• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

עץ הרשמה! סיפורי Witchers (משחק ראשון שלי)

קודם כל, וואו סיפור רקע מעולה קרוס נשמע כמו דמות מעולה. רק שאין מצב שהוא לא יודע על האיסור של Axii
כי כל וויטצר הופך להיות אחד באקדמיה ושם הדבר הראשון שמלמדים שזה אסור. איסור מוחלט
לגבי השאלה:
וויטצר הוא רק בן אדם מפני שהם ממוצעים לא כמו אלפים שהם זריזים וגמדים שהם קשוחים ולכן הם לא יכולים לגרום ל...אממ בעיות טכניות בזמן הניסויים והכישופים.

במכיר התכוונתי למתייחס אליו, את ההכשרה שלו הוא קיבל בדרכים לא שגרתיות... זה לא אומר שהוא לא יענש אם הוא ישתמש בזה, זה פשוט דרך יותר יפה להגיד "לא אכפת לי שיש איסור, לימדו אותי להשתמש בו... יש לכם בעייה?"

קיבלתי את דפי הדמות של
illay
danny
fergi123
liorgonen3
אני חושב שאחכה לעוד שחקן אחד ואז אתחיל, אם לא ישלחו עד ה20.4 אני אתחיל עם הארבעה שכתובים למעלה
בהצלחה לכולם.

שם ושם עיר:הקטור מהקרסוניטה
מחוז העיר/כפר: SCOTIRAELICA
מראה גינונים וגיל: הקטור הוא וויטצר בן 40 הוא חטוב וגבוה.הוא מגדל את שערו וזקנו וקולע בהם צמות.בדר"כ הקטור עם בגדיים רשמיים ומכובדים בגוונים של לבן\כחול\זהב צבעי העיר הקטנה שלו.הוא תמיד חגור בחרבו,חרב סייף (מכסף טהור) וקסומה בשם (mayorslayer).
תחביבים: הקטור הוא אדם מלומד שמאוד אוהב להשכיל.אך כיום הוא שוחר להרפתקאות אחרי שכבר 20 שנה לא עשה כלום אלא רק הגדיל את שמו ואת הכסף.כיום הוא אדם בעל אדמות,כסף ואצולה אך כל רצונו הוא לנטוש הכול ולצאת למסע

סיפור רקע: הקטור לא זוכר הרבה מהאקדמיה הוא זוכר שהוא סיים בהצטיינות בגיל 15 ויצא לעולם הוא עבד כרוצח שכיר.ויום אחד הסתבך בקשירת קשר כדיל להפיל אציל.הוא עשה כל שביכולתו ורצח את קושרי הקשר.האציל בתמורה אסר אותו ושלח אותו להוצא להורג בכפר נידח.הוא הצליח לשכנע את השומרים שלו לעבוד איתו.הוא יצא רצח את ראש הכפר והאציל וחילק את האדמות בינו לבין השומרים.כיום הוא אציל רב השפעה עם קבוצת ברונים אוהדת מאחוריו והוא צמאה להתרגשות,למסע.

1. כלי נשק מברזל:חרב ממזרית שהוא תולה על גבו כשהוא יוצא למסעות
2. כלי נשק מכסף:mayorslayer חרב מכסף בעלת רצון ויכולות חזקות.היא יכולה "לתפוס" ברקים ולהפוך בעת הצורך גם למגן כוכבים(מגן עגול עם חודים) היא יועצת נאמנה.הקטור השיג אותה כגמול על התנקשות
חבר ראשון למסע:mayorslayer

התקבלו החמישה! אני פותח עץ משחק ישר אחרי שאני מסיים לתכנן את סצנות ההתחלה שלכם. ואיפה תתחילו
לדינרבלו:
ככה, הדמות טובה אך שכחת מספר דברים:
1. אני מצטער אבל גם שליטה בשטחים וגם חרב קוסמית שמדברת עם כוחות ברקים ומגן זה יותר מדי OP אז תצטרך לוותר על משהו או להחליש את החרב (נגיד מדברת ויורת ברקים עם מספר מוגבל ליום או משהו כזה) או שתוכל לוותר על האצולה (אבל אז אתה צריך לערוך את דף הדמות) מפני ששליטה בשטחים זה ממש יכול לעזור בצורה מטורפת הרבה יותר מחרב או מתליון או חבר למסע.

דינרבלו אמר/ה:
ברור שזה רק כמה שימושים ביום
דינרבלו
אוקיי אבל אני חושב שאתה צריך חבר כלשהו למסע אחרי הכל חרב מדברת אמנם יועצת, אבל היא לא נלחמת לבד אתה צריך להפעיל אותה.
וגבי האצולה אני חושש שתצטרך לוותר על זה, זה יותר מדי OP תחשוב על זה אתה יכול להקים צבא שלם משלך. אתה יכול להכין עיר שלמה משלך בתחילת המשחק בלי בעיות
כמובן אני יכול לתת לך להיות בן של איזה שליט של מספר שטחים ספורים או אפילו לשלוט על שטח אבל מאוד קטן (משהו כמו שניים-שלושה כפרים)

דינרבלו אמר/ה:
סבבה.אז בוא נגיד שלאחרונה אציל כלשהוא התחיל לנגוס באדמות שלו.והמלווה שלו הוא אחד מאותם שומרים שנודו מהכפרים שלהם
אוקיי אז בתור התחלה:
1. איך קוראים לאחד השומרים
2. מה האופי שלו ומה הגיל?
תוסיף את מה שכבתבת לדף הדמות

חזרה