• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

ואנור בארץ הקודש - עץ משחק: פרק שני

טוראק מביט בגועל בשקיק וזורק אותו לקרקע. "אני מניח שאתה צודק" הוא ממלמל באכזבה.
"אבל אני אחקור את זה קצת אחרי שניקח את צמח הלב." הוא מחייך חיוך ערמומי וממשיך בדרך.
"אתה יודע, אתה איש ממש רע" צימבול אומר בקול נוזף. "באמת? ולמה בדיוק?" טוראק שואל, משועשע.
"אתה הרגת את הצמח הזה, ועכשיו הוא לא יצמח יותר" צימבול אומר ומשתנק, דמעות מסמאות את גרונו.
טוראק מתחיל לצחוק. הוא צוחק וצוחק, צליל מבהיל שגורם לך להביט בו בזעזוע. ואז הוא שותק בפתאומיות.
צימבול ממשיך ללכת לו בשקט.

צימבול וראסליון ממשיכים בדרכם; אתם עוברים נציב מלח גדול כשאתם רואים לפניכם את צמח הלב: פרח בצורת לב הצומח בצלע ההר. ליד הפרח עומדת דמות מרשימה לבושה בבגדים שחורים צעקניים, היא אוחזת בשני ידיה במטה וממלמלת השבעות מיסטיות. מאחוריה נפערת מערבולת סגולה ומבעדה נזרקות שתי דמויות אל הקרקע.

אלקאבר פותח את פיו לענות לג'ונתן אך מאחוריו מופיעה מערבולת סגולה שמעוותת את המציאות מאחוריו, המסכה שהוא עוטה נמסה לתוך פניו ובצרחות כאב וזעם הוא נשאב לתוך המערבולת, בייאושו הוא תופס בך - וגם אתה נשאב אל תוך לוע המערבולת.
ג'ונתן מתעורר, אתה כנראה נמצא על ראש הר לא מוכר, אתה מבחין בפסגות הרים נוספים מסביב. אלקאבר שוכב מוטל בפישוט איברים על הקרקע. אתה מרים את ראשך ורואה את המכשף מהבניין אוחז בשני ידיו במטה וממלמל השבעות מיסטיות.

המכשף מפסיק למלמל, הוא פוקח את עיניו ושואל: "מה אתם עושים פה?"

OUT
מצטער על העיכוב הגדול, ומצטער על הפרפול הגס - אבל חייבים להתקדם.
אלקאבר מדוב"ש עד להודעה חדשה.
יאללה ברעל.
כמו כן, אני לא חושב שיש ספציפית בעייה עם עולם המבוך, אני חושב שיש ספציפית בעייה עם משחקי פורום.

OUT
זה שניהם לדעתי, כי עולם המבוך מותאם יותר למשחק של אינטראקציה זורמת בין שה"מ לשחקן, וקשה לעשות את זה בפורום. בניגוד לשיטות אחרות שעובדות יותר טוב בפורום (מעולם המבוך).
IN
"סוף כל סוף" ראסיליון אומר, ואז הוא שם לב למכשף. או מה שהוא לא יהיה. בצעקת "מה לעזאזל?!" מסורתית, הוא רץ לעבר המכשף, משנה צורה תוך כדי. "מי אתה? מי אלה?" הוא שואל תוך כדי הריצה שלו.

META
שינוי צורה ליעל- 10 :D

צימבול מכחכח בגרונו ואומר "אני הוא צימבול בן צימבול המפורסם, זמר נודד ידוע מאוד, עשיר, חכם, יפה"
"סתום ת'פה" ממלמל טוראק. "אני רוצה לדעת עוד על הבחור הזה לפני שתדבר איתו. מה אתה עושה פה?" הוא מתחיל לשאול ואז צימבול צורח "אלקאבר!" ומתחיל לרוץ לעברו "חיפשנו אותך ולא ראינו אותך...אתה בסדר?..הלכנו להביא את צמח הלב לזאב...איך אתה מרגיש...מה קרה לך...." הוא אומר במהירות תוך כדי מלמול דברים לא מובנים.
"אה, אני פשוט שמח שאתה כאן" הוא קורא בעליזות.

"באנו לקחת את צמח הלב כדי להציל חבר שלנו!" אומר צימבול בצעקה קורעת לב "קוראים לו.."
"סתום טיפש!" נוהם טוראק "לא נכון, קוראים לו.." מנסה צימבול להמשיך "אמרתי שקט!" הוא צורח בזעם ואז פונה למכשף בעיניים שטניות.
אומר "אני חייב להודיע לך שאלקאבר הוא אחד מחבריי לקבוצה, ואחד מהעקרונות הבודדים של הכבוד שאני מקיים הוא נקמת חברים." הוא מחייך חיוך שטני, שולף את החרב שלו ואומר "מה עשית לאלקאבר?!על כל טיפת דם שנשפכה ממנו, אני אקיז ליטר שלם ממך" מתערבבים קול טוראק האכזרי וצימבול הכועס ביחד באיום.

אלקאבר שוכב חסר תנועה, לצידו מסכה מנופצת.
בועז פוער את פיו לדבר, אך השמים מתקדרים במהירות, סופת חול ואבק מתחוללת וגורמת לכם להשתנקות.
נציב המלח מתעורר לחיים ונע לעברכם, קול עמום בוקע ממנו: "התרחקו מהלב שלי - כולכם!"

מה אתם עושים?

OUT
צמח הלב הוא הלב...nice
IN
"אההה.... " צימבול אומר במבוכה. "היי. אני צימבול. איך קוראים לך? תגיד, איך אתה...." הוא חושב לשנייה ואז אומר בהיסוס "חי?"

חזרה