונעלמת, כאילו היא לא היית שם אי פעם, מותירה אותך המום וחסר מילים. ברטלור חוזר עם הסוסים שלכם ואתם דוהרים אל הכפרי אשר מביא לכם את הכסף ואומר לכם שבפונדק ליד יש אדם אחר שרוצה שתהרגו איזשהו, אדם מאוד חשוב.
מה אתה עושה?

יש לכם עד יום ראשון להגיב
אני אגיב או ביום ראשון או מתי שכולם יגיבו.

מוריד
"הא?" אני מסתכל במבט של אדם שבשוק טוטאלי, התגובה הרגילה שלי לנחמדות כלפי, אך מתעשת מיד "עוד אחד? אין בעיה. מי הוא? מה האבטחה סביבו? כמה אתה משלם לי על זה?" אני חוזר לטון המקצועני שלי, עדיין מבולבל קצת. לפני זה אני מצטייד וקונה סכינים ככל יכולתי (לא יותר מ10)

יום טוב לכולם, כפי ששמתם לב (או שאולי לא) אני יצרתי אנציקלופדית יצורים זה מה שהדמויות שלכם יודעות אודות היצורים (של כולם) בעצם המערך מידע של המפלצות פועל בתור מערך מידע קבוצתי, מרגע ששחקן לומד משהו על יצור כלשהו (בכך שהוא פוגש אותו, או קורא עליו או כל דרך מידע אחרת) אני מעדכן את המידע.
ולכן אני ממליץ לכם להסתכל באנציקלופדיה כל פעם שאני מגיב על מה שקורה. (עונה לכם אחרי שכולם מגיבים)

מורי
"אני צריך אותך חברה יקרה.תעזרי לי בקרב הזה."הוא לוחש לחרב הוא מנסה להסיט את הבקבוק ולבצע תנועה עם החרב אל עבר הסכינאים,במהירות ובמקצעויות.אך לא בעדינות.

אגב מה לגבי אלים במשחק הזה?

מוריד
רגדאר שולף את חרבו הכסופה ורץ ורודף אחרי המיני דרקון תוך כדי שהוא מאותת לדובו שיתפוס את הממזר.
כאשר רגדאר מתרקב במרחק נכון במהירות כורת את זנבו של המיני דרקון כדי להממו ולהאטו.

"לאן הדרקון הזה הולך, אה?" אומר הוא בצורה מוזרה.
"אל הלא נודע כמובן! אני לא הייתי שם בחיים, וגם אף אחד אחר לא, אני חייב ללכת לשם!"
"בחורים, אנחנו הולכים לשם, תתכוננו"

קרוס
אתה שם את הסימן ההגנה ומנסה להגן על עצמך עם החרב ברזל שלך, החרב הרפאית של הרוח רפאים עוברת את החרב ופוגעת בסימן ההגנה, אתה מופתע ומנסע להתקיף.
היא נעלמת ומופיע מאחוריך ודוקרת עם החרב שוב, הפעם סימן ההגנה מוסר, אתה מסתובב אבל היא מבליחה מאחורייך אתה מסתובב שוב ומספיק לראות את הפרצוף שלה מול שלך תוך כדי שהיא לוחשת "רובי, רווווובבבבייייי" ודוקרת אותך בבטן עם החרב שלה, הזיכרונות מבליחים, זיכרונות ילדות אבל הם מעוותים הם מכוערים? אתה לא בטוח מה קורה, הזיכרונות שלך מתעוותים, רגע שבו רצת עם אחיך ושיחקת עם אביך הפכו לרגעים של מכות ואלימות, רגעים של עצב, הפכו לרגעים מכעיסים.
אתה מרגיש את הרגשות שלך מסתבכים, אתה מסתכל לרוח בעיניים והיא מכניסה את החרב יותר עמוק ויותר עמוק, אתה מיילל מכאב.
לידך קובו צורח.
אתה לוקח את החרב שלך ומנסה לחתוך את הגוף של הרוח, אבל רק פוגע קצת. הרוח מסתכלת לצד שם חתכת אותה ושמה את היד.
דם-רוחות יוצא משם היא מכניסה לך את החרב עמוק יותר, עכשיו זה כבר אחרי הניצב. אתה מיילל, בוכה וכועס אתה שמח ואתה ממורמר לא ברור מה הולך ואז הרוח חוטפת פרסה לראש.
הרוח מתמוטטת על הקרקע ונעלמת לא נשאר כלום אפילו החרב נעלמה.
אתה מסתכל ורואה את הסוס שלך צונף בצורה של "תפגעי עוד פעם באדון שלי ואני אוריד לך את הראש! עכשיו לכי!"
אתה זוכר שקובו החליף פרסות לפני שהלכתם לNO MANS LAND הוא החליף לכסף כי הוא טען שזה יכול לפגוע במפלצות.
אתה רק אמרת לו ששווה לנסות.
אתה מתעלף
כעבור זמן לא ידוע
אתה מתעורר על האדמה לידך גופת הגריפון המצחינה. קובו שוכב לידך קפוא אבל מיילל מכאב, הסוסים נחים להם ביחד ואתה רואה שהשמש זורחת ממש כאילו עכשיו צהריים כשנלחמת נגד הדמות היה אחרי הצהריים, משהו פה לא ברור. טוב כדאי שתבדוק מה שלום קובו והסוסים ואם הם בסדר תוכלו לחזור לSCOTIRAELICA להביא לאותו אציל את הראש גריפון שביקש לשם קישוט.
מה אתה עושה?

החצי חי
"לא יודע כמה שמירה יש לו, ואיזה דרגה שאל את הבחור בפונדק.
התרצה להתכבד במעט אוכל? אשתי מכינה נזיד כבש-וירק מיוחד במינו." עונה לך הכפרי. "ודרך אגב, הבחור ההוא נמצא בפונדק רק בשעות ערב" אתה מסתכל לשמיים ומודד את מספר השעות יש כעוד 3-5 שעות עד הערב.
אתה שומע את הבטן שלך ושל ברטלר מקרקרת וכואב לך בבטן, לא אכלת כבר המון זמן כיום וחצי ואולי יותר.
מה אתה עושה?

הקטור
החרב לשם שינוי לא עונה, כאשר אתה מנסה להסיט את הבקבוק אתה מפספס והבקבוק פוגע לך המצח. אתה מועד ויורד לך דם מהמצח ומכסה לך את העין הימנית, שני האנשים עם הסכינים מחזירים אותם לנדן ורצים אלייך. אחד מהם מתנגש בך ואתה עף על שולחן הוא נותן לך אגרוף בבטן, אתה מתקפל. הוא תופס אותך מהגב ומפיל אותך, הוא שולף את הפיגיון ומכוון אליך לגרון רק שאז אתה שומע "אהההההההה!" בקול מוזיקלי מדהים ורואה את האלפית מזנקת עליו עם בקבוק ושוברת לו על הראש הוא מעיף אותה הצידה ועובר לטפל בה, אתה קם, החבר השני של אותו בחור מסתכל עלייך ואומר "בוא נראה עם יש לך אומץ בלי חרבות, פסיכי שמדבר אל חרבות."
הוא בא לתת לך אגרוף שים לב שאתה יכול להשתמש בסימנים של הוויטצרים אך דבר זה עלול לגרום להשלכות די רציניות של להעיף אותך מהפונדק או שירדפו אחריך. כמובן אתה יכול לחסום את האגרוף
OUT
נכון שאמרתי לך שאתה יכול לתפוס את הבקבוק אבל רצית להסית אותו ולא הצלחת?
אני אסביר למה למקרה שלא הבנת
הרבה יותר קל לתפוס משהו מאשר להסית ולכן כשלא רצית לתפוס אותו אלא להסיט היה לך יותר קשה מפני שלהסיט הרבה יותר קשה מבלי שהוא יתנפץ לך על היד או במקרה שלך מצח.

רגדאר
אתה רץ אחרי הדרקו-מיני וכורת את ראשו במהירות אתה לוקח את הבשר ואת העור ושם את הראש בשק. הסופה מתחזקת יש לך שתי אופציות שנראות לעין:
ללכת כמו עיוור בסופת שלג מטורפת.
או ללכת למערה ולחכות שהסערה תשקוט.
מה אתה עושה?
אורגלרין
"אתה צוחק עלי! אתה לא משלם לי מספיק!! אני לא הולך אחרי הדרקון-העילאי-היסודני הזה!!!! השתגעת זקן!?" מטיף עלייך שכיר חרב.
אתה אומר לו שיסתום את הפה עכשיו לפני שהוא לא מקבל תשלום אבל לפני שאתה מסיים את המשפט חץ חוצה ביניכם.
"מתקפת שודדים!!!!!" צועק אחד השכירים שבדיוק נכנס לו חץ לגרון כמעט כל שכירי החרב שלך חוטפים חצים.
החכמים מביניהם משתופפים. כחמישה שודדים רצים אליכם בכוונה להילחם ועוד כ25 אחרים מאחור. אין יותר קשתים.
נשארת רק אתה 15 שכירי חרב וליזי.
מה אתה עושה?

יש לכם עד יום שלישי להגיב.
בהצלחה לכולם.
ודרך אגב למקרה שאחד מכם רוצה איחוד מסוים אם איזה שחקן אחר. אפילו עם הדמויות לא מכירות, או רוצים קצת אינטראקציה עם שחקן.
תגידו לי בפרטי ואראה מה אוכל לסדר :D

מוריד

"לעזזאל" אומר קרוס ומתקדם לעבר קובו חסר ההכרה, "אל תדאג ילד, אני אקח אותך הבייתה." הוא אומר ושולף בקבוקן מהנרתיק (שיקוי SWALLOW בשביל ריפוי עצמי) ושוטה אותו.
מעלה את קובו על הסוס שלו וקושר את הסוס לסוס שלי, רוכב לעיר/עיירה/כפר הקרוב ביותר

"טוב נמושות, אם לא תתמודדו עם דרקון, לפחות תכסחו חבורת שודדים מסריחים"
הוא אומר להם, בזמן שהוא מכוון את שני הגרזנים שלו אל השודדים.
"תקוף!!!!!"

מוריד
רגדאר הולך למערה המבטיחה ביותר עם דובו ונשאר שם עד שהסערה תשקוט או לפחות תיחלש.
בזמן הסערה רגדאר לוקח אבן מתאימה מהמערה ומתחיל להשחיז את חרבותיו תוך כדי שנשען קצת על דובו הגדול והחם.

חזרה