• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

התחלה של מה ? מוד 3.5 עץ משחק

דרגוניין
אתה מתחיל לתשאל את האנשים שמכוונים אותך למיקום הנכון, בעוד את מתקרב למקום אתה מבחין בגלהאד מחכה בחוץ

מרתוס
את מבחין בשיג'הארה די בקלות בחוץ, נראה שהיא מתקרבת לעברך

מרתוס + דרגוניין
נפגשתם, רק להבהיר

השעה מתחילה להיות מאוחר, יש עוד דבר שבו מישהו מעוניין לעשות או שאתם פונים לנוח ?

דרגוניין
"אני בסדר"
גלהאד מחזיר לה חיבוק מהיר.
"אפילו לא טיפה, אף אחד מהחבורה שם בפנים לא יודעת מה קורה כאן והדבר היחיד שהצלחתי לגלות הוא שהמתנקשים בפונדק היו ככל הנראה מלאכת ידיו של קוסם עוצמתי ולא אלפים רגילים.
מה איתך? האם הצלחת למצוא את שייר?"

מרתוס
"לא.." היא נאנחת. "אבל אלף משונה הזהיר אותי שעוקבים אחריי." עגיליה מצלצלים, כשהיא מעבירה אצבעות ברקתה. "אני חושבת שזה.. "ידידים" מעברי. זה זמן רע לנוסטלגיות, לדעתי." אומרת ברצינות לא אופיינעת,

אני קצת מריץ קדימה ברשותכם.

הערב יורד, גלהאד ושג'היראה נכנסים לבית ואחרי כל הזמן והכאוס הזה נראה שסוף סוף יש לכם מעט זמן לנוח.

(חזרה לנק"פ מלא)

השעות עוברות ואלה מכם שעדיין לא הלכו לנוח מבחינים בלאנס העצבני ההולך הלוך ושוב בבית, נראה כי ממתין למשהו.

בשעה מאוחרת נשמעת דפיקה בדלת, מבט מהיר מהחלון חושף שלושה דמויות, אחת מכם את מזהים בתור האציל מהפונדק, אחד אחר הוא בן אנוש נוסף בעל זקנקן אדום, סמל של שתי חרבות מוצלבות על חזהו וסמל של זריחה בצבע אדום מופיע על הגלימה שלו.
והשלישי הוא אדם מבוגר שנראה סבע קרבות.

מרתוס ודרגוניין
אתם מזהים את שייר ואת ואנגרד, את השלישי לא ראיתם מעולם

רד קלוק
אתה מזהה את האדם המזוקן, מדובר באחד מחברי השחר האדום המקוריים (החבורה ששבתה אותך בזמנו) - סדריק האדום, כוהן רב עוצמה של דך.

אופק
לורה ניגשת אליך ושאולת אותך מה לעשות בעניין האנשים בחוץ

גדילין
אתה מבחין בסמל של שני החרבות בתור סמלה של דך, אלת קרבות החובה -מעין מקבילה להרניוס/טורם, הכוהנים שלה בדרך כלל ידועים בתור לוחמים מעוים

מוזר
אתה לא יודע מאיפה זה מגיע, אבל הימים שלך בגלות פשוט גרמו לך "להריח" מתי משהוא לא טוב קורה (כן אני זוכר שאתה תתרן), מחשבה שרק שורד מנוסה היה חושב עליה עולה בראשך, "איך הם מצאו אותנו?"

IN
"דווקא סדריק?! מכל האנשים למה דווקא הוא?!" ממלמל רודגבעל כשהוא מבחין באיש אדום הזקן.

OUT
אם הנק"פ מתמלא זה אומר שגם הנזק לחוסן שספגתי מתרפא?

אתה יכול לתת פירוט קצר על האלים במערכה?

לנוחיתכם, רשמיה קלה של האלים היותר עיקריים בעולם - האותה בסוף השם מציג נטייה
גליס – אלת היער והחיים אשתו של קריוס N
קריוס – אדון השמש וההתפתחות, נצר ראשון של הקדמון הטוב G
קביד – אדון הכאוס והעצמה של הטבע אחיה התאום של גליס E
אייליס – אדון הקסם N
תרלש – אל הדרקונים האפלים בנם של גליס וגמר ואחיו של מליוס E
מליוס אל הדרקונים הטובים בנם של קריוס וגליס החורג של תרלש G
גמר – אל הדרכים והציד N
דך – אלת קרבות החובה והצדק ובתם של קריוס וגליס G
מלים – אל הגנבים הגנבים N
טראקך – אל המוות והאש E
ג'ן – אל היופי והקרח G
אי שם ביבשות רחוקות ישנם קיסירים-אלים ואלים יחידים, אבל זה לא רלבנטי כרגע.
בנוסף, יש הרבה מאוד אלים פחותים שמתפקדים כפטרון ישיר לגזעים ספציפים, בדרך כלל בן של אל מהרשימה הנ"ל + בן תמותה מהגזע.

"שימו לב איך ולמי אתם מדברים." אומר שיר לגלהאד ושג'היראה, "בעבר היינו אחים לנשק, אבל אל תשכח את מקומך גלהאד, וכדי שתלמד לשלוט באשתך." הוא אומר בעודו נא לתןך החדר, האדם אדום הזקן נע אחריו. חלכם מסוגלים לראות את מבטו של האיש הזקן, המשדר עצב גדול.
נראה שהאציל נותן לעצמו להרגיש בבית, הוא נע לעבר מרכז החדר, "סדריק, טפל בעינייך מול המכשף שלך ומול חברך הישן לקבוצה, אחר כך אני אבהיר את המצב לכולם."

האיש אדום הזקן (סדריק) הולך בעיתיות לעבר רודגבעל, מבטו מצמרר אפילו את עזי הנפש מבינכם, ונראה שבינו ובין מכשף המלחמה ישנה היסטוריה לא קצרה, "אם זה היה תלוי בי, היית קשור עכשיו בשראשאות ולנשוך הייתה כרותה, לא הייתי צריך לתת לאיזבת להפיע עלי." הוא אומר בזעף ומביט בלאנס, "אני שמח שמצאת אותו, עכשיו בואו שניכם איתי, יש לנו עיניין לסדר בפרטיות" (ונע לעבר פינה יותר צדדית בחדר.)

רדקלוק
אל חשש אומר קולו של לאנס בראשך הוא זקוק לך כרגע הרבה יותר מאשר הוא מעוניין במותך, ואני לא אתן לו לפגוע בך.

בנוסף - כן כל הנזק לתכונות אף הוא מתרפא.

רד קלוק
סדריק מביט בך בבוז "אתה בטח רוצה לדעת מה קרה אחרי ההתמוטטות, מספיק שתדע שלא כולם שרדו, אליזבת המשיכה להילחם לבדה כנגד הדרקון. כשהתעוררתי גילתי שהדרקון חוסל, אך אליזבת... היא לא אותו דבר יותר."
"עכשיו, רצו האלים וקיימת דרך שבה תוכל לחפר על חלק ממעשיך, לשם כך עליך לעשות את הבלתי אפשרי - להשמיד אל."

לאנס מתפרץ בצחוק לפתע , "סדריק ידידי, אתה עלול לגרום לחברנו למות מפחד בטעות." הוא פונה אליך, "רשאית מתנה," הוא אומר בעודו מוציא ספר שחור מתוך כיס שלא היה קודם בגלימה שלו סודת משפחת דרקספל מופיע על קדמת הספר, ועצם השם דרקספל מעלה בך רעד, אתה לא בטוח למה (ידע היסטוריה ו/או מאגיה, אתה זוכה ל+2 לגלגול בקטע הזה, מדובר באחד מתוך 5 האשפים החזקים ביותר שחיו בעולם הזה.) "זה שלך, מסתבר שהמורה הישן שלך הצליח להשיג עתק לידיו, אתה מבין, הספר הזה מוגן בידי קסם אדיר וחזק, לכל אחד פרט לבעל הספר והשוליה שלו- שזה אתה, הספר הזה ריק, אבל לך, הספר הזה מכיל את אחד הקסמים המסוכנים ביותר, "מעגל האתאיזם" , האם שמעת עליו פעם (ידע מאגי ו/או תורת הלחשים, אין בונס במקרה הזה.)?

שיג'הארה מביטה באציל, זנבה נע מצד לצד ואישוניה מצרים. היא עוקבת אחריו במבט כועס. "בעלי לא חייב לך כבר דבר! באנו לכאן כי בעלי עוד רוכש לך רגשות ידידות. אין לך שום סמכות עליו, אז אני מציעה שלא תתחצף!" פניה היפהפיות מתעוות בכעס מכער ולא אופייני.
לרגע מבטה עוקב אחרי אדום הזקן. היא תצטרך לוודא שהוא לא פגע בבן בריתה(?). אבל כרגע היא מתמודדת מול שייר.
"אז תוריד את האף שלך ממישור האלים. *אתה* קראת לנו. אתה זה שזקוק לנו. אז כדאי שתתחיל לדבר בנימוס. אם לא אליי, אז לחברך הטוב והנאמן!" מבטאה הפאקילשמאני הגרוני נחשף במלואו בכעסה.

מטה:
זה דיפלומטיה? איום? מה להטיל?

גלהאד נע מאחורי שיג'הארה, מחזיק בכתפיה ומחייך לכיוון שייר.
"אני מאמין שאשתי היקרה ממש הוציאה את המילים מפי."
לאחר מכן פרצופו מרצין ובקולו נשמע כעס, לא רב כמו בקולה של שיג'הארה, אבל בהחלט ניתן להרגשה.
"אני באתי לעזור לך בגלל החברות שבנינו, לא יותר. אל תשכח זאת."

חזרה