• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

נארוטו - "משמרי הסוד" עץ משחק (4\6)(יש מקום!)

סטטוס
נעול לתגובות.
XxrashxX אמר/ה:
סירקין אוצ'יהא

"כן איזה מוזר זה?" "אבל לפחות הוא בא להגיד לנו שלום, זה משהו שאנחנו לא עשינו אבל לא הבנתי למה הוא התעצבן חח" אומר רוקו ומגחך. השעה כעת היא 7 בערב אתם יודעים שאין לכם ממש הרבה זמן להתאמן אבל אתם בכל זאת הולכים ליער קטן שנמצא בתוך הכפר ורוקו מתחיל להתאמן במכות לעצים ולאחר שעה של בעיטות ואגרופים לעץ אומר, "כדי שנלך לישון, מחר נקבל משימה אמיתית אנחנו צריכים להיות ערניים"
סירקין אוצ'יהא
"כשהאמת איתך האמת איתך" אומר ומחייך קצת מתנשף מהאימון " היה גם יום ארוך בוא נלך לישון" ומתחיל ללכת עם רוקו חזרה למגורים שלנו ~ אז מחר זה מתחיל.... אומנם אני אינדיבידואלית לא מספיק חזק אבל על רוקו אני יכול לסמוך אני מכיר אותו כבר הרבה זמן גדלנו ביחד והוא יודע בדיוק את הנקודות חולשה וחוזק שלי והוא יוכל לגבות אותי ואני אותו. והאראשי הזה... הוא בחור מוזר לא שמתי לב בכלל איך הלך לו במבחן ובמה הוא מתמחה... אני מקווה שהוא יועיל לצוות ולא יעשה שטויות~

אראשי הייג'י:
אחותך לא מחזיקה מעמד מרוב התרגשות וגם היא פורצת בבכי "תנקום במי שהרג את אמא" היא לוחשת "ושלא תעז להפצע אף פעם" ודופקת על החזה שלך, "גנין של כפר הסוד! אני סומכת עלייך!" אומרת ומנגבת את דמעותיה וממשיכה לטפל בפצועים "תודה שעזרתה לי "עכשיו לך לישון, העתיד קורה לך". אתה יוצא מהמרפאה והולך הבייתה לישון.
כשאתה מגיע אתה ישר נכנס למיטה מוטש ונרדם.
בוקר השעה 7 וחצי אתה צריך להגיע ב8 לאקדמיה לקראת המשימה הראשונה שלך.
oog:מזכיר שבמידה ואתה רוצה לקנות נשקים יש את בית המלאכה "קונאי שקט" ששם ניתן לקנות חפצים, כרגע יש בידך 30 יין.

סירקין אוצ'יהא
אתה נפרד לשלום מרוקו כאשר הוא מגיע לביתו וכעבור כמה דקות אתה נכנס לביתך, וישר נכנס למיטתך ונרדם עם מעט מחשבות על מה שיקרה מחר ועל הצוות שאליו צוותתה , ותאה מקווה לטוב ונרדם.
Oog:מזכיר שבמידה ואתה רוצה לקנות נשקים יש את בית המלאכה "קונאי שקט" ששם ניתן לקנות חפצים, כרגע יש בידך 30 יין.

ג'ינוקו קאהירו
oog: ולמה זה קורה? איך זה קורה?
ועוד הערה אתה לא יכול לדעת בכמה זמן אתה מסיים את המבחן, אתה אפילו לא יודע כמה זמן הוא נמשך ולכן אינך יכול להחליט על דעת עצמך מתי נגמר המבחן פשוט צריך לרשום שאתה מתחיל לענות על השאלות עד שאתה מסיים.

ig:
3..2...1.... זהו נגמר הזמן" אומר אקירה ומתחיל לעבור ליד התלמידים על מנת לקחת את המבחנים שלהם וגם את שלכם בסופו של דבר, לקראת הסוף אתה מצליח לסיים את המבחן ונרגע לאחר מכן. "עכשיו הגיע הזמן לשלב השני לבחון את כישורי הנינג'וטסו שלכם ואת יכולת השליטה בצ'אקרה שלמדתם כאן באקדמיה." "כולם לבוא אחרי אנחנו יוצאים החוצה", לאחר שכולם עוקבים אחריו הוא ממשיך בהסבר
אתם מגיעים החוצה לאזור האימונים, מולכם אתם רואים כמה מטרות עשויות מעץ ונראות כמו בני אדם.
"אוקיי בשלב הזה נינג'ות צעירים תצטרכו להראות שליטה בג'וטסו טכניקת כפילים ובג'וטסו החלפת גוף, כל אחד בתורו יעמוד מולי ויעשה את שני הג'וטסוים הללו תבחנו על הזמן שלוקח לכם לבצע את הג'וטסו ועד כמה הג'וטסו טוב ומקורי."
"עכשיו אני יקריא את שמותיכם ולפי הסדר תעמדו לפניי ותבצעו את מה שאמרתי".
הוא מקריא כמה שמות ואז אתה שומע "ג'ינוקו קאהירו, בוא לכאן ותראה לי טכניקת כפילים וטכניקת שינוי גוף בבקשה ".
OOG: זה סתם תופעת לוואי כזו. לא משהו רציני. אני יכול לשנות צורה לשתי חיות קטנות במקום אחת גדולה?
IG: "אדוני, איני מומחה בטכניקת הכפילים אבל נראה לי דשאמצע רעיון. אך לפני כן אדגים בפניך את טכניקת שינוי הגוף אני הופך לנחיל דבורים (אם אני יכול ואם לא אז אני הופך לדוב קטן) אני מדגים בפניו את את היכולות שלי (אם אני דוב אז אני צד משהו מהשיחים, אם דבורים אני עף ומזגזג...)

ג'ינוקו קאהירו
oog: לא אתה לא יכול
IG: אתה נעמד מול אקירה קצת מצוברח על זה שאינך יודע לבצע טכניקת כפילים אבל הוא מחייך ואומר "הכל טוב תראה לי מה אתה כן יודע" ואתה מתחיל ומשנה את צורתך לדוב קטן, אקירה מחייך כשהוא רואה שאתה מתנהג כמו דוב ומנסה לתפוס משהו בשיחים הטכניקה מחזיקה 15 שניות ואתה חוזר לצורתך הקודמת. "יפה מאד" אומר אקירה "תחשוב איך זה יכול להועיל אם אתה עושה מארב" הוא נואם וממשיך "אתה מתחפש לדוב שמחפש אוכל ושזה שאתה עושה לו מארב מגיע אתה משנה צורתך ומפתיע אותו, יפה מאד" אקירה מחייך שוב וקורה להבא בתור
וכך ממשיכים המבחנים עד אשר אקירה נעמד ואומר "אוקיי סיימנו עם החלק השני של המבחן עכשיו הזמן לחלק השלישי"
"בוא נמשיך אל עבר בובות האימונים, שם תראו לי כיצד אתם תוקפים יריב בקרב" ומתחיל להתקדם לעבר בובות האימונים.
"הגיע הזמן" אומר אקירה ומתחיל לבחון את התלמידים כיצד הם מבצעים תקיפות על הבובות שלפניכן הוא מסביר "המטרה במבחן הזה היא לבדוק כיצד אתם תוקפים את האוייב, תבחנו על מהירות,עוצמה,ומורכבות התקיפה, שיהיה בהצלחה" ולאחר כמה שמות מגיע התור שלך "ג'ינקו קאהירו", בהצלחה, בוא נראה מה יש לך להציע בקרב".

אראשי הייג'י:
XxrashxX אמר/ה:
אחותך לא מחזיקה מעמד מרוב התרגשות וגם היא פורצת בבכי "תנקום במי שהרג את אמא" היא לוחשת "ושלא תעז להפצע אף פעם" ודופקת על החזה שלך, "גנין של כפר הסוד! אני סומכת עלייך!" אומרת ומנגבת את דמעותיה וממשיכה לטפל בפצועים "תודה שעזרתה לי "עכשיו לך לישון, העתיד קורה לך". אתה יוצא מהמרפאה והולך הבייתה לישון.
כשאתה מגיע אתה ישר נכנס למיטה מוטש ונרדם.
oog:מזכיר שבמידה ואתה רוצה לקנות נשקים יש את בית המלאכה "קונאי שקט" ששם ניתן לקנות חפצים, כרגע יש בידך 30 יין.
אני מתעורר, ומייד נזכר איזה יום היום. אני לובש את הבגדים שהיו מוכנים כבר יותר משבוע, ולובש את מגן המצח על הזרוע הימנית, ומשפשף מעט את תבליט המתכת כדי להבריק אותו. אני מצייר שוב את המעויין של טסונאדה על המצח, והפעם משקיע יותר מכל פעם אחרת. אני הולך לראות את אחותי ונפרד ממנה בדממה, אבל עם חיוך גאה. אני יוצא בריצה לעבר ה"קונאי השקט" כדי להתחמש.
OOG: יש לי חפצי נינג'ה כלשהם כבר?

XxrashxX אמר/ה:
סירקין אוצ'יהא

"כן איזה מוזר זה?" "אבל לפחות הוא בא להגיד לנו שלום, זה משהו שאנחנו לא עשינו אבל לא הבנתי למה הוא התעצבן חח" אומר רוקו ומגחך. השעה כעת היא 7 בערב אתם יודעים שאין לכם ממש הרבה זמן להתאמן אבל אתם בכל זאת הולכים ליער קטן שנמצא בתוך הכפר ורוקו מתחיל להתאמן במכות לעצים ולאחר שעה של בעיטות ואגרופים לעץ אומר, "כדי שנלך לישון, מחר נקבל משימה אמיתית אנחנו צריכים להיות ערניים"

אראשי הייג'י

אתה מתרחק באזור האקדמיה ורץ לכיוון ביתך על מנת להחביא את מגן המצח שזה עתה קיבלתה, אתה מחביא אותו מתחת למיטה כי אתה לא מוצא מקום טוב יותר ובמהירות רץ לכיוון המרפאה על מנת לעזור לאחותך, שאתה מגיע היא מברכת אותך לשלום ומראה לך את דף המטופלים יש רק 3 חולים האחד חולה בשפעת קלה, השני נפצע בזמן אימונים ויש לו חבלות ברגליים וביידים, והשלישי עטוף כולו בתחבושות עדיין פצוע מהלילה ההוא, הוא בקושי הצליח לברוח אבל בשנייה האחרונה הצליחו להציל את חייו אבל הוא עדיין לא ממש מתפקד כבר תקופה של 5 שנים הוא צריך לעבור תרפיה ארוכה. לאחר שאתה מסיים לקרוא את דף המטופלים, אחותך משנה טיפה את פרצופה לעצוב ושואלת בעדינות "איפה מגן המצח שלך אראשי?, מה לא הפכתה לגנין בסוף?".

הארו הושיגאקי
ברגע שאתה אומר "תראה עוצה" אקירה מחייך חיוך רחב ואתה מסתער לכיוון הבובות לוקח תנופה חזקה ושולח אגרוף עוצמתי מכל הלב ומעייף את הבובה 15 מטר לאחור, והיא נשברת לחתיכות תוך כדי. "זה היה מהיר" אומר אקירה "כל הכבוד בהחלט הראתה פה עוצמה רבה" וקורה לבא אחרייך. לאחר שכולם מסיימים
אקירה נעמד ואומר "כל הכבוד לכם על ביצוע המבחנים, עכשיו לכו ללוח התוצאות שנמצא בכניסה לאקדמיה ותראו אם עברתם או לא אני מזכיר ציון 6 ומעלה זה עובר מתחת זה נכשל וזה אומר שאתם צריכים להשאר עוד שנה באקדמיה, בנוסף תראו על הלוח את הקבוצה בה שובצתם."

oog:תראה לפי איך שזה נראה עכשיו YDS לא מגיב כלכך ולכן יש כמה אפשרויות או שתצטרף לקבוצה של סירקין וסארדומין ותצטרך להגיב בקצב יותר מהיר או שנקבע שעות משחק בהן נשחק ואז אני אצטרך שתגיד לי שעות משחק שאתה בטוח יכול לשחק, או שתתחיל בקבוצה עם 2 NPC עד אשר מישהו נוסף ירשם או שלא.\, ותוכל להמשיך בקצב משחק שהיה לך עד עכשיו.

הארו

אאוט: אני זמין בעיקר בלילות.
אין:
אני מחייך בשחצנות. אני הולך בצעידה איטית בשפת גוף שחצנית וכבדה לעבר לוח התוצאות.
"לפחות 8." אני אומר לעצמי.

XxrashxX אמר/ה:
סירקין אוצ'יהא
אתה נפרד לשלום מרוקו כאשר הוא מגיע לביתו וכעבור כמה דקות אתה נכנס לביתך, וישר נכנס למיטתך ונרדם עם מעט מחשבות על מה שיקרה מחר ועל הצוות שאליו צוותתה , ותאה מקווה לטוב ונרדם.
Oog:מזכיר שבמידה ואתה רוצה לקנות נשקים יש את בית המלאכה "קונאי שקט" ששם ניתן לקנות חפצים, כרגע יש בידך 30 יין.
סירקין אוצ'יהא
אני קם ~ היום הולך להיות המשימה הראשונה נראה איך אתפקד~ חושב בעידוד מוטיבציה אך עדיין עם קצת חשש. אני יוצא מהבית ועובר לחנות נשקים ומבקש לקנות קונאי ושני שוריקאנים

סירקין אוצ'יהא ואראשי הייג'י
אראשי Oog: לא אין לך חפצי נינג'ה רק 30 יין.

ig: *אראשי אתה מתעורר, ומבצע את הדברים הרגילים שאתה עושה כל בוקר רק שהפעם אתה משקיע הרבה יותר, נפרד מאחותך בדממה אבל בגאווה ומתקדם לכיוון הקונאי השקט, ותוך כמה דקות אתה מגיע, רואה שגם סירקין בדיוק הגיע לשם.

*סירקין אתה מתעורר, ומיד פוצח בריצה לכיוון הקונאי השקט, שאתה בא להיכנס אתה מבחין שגם אראשי בדיוק הגיע לחנות.

סירקין ואראשי:
אתם נכנסים ביחד לחנות על מנת להתחמש,דלת החנות היא קונאי ענקי בגודל של דלת בגבוה של 4 מטר אבל קלה מאד ואתם פשוט מזיזים אותה לצד ונכנסים, בפנים אתם רואים שלל רב של חפצי נינג'ה בכל פינה ואתם פוגשים בבעל החנות "ג'ינו" אדם שרירי עם שיער דליל טיפה וזקן מלא, לבוש בחולצת עבודה מלוכלכת בפחם ובידו פטיש קטן. הוא מברך אותכם לשלום ואומר בקול עבה "ברוכים הבאים לקונאי השקט גנינים צעירים, הגעתם למקום הנכון" הוא מצביע מאחוריכם ואתם רואים את רשימת הפריטים והמכירים שלהם "זוהי רשימת הציוד שיש ברשותי כרגע, יכול להיות שבעתיד יהיה יותר דברים אבל נכון לעכשיו זה מה שיש. אתם קוראים את הרשימה:
[storyp]"חוט שקוף - 5 ין
קונאי - 10 ין
שוריקאן - 5 ין
שוריקאן ענק - 45
פתק מתפוצץ - 20 ין
רימוני עשן - 15 ין
רימוני גז - 20 ין
חרב ארוכה - 50 ין
חרב קצרה - 40 ין
חרב דו צדדית - 100 ין
חנית - 60 ין
סכין - 30 ין".[/storyp]

סירקין אתה נכנס ומבקש שני שורקאנים וקונאי, והמוכר ישר מוריד לך מאחד המדפים את הנשקים שביקשתה מניח אותם על הדלפק ואומר "בוא נראה המחיר של כל זה יוצא לך... 20 יין בבקשה"

הארו
אתה מתקדם בשחצנות ובאיטיות לעבר לוח התוצאות ומביט על התוצאות מחפש את שמך ורואה שקיבלתה 8! ושאתה בקבוצה מס' 2 שלפתע נשמע קולו של אקירה ברמקולים של האקדמיה "כל מי שעבר את המבחנים שיגיע אליי על מנת לקבל את מגן המצח שמסמן את היותכם גנינים רשמיים של כפר הסוד, למי שלא התקבל בהצלחה בשנה הבאה, אני בטוח שתיהיו מוכנים תעברו את המבחנים"
"בנוסף מחר בבוקר תפגשו עם חבריי קבוצתכם ותקבלו את המשימה הראשונה שלכם, יהיו מקומות מסומנים לפי קבוצות אז אל תשכחו את מס' קבוצתכם, והשעה שבה עליכם להגיע היא 8 בבוקר אז בלי איחורים!"

סירקין אוצ'יהא:
XxrashxX אמר/ה:
אראשי אתה מתעורר, ומבצע את הדברים הרגילים שאתה עושה כל בוקר רק שהפעם אתה משקיע הרבה יותר, נפרד מאחותך בדממה אבל בגאווה ומתקדם לכיוון הקונאי השקט, ותוך כמה דקות אתה מגיע, רואה שגם סירקין בדיוק הגיע לשם.
אתם נכנסים ביחד לחנות על מנת להתחמש,דלת החנות היא קונאי ענקי בגודל של דלת בגבוה של 4 מטר אבל קלה מאד ואתם פשוט מזיזים אותה לצד ונכנסים, בפנים אתם רואים שלל רב של חפצי נינג'ה בכל פינה ואתם פוגשים בבעל החנות "ג'ינו" אדם שרירי עם שיער דליל טיפה וזקן מלא, לבוש בחולצת עבודה מלוכלכת בפחם ובידו פטיש קטן. הוא מברך אותכם לשלום ואומר בקול עבה "ברוכים הבאים לקונאי השקט גנינים צעירים, הגעתם למקום הנכון" הוא מצביע מאחוריכם ואתם רואים את רשימת הפריטים והמכירים שלהם "זוהי רשימת הציוד שיש ברשותי כרגע, יכול להיות שבעתיד יהיה יותר דברים אבל נכון לעכשיו זה מה שיש. אתם קוראים את הרשימה.
אני מסתכל על סירקין, לא בדיוק מופתע. "אה, סירקין. אני רואה שגם אתה באת לקנות ציוד. בואו נראה..." אני מסתכל על הרשימה כמה שניות ולבסוף אומר: "אני אקח קונאי, שלושה שוריקאנים וחוט שקוף." אני מניח את ה-30 יין שלי על הדלפק, ולוקח את החפצים, ויוצא החוצה לחכות לסירקין.

ג'ינוקו קאהירו
IG: אתה נעמד מול אקירה קצת מצוברח על זה שאינך יודע לבצע טכניקת כפילים אבל הוא מחייך ואומר "הכל טוב תראה לי מה אתה כן יודע" ואתה מתחיל ומשנה את צורתך לדוב קטן, אקירה מחייך כשהוא רואה שאתה מתנהג כמו דוב ומנסה לתפוס משהו בשיחים הטכניקה מחזיקה 15 שניות ואתה חוזר לצורתך הקודמת. "יפה מאד" אומר אקירה "תחשוב איך זה יכול להועיל אם אתה עושה מארב" הוא נואם וממשיך "אתה מתחפש לדוב שמחפש אוכל ושזה שאתה עושה לו מארב מגיע אתה משנה צורתך ומפתיע אותו, יפה מאד" אקירה מחייך שוב וקורה להבא בתור
וכך ממשיכים המבחנים עד אשר אקירה נעמד ואומר "אוקיי סיימנו עם החלק השני של המבחן עכשיו הזמן לחלק השלישי"
"בוא נמשיך אל עבר בובות האימונים, שם תראו לי כיצד אתם תוקפים יריב בקרב" ומתחיל להתקדם לעבר בובות האימונים.
"הגיע הזמן" אומר אקירה ומתחיל לבחון את התלמידים כיצד הם מבצעים תקיפות על הבובות שלפניכן הוא מסביר "המטרה במבחן הזה היא לבדוק כיצד אתם תוקפים את האוייב, תבחנו על מהירות,עוצמה,ומורכבות התקיפה, שיהיה בהצלחה" ולאחר כמה שמות מגיע התור שלך "ג'ינקו קאהירו", בהצלחה, בוא נראה מה יש לך להציע בקרב".
ig: אני נעמד מול הבובה, מתחיל לרוץ אליה, בשניה האחרונה משנה צורה לעכבר, חומק בין רגליה והופך חזרה לאדם. אני פוגע בה בחבטת חמש אצבעות בין השכמות ואז שולח את הרגל לבעיטה בין הרגליים,משנה צורה לעיט צולל אליה ועוקר את העיניים של הבובה.

XxrashxX אמר/ה:
סירקין אוצ'יהא ואראשי הייג'י
אראשי Oog: לא אין לך חפצי נינג'ה רק 30 יין.

ig: *אראשי אתה מתעורר, ומבצע את הדברים הרגילים שאתה עושה כל בוקר רק שהפעם אתה משקיע הרבה יותר, נפרד מאחותך בדממה אבל בגאווה ומתקדם לכיוון הקונאי השקט, ותוך כמה דקות אתה מגיע, רואה שגם סירקין בדיוק הגיע לשם.

*סירקין אתה מתעורר, ומיד פוצח בריצה לכיוון הקונאי השקט, שאתה בא להיכנס אתה מבחין שגם אראשי בדיוק הגיע לחנות.

סירקין ואראשי:
אתם נכנסים ביחד לחנות על מנת להתחמש,דלת החנות היא קונאי ענקי בגודל של דלת בגבוה של 4 מטר אבל קלה מאד ואתם פשוט מזיזים אותה לצד ונכנסים, בפנים אתם רואים שלל רב של חפצי נינג'ה בכל פינה ואתם פוגשים בבעל החנות "ג'ינו" אדם שרירי עם שיער דליל טיפה וזקן מלא, לבוש בחולצת עבודה מלוכלכת בפחם ובידו פטיש קטן. הוא מברך אותכם לשלום ואומר בקול עבה "ברוכים הבאים לקונאי השקט גנינים צעירים, הגעתם למקום הנכון" הוא מצביע מאחוריכם ואתם רואים את רשימת הפריטים והמכירים שלהם "זוהי רשימת הציוד שיש ברשותי כרגע, יכול להיות שבעתיד יהיה יותר דברים אבל נכון לעכשיו זה מה שיש. אתם קוראים את הרשימה:
[storyp]"חוט שקוף - 5 ין
קונאי - 10 ין
שוריקאן - 5 ין
שוריקאן ענק - 45
פתק מתפוצץ - 20 ין
רימוני עשן - 15 ין
רימוני גז - 20 ין
חרב ארוכה - 50 ין
חרב קצרה - 40 ין
חרב דו צדדית - 100 ין
חנית - 60 ין
סכין - 30 ין".[/storyp]

סירקין אתה נכנס ומבקש שני שורקאנים וקונאי, והמוכר ישר מוריד לך מאחד המדפים את הנשקים שביקשתה מניח אותם על הדלפק ואומר "בוא נראה המחיר של כל זה יוצא לך... 20 יין בבקשה"

הארו
אתה מתקדם בשחצנות ובאיטיות לעבר לוח התוצאות ומביט על התוצאות מחפש את שמך ורואה שקיבלתה 8! ושאתה בקבוצה מס' 2 שלפתע נשמע קולו של אקירה ברמקולים של האקדמיה "כל מי שעבר את המבחנים שיגיע אליי על מנת לקבל את מגן המצח שמסמן את היותכם גנינים רשמיים של כפר הסוד, למי שלא התקבל בהצלחה בשנה הבאה, אני בטוח שתיהיו מוכנים תעברו את המבחנים"
"בנוסף מחר בבוקר תפגשו עם חבריי קבוצתכם ותקבלו את המשימה הראשונה שלכם, יהיו מקומות מסומנים לפי קבוצות אז אל תשכחו את מס' קבוצתכם, והשעה שבה עליכם להגיע היא 8 בבוקר אז בלי איחורים!"

הארו

אני משפשף את אפי בהבעת שחצנות. אני בא לאקירה, אך כשאני ממש מתקרב אליו, אני קד.
יש לי כבוד אליו. לאקירה יש כוח.

Saradomin אמר/ה:
סירקין אוצ'יהא:
XxrashxX אמר/ה:
אראשי אתה מתעורר, ומבצע את הדברים הרגילים שאתה עושה כל בוקר רק שהפעם אתה משקיע הרבה יותר, נפרד מאחותך בדממה אבל בגאווה ומתקדם לכיוון הקונאי השקט, ותוך כמה דקות אתה מגיע, רואה שגם סירקין בדיוק הגיע לשם.
אתם נכנסים ביחד לחנות על מנת להתחמש,דלת החנות היא קונאי ענקי בגודל של דלת בגבוה של 4 מטר אבל קלה מאד ואתם פשוט מזיזים אותה לצד ונכנסים, בפנים אתם רואים שלל רב של חפצי נינג'ה בכל פינה ואתם פוגשים בבעל החנות "ג'ינו" אדם שרירי עם שיער דליל טיפה וזקן מלא, לבוש בחולצת עבודה מלוכלכת בפחם ובידו פטיש קטן. הוא מברך אותכם לשלום ואומר בקול עבה "ברוכים הבאים לקונאי השקט גנינים צעירים, הגעתם למקום הנכון" הוא מצביע מאחוריכם ואתם רואים את רשימת הפריטים והמכירים שלהם "זוהי רשימת הציוד שיש ברשותי כרגע, יכול להיות שבעתיד יהיה יותר דברים אבל נכון לעכשיו זה מה שיש. אתם קוראים את הרשימה.
אני מסתכל על סירקין, לא בדיוק מופתע. "אה, סירקין. אני רואה שגם אתה באת לקנות ציוד. בואו נראה..." אני מסתכל על הרשימה כמה שניות ולבסוף אומר: "אני אקח קונאי, שלושה שוריקאנים וחוט שקוף." אני מניח את ה-30 יין שלי על הדלפק, ולוקח את החפצים, ויוצא החוצה לחכות לסירקין.
אראשי הייג'י
"בוקר טוב ... כן אני גם באתי להתחמש לקראת המשימה היום" אומר לך ומחייך. אני קונה את שני השוריקאנים והקונאי ויוצא איתך החוצה.. " אז מה היה כל כך דחוף אתמול שככה עזבת אותנו מבלי שהספקנו להכיר" שואל בעניין רב ומתחיל ללכת לעבר האקדמיה ששם אנחנו אמורים לקבל את המשימה הראשונה שלנו.

סירקין אוצ'יהא:
syrkin אמר/ה:
"בוקר טוב ... כן אני גם באתי להתחמש לקראת המשימה היום" אומר לך ומחייך. אני קונה את שני השוריקאנים והקונאי ויוצא איתך החוצה.. " אז מה היה כל כך דחוף אתמול שככה עזבת אותנו מבלי שהספקנו להכיר" שואל בעניין רב ומתחיל ללכת לעבר האקדמיה ששם אנחנו אמורים לקבל את המשימה הראשונה שלנו.
אני משפיל את מבטי ומתחיל ללכת בשתיקה. "נדבר על זה אחר-כך..." אני פולט לבסוף. אני ממשיך לשתוק עד שמגיעים לנק' המפגש.

Saradomin אמר/ה:
סירקין אוצ'יהא:
syrkin אמר/ה:
אני משפיל את מבטי ומתחיל ללכת בשתיקה. "נדבר על זה אחר-כך..." אני פולט לבסוף. אני ממשיך לשתוק עד שמגיעים לנק' המפגש.
אראשי הייג'י
"טוב" אומר בקול קר והולך בשקט גם
סירקין אוצ'יהא
~ מה לעזאזל הקטע של הבן אדם הזה אני לא מבין~

ג'ינוקו קאהירו
אתה מבצע את הפעולות באופן מהיר ומדוייק מתחיל לעבור דרך הרגליים שלה כאשר אתה הופך לעכבר, וממשיך לחבטה בין השכמות, וישר לאחר מכן בעיטה אדירה בין הרגליים שהייתה משתקת בן אדם אמיתי בשנייה, ואז הופך לעיט ועוקר את עייני הבובה במהירות אדירה. אתה מסיים את התרגיל בהצלחה, אקירה מחייך לעברך ואומר "אני רואה שאתה אוהב להפוך לחיות זה מעניין" "טכניקה מרשימה מאד, עוד לא ראיתי דבר כזה, ותאמין לי ראיתי הרבה דברים אז כל הכבוד, התרשמתי מאד". לאחר מכן אקירה קורה לבא בתור וככה ממשיכים המבחנים.

לאחר שכולם מסיימים
אקירה נעמד ואומר "כל הכבוד לכם על ביצוע המבחנים, עכשיו לכו ללוח התוצאות שנמצא בכניסה לאקדמיה ותראו אם עברתם או לא אני מזכיר ציון 6 ומעלה זה עובר מתחת זה נכשל וזה אומר שאתם צריכים להשאר עוד שנה באקדמיה, בנוסף תראו על הלוח את הקבוצה בה שובצתם."

הארו
אתה מתקדם לעבר אקירה וקד לו, הוא מחייך ומלטף אותך בראשך "הארו הושיגאקי, אני מצפה ממך לגדולות, אני בטוח שלא תאכזב אותי, נתראה כאן מחר ב8, תכיר את שאר חבריי הקבוצה שלך ותצאו למשימה הראשונה שלכם, שיהיה בהצלחה" הוא אומר ומעניק לך את מגן המצח של כפר הסוד.
oog: עד מחר יש לך זמן לעשות מה שאתה רוצה, אם זה להתאמן או אם זה לקנות ציוד למשימה וכו', השעה 18:00 בערב.

סירקין ואראשי
אתם מתחילים ללכת באופן קצת מוזר לחברי צוות, כל אחד הולך עם הראש שלו לכיוון אחר וההליכה שלכם מתחככת ברצפה בכל צעד שאתה עושים, אתם מרגישים שזה לא תיהיה ההרגשה שלכם ביום הראשון שלכם בתור גנינים ועוד יש לכם משימה ראשונה היום, אתם חייבים להתעשת.
אתם ממשיכים להתקדם שלפתע את מרגישים מכה קלה בגבכם, אתם מסתובבים ורואים את רוקו, מחייך אליכם ואומר "חחח אז מה קורה חברים, אני מקווה שלא רציתם להתחיל את המשימה בלעדיי" הוא מתעלם לגמרי מהפרצופים המזורים שלכם ופשוט מחייך אליכם.
אתם כעת 400 מטר מהאקדמיה.

סירקין אוצ'יהא:
XxrashxX אמר/ה:
אתם מתחילים ללכת באופן קצת מוזר לחברי צוות, כל אחד הולך עם הראש שלו לכיוון אחר וההליכה שלכם מתחככת ברצפה בכל צעד שאתה עושים, אתם מרגישים שזה לא תיהיה ההרגשה שלכם ביום הראשון שלכם בתור גנינים ועוד יש לכם משימה ראשונה היום, אתם חייבים להתעשת.
אתם ממשיכים להתקדם שלפתע את מרגישים מכה קלה בגבכם, אתם מסתובבים ורואים את רוקו, מחייך אליכם ואומר "חחח אז מה קורה חברים, אני מקווה שלא רציתם להתחיל את המשימה בלעדיי" הוא מתעלם לגמרי מהפרצופים המזורים שלכם ופשוט מחייך אליכם.
אני עוצר לרגע ומסתכל על רוקו. אחרי כמה שניות של מחשבה, אני מתחיל לדבר: "תקשיבו, בנוגע לאתמול..." אני לוקח נשימה עמוקה ומסתכל לסירקין ורוקו בעיניים. "אני מצטער אם פגעתי בכם אתמול, אבל כשאמרתי שיש לי דברים חשובים יותר לעשות, לא התנשאתי או משהו, התכוונתי לכך בכל הרצינות. לפני שבוע, אמא שלי... נ-... נפ-... לפני שבוע אמא שלי נפטרה. באותו הלילה לפני כמה שנים היא נפצעה קשה, אבל למרות זאת היא עבדה קשה יותר מכולם: היא עזרה לבנות את הכפר, היא הקימה את המרפאה, היא טיפלה בפצועים ובחולים, היא שיחזרה את הידע של השבט שלנו שאבד, והיא גידלה אותי ואת אחותי. אני ואחותי נשארנו אחראיים לאנשים ההחולים. במרפאה יש מישהו בתרדמת מאותו הלילה. אנחנו חייבים לעזור לו בכל מחיר, ולנסות להשיג את כל המידע שאנחנו יכולים ממנו, כל דבר יכול לעזור. אני מקווה שאתם יכולים לסלוח על ההתנהגות הגועלית שלי."
אני קד קידה קטנה ומחכה לתשובתם של סירקין ורוקו.

Saradomin אמר/ה:
סירקין אוצ'יהא:
XxrashxX אמר/ה:
אני עוצר לרגע ומסתכל על רוקו. אחרי כמה שניות של מחשבה, אני מתחיל לדבר: "תקשיבו, בנוגע לאתמול..." אני לוקח נשימה עמוקה ומסתכל לסירקין ורוקו בעיניים. "אני מצטער אם פגעתי בכם אתמול, אבל כשאמרתי שיש לי דברים חשובים יותר לעשות, לא התנשאתי או משהו, התכוונתי לכך בכל הרצינות. לפני שבוע, אמא שלי... נ-... נפ-... לפני שבוע אמא שלי נפטרה. באותו הלילה לפני כמה שנים היא נפצעה קשה, אבל למרות זאת היא עבדה קשה יותר מכולם: היא עזרה לבנות את הכפר, היא הקימה את המרפאה, היא טיפלה בפצועים ובחולים, היא שיחזרה את הידע של השבט שלנו שאבד, והיא גידלה אותי ואת אחותי. אני ואחותי נשארנו אחראיים לאנשים ההחולים. במרפאה יש מישהו בתרדמת מאותו הלילה. אנחנו חייבים לעזור לו בכל מחיר, ולנסות להשיג את כל המידע שאנחנו יכולים ממנו, כל דבר יכול לעזור. אני מקווה שאתם יכולים לסלוח על ההתנהגות הגועלית שלי."
אני קד קידה קטנה ומחכה לתשובתם של סירקין ורוקו.

אראשי הייג'י
כשרוקו אומר שלום אני ישר מתעשת ומחייך לעברו חיוך ענק " שלום גם לך לא חשבתי לרגע ללכת לשום מקום בלעדייך" אומר וטופח לו חזרה על הגב. ואז כשאראשי מתחיל לדבר אני מקשיב לו במלוא תשומת הלב. אני בוהה בו מרוכז לאורך כל הסיפור. כשאני שומע על אמו שנפטרה לפני שבוע הפרצוף שלי מתחלף קצת לפרצוף עצוב במקצת כשהוא מסיים אני ישר מנסה לחייך וטופח לו על הכתף גם " אחי... זה בסדר גמור סתם הופתענו זה מובן ואני אישית שמח שסיפרת לי את כל זה חשוב לי שנכיר אחד את השני לעומק ובמיוחד אם יש לך עוד מחויבויות זה טוב שנדע שלא פתאום תעלם לנו או משהו כזה. אני מצטער בקשר לאמך הורי נהרג שניהם במתקפה על הכפר שלנו" אומר ולרגע מוריד את הראש בכאב אבל מהר מאוד מרים אותו " עכשיו מי שנשאר זה שלושתינו ואנחנו צריכים לעשות הכל כדי להגן על תושביי הכפר שפה ועל אחותך וגם לעזור בכל דרך אפשרית לחולים שזקוקים לעזרה. וכמו שבמשימות מתחזקים ככה גם מבחינת יכולות רפואיות אולי נמצא בדרכים עשבים ודברים שיוכלו לעזור לך ולמרפאה אם ככה אני נרתם במלוא המרץ בשביל זה. מעכשיו כל צרה שלך היא גם צרה שלי אחי אני נאמקה ( חברי אמת) לא ככה רוקו" מחייך לעבר שניכם
" אם ככה אני גם אספר על עצמי קצת. אני סירקין אוצ'יהא והורי מתו במתקפה על הכפר. רוקו הוא חברי היחידי בכפר זה עד לרגע זה" אומר ומחייך לעבר אראשי " אנחנו חברים מגיל מאוד צעיר. היכולות שלי כנינג'ה הם אומנם עוד לא ממש מפותחות אך אני בעיקר מתמחה בנינ וגאן ופחות בטאי וקרב מקרוב"

סירקין אוצ'יהא
~ עכשיו הכל ברור למה הוא התנהג מוזר וגם היה שקט כזה... סתם שפטתי אותו לרעה אבל עכשיו משהכל קשורה נוכל להתחיל באמת כצוות אמיתי ומגובש~

ג'ינוקו קאהירו
אתה מבצע את הפעולות באופן מהיר ומדוייק מתחיל לעבור דרך הרגליים שלה כאשר אתה הופך לעכבר, וממשיך לחבטה בין השכמות, וישר לאחר מכן בעיטה אדירה בין הרגליים שהייתה משתקת בן אדם אמיתי בשנייה, ואז הופך לעיט ועוקר את עייני הבובה במהירות אדירה. אתה מסיים את התרגיל בהצלחה, אקירה מחייך לעברך ואומר "אני רואה שאתה אוהב להפוך לחיות זה מעניין" "טכניקה מרשימה מאד, עוד לא ראיתי דבר כזה, ותאמין לי ראיתי הרבה דברים אז כל הכבוד, התרשמתי מאד". לאחר מכן אקירה קורה לבא בתור וככה ממשיכים המבחנים.

לאחר שכולם מסיימים
אני ניגש ללוח ורואה אם עברתי או לא, מרגיש את המתח האגור מצטבר לסף התפוצצות...

סירקין ואראשי
כשרוקו שומע את הדברים שאראשי מספר והוא חורק את שיניו ומאגרף את אגרופיו ואומר "אני, גם איבדתי הכל בלילה ההוא, סירקין הוא כל מה שנשאר לי." "אני חושב עכשיו שאנחנו צוות זה כמו שיקום קטן של המשפחה שנחרבה, ולאט לאט שהכפר יגדל ויתעצם ונהפוך לנינג'ות חזקים אני חושב שבאמת נרגיש כמו משפחה ונוכל לחיות את החיים שהוריינו ומשפחתנו רצו שנחייה, ולכן אסור לנו להוריד את הראש!, אני לא מוכן לוותר", עייניו נפתחוות לרווחה וממשיך "אנחנו צוות 3 ניהיה הצוות הכי חזק שעולם הנינג'ות ראה בחיים שלו!, ניתן תקווה לכל אותם אנשים שאיבדו את משפחתם,וניהיה למשפחה אחת גדולה!, זה מה שאני מאמין!. "ובעזרתכם חברים" אומר רוקו ומגרד באפו מוריד את הטון וההתלהבות קצת וממשיך "אני בטוח שנוכל להגשים את החלום הזה".
בעודכם מדברים אתם מגיעים עד לאקדמיה, ומתחילים לחפש את האזור המסומן, ואז אתם קולטים בונשין של אקירה שלבוש בחולצה לבנה ומכנסיים לבנים ועל גופו כתוב "קבוצה 3" והוא מנופף לכם עם מכתב בידו, ברגע שאתם מתקרבים.

ג'ינוקו קאהירו
לאחר כמה רגעים של הליכה אתה מגיע ללוח התוצאות הצפוף, שבו מסתכלים כל התלמידים אם עברו או לא, ומצליח להציץ מעל כולם ולראות שקיבלתה את הציוון 8. משמע שעברתה, ובנוסף רשום ליד הציון שאתה "בקבוצה מס' 2".
לפתע נשמע קולו של אקירה ברומקלים של אקדמיה והוא אומר "כל מי שהתקבל וקיבל מעל 6 בבקשה, להגיע אליי על מנת לקבל את מגן המצח של הכפר, שמסמן אותו בתור גנין, ובתור נינג'ה אמתית של הכפר, אלו מכם שהתקבלו מחר ב8 בבוקר עליכם להיות כאן באקדמיה באזור המסומן לקבוצתכם לפי מס' הקבוצה על מנת לקבל את משימתכם הראשונה.

הארו
לאחר כמה רגעים של חיפוש את מזהה את הנערה, וגם היא עם מגן מצח על ראשה, היא קולטת שאת מסתכל עליה והיא מסתכלת עלייך חזרה ומרימה את ידה ומקפצת לעברך עם עם ניפוף שלום וחיוך מוגזם. "צ'יפסי, כרישי" היא קוראת בקול משונה וממשיכה "איך אני שמחה שעברתה!"
"למרות שלא נתתה לי צ'יפס תמיד האמנתי בך".

סטטוס
נעול לתגובות.
חזרה