• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

Israel ESP- עץ הרשמה (0\5)

[storyp]
זה היה כבר סוף הקיץ, אבל זה לא הרגיש ככה. למעשה, מתי זה מרגיש כאילו זה לא קיץ בארץ הזו? ישראל היא בהחלט לא המדינה החמה בעולם, אבל היא בהחלט מרגישה ככה מדי פעם.
היום הזה התחיל בצורה רגילה, הכי רגילה שאפשר. אתם הלכתם לבית הספר, או לעבודה, או לאן שאתם לא הולכים אליו ביום רגיל. ואתם עבדתם, או למדתם, או עשיתם מה שאתם עושים ביום-יום. ואז, זה קרה.
אתם ראיתם את הדגים הזוהרים.
דגי זהב, המוני דגי זהב, שפשוט שוחים באוויר. והם זוהרים.
ומה שיותר מוזר- נראה כי רוב האנשים לא שמו לב אליהם. למעשה, אף אחד חוץ מכם לא הסתכל או ראה אותם.
אז אתם ניסיתם להתעלם מהם, חשבתם שזו אשליה, או הסתקרנתם ובדקתם מה זה.
הנסיבות לא באמת משנות, מה שמשנה זה שאחד הדגים האלה שנראה ששחו במעגלים מסביב למרכז העיר, זז מהלהקה שלו. או הנחיל שלו. או איך שלא קוראים לזה שהרבה דגים מעופפים וזוהרים שוחים באוויר ביחד, ותקף אותכם.
הוא הסתער לעברכם, ופשוט עבר דרככם. פשוטו כמשמעו. רגע אחד הוא היה מולכם, ורגע אחד הוא עבר דרככם.
נראה כי לא קרה לכם כלום, וכנראה ששכחתם מזה, או שחשבתם שזה היה רק חלום.
אבל יום לאחר מכן מתגלה שטעיתם, בהחלט קרה לכם משהו.
קיבלתם כוחות על.
[/storyp]

אז המשחק הזה יהיה משחק גיבורי על כמו שאתם בטח הבנתם. אבל מה שכן, אתם רק קיבלתם את הכוחות שלכם, ואתם עדיין לא שולטים בהם. כוחות העל הללו מסווגים על ידי הממשלה כ"ESP" (ראה הערה מס' 1) ובעלי הכוחות הללו נקראים ESPer's או בעברית- תע"חים. כמובן שאני מעדיף לתרגם את זה כ"אספרים". (לא לבלבל עם אספירין בבקשה).

המשחק יתרחש בארץ, בתל אביב, בעתיד הקרוב- ספטמבר 2015. המשחק לא יהיה קשור לתאריכים מסוימים ותיארכתי אותו בזמן הזה בשביל ההתחלה בלבד. (ראה הערה מס' 2)
יש סך הכל 5 מקומות בשביל שחקנים, ואני אבחר לפי כמה מושקע הדף נראה לי ולפי כמה שאני אוהב את הדמות. (זה נכון שלמי שמכיר אותי אישית יש יתרון, אבל אני לא מכיר כל כך הרבה אנשים שמשקיעים בדפי דמות בצורה טובה מספיק ולכן זה די הוגן) מומלץ שהדמויות יהיו בנות 17-20 אבל זה לא חובה. ההרשמה פתוחה עד ה20.8, המשחק יתחיל בסוף החודש או בשבוע הראשון של ספטמבר.
אם מישהו תוהה, המשחק מבוסס בצורה מאוד חופשית על האנימה\מנגה Tokyo ESP. ממליץ לראות :D

דף הדמות יוגש בספוילר או בהודעה פרטית, עם עדיפות לספוילר בעץ ההרשמה. אני מקווה שאני לא מבקש יותר מדי ;)
כמו כן, אני מבקש להשקיע במשחק ולהגיב הודעות ארוכות ככל האפשר, אבל לא להגזים, ולא סתם לנפח הודעות חסרות חשיבות.
המשחק יתחיל כאשר הדמויות שלכם מגלות את הכוחות שלהן, כמה זמן לאחר שהדגים הזוהרים חלפו דרכם.

דף הדמות:
  • שם: אני מעדיף שלדמות שלכם יהיה שם הגיוני, משהו שאפשר למצוא אצל אנשים רגילים ופחות רגילים. כמובן, אם יש סיבה מיוחדת ברקע, הכל אפשרי. אם תרצו, אתם יכולים גם להוסיף כינוי אף על פי שאני מעדיף שהכינוי יתווסף במהלך המשחק.

רקע: כולל את הגיל והעבר שלכם. הרקע הוא אחד הדברים החשובים ביותר בדף הדמות. אני לא מבקש רקע של כמה גיליונות, נסו לא להגיע ליותר מדי תווים בהודעה. מה שכן, אני מבקש שהרקע יהיה מושקע, ואם הרקע שלכם מושקע ייתכן שתתקבלו ולא משנה כמה הוא מתומצת.

מראה: המראה שלכם, ניתן לצרף תמונה אבל אני מבקש לתאר בנוסף לתמונה כיצד הדמות שלכם נראית לדעתכם ולא רק להוסיף תמונה וזהו. זכרו שאתם כרגע אנשים רגילים לחלוטין שקיבלו כוחות על- אתם לא מפלצות או משהו כזה.

אישיות: האישיות שלכם. החלק הזה הוא לא חובה, כי אני יודע שיש אנשים שמעדיפים לפתח את האישיות של הדמות שלהם במהלך המשחק (וגילוי נאות: אני אחד מהם). אבל אם אתם רוצים אני אשמח לקבל את האישיות של הדמות.

כוח\ות על: יש שתי אפשרויות במשחק- או להיות בעל 2 כוחות על מוחלשים או להיות בעל כוח על אחד חזק יחסית. בחלק הזה של דף הדמות אני מבקש שתתארו לי את הכוחות שלכם, ובבקשה תפרידו בין שני הכוחות בצורה כלשהיא (כמו שורה רווח וכוכבית). זכרו שבתחילת המשחק אתם לא שולטים במאת האחוזים בכוחות שלכם. למעשה, ייתכן שאתם לא שולטים בהם כלל. (ראה הערה מס' 3)

סצנה: בחלק הזה אני מבקש שתכתבו קטע פלאף קצר (קטע סיפורי) על הפעם בה הדמויות שלכם קיבלו את הכוחות שלהן. תזכרו שזה קרה לפני כמה ימים במקרה הטוב, או אפילו לפני כמה שעות במקרה הרע.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
הערה 1: ESP פירושו ExtraSensory Perception או בעברית ת"עח (תפישה על חושית). הנה הלינק לוויקיפדיה בנושא: http://en.wikipedia.org/wiki/Extrasensory_perception
הערה 2: המשחק מתרחש בארץ בתל אביב אך ורק על מנת שאוכל לקשור אותו בצורה קלה יותר למציאות ולהפוך אותו ליותר ריאליסטי. התופעה של כוחות העל היא כלל עולמית ולא רק בישראל. אני לא עומד להכניס דברים שהם יותר מהדרישות לקישור המשחק למציאות.
הערה 3: חושים על אנושיים וכוחות מועצמים לא נחשבים ככוחות על אלא כיכולות על אנושיות. דברים אלו לא קיימים במשחק.

עריכה: קרדיט לעוג על העזרה הרבה שלו ביצירת העץ הזה ותודות גם לסרדומין ורוי שהסתכלו עליו ועזרו לי קצת

הכנתי ד''ד ואשמח לשמוע עליו ביקורת.

שם: נטע פרידמן.
רקע : נטע בת 18, היא נולדה ברחוב החבצלת בתל אביב – יפו להורים טובים, אמא שהייתה מנגבת לה את הדמעות כשהייתה עצובה ואבא שהיה מצחיק אותה בסיפורים על עברו ה ''מפואר'' כשחקן כדורסל, הכול היה מושלם...... עד שאמא של נטע, טלי נפטרה מסרטן כשנטע הייתה בת 5, אבא שלה היה הרוס אז זהה התחיל.... אביה התחיל להכות אותה בגוף, זה היה נורא, אבל מה שהיה נורא עוד יותר הוא הנעילות הארון... היא עדיין זוכרת את החושך התמידי והדממה הצורבת את עורה יחד עם דמעותיה.
כשלנטע מלאו 13 היא גילתה את המתנ''ס העירוני, שם היא החלה ללמוד קרטה והגנה עצמית, כמובן שאביה לא ידע על כך, היא מימנה את החוג בזכות הוצאות הכלבים שעשתה אחרי בית הספר, היא נהייתה טובה מאוד, תלמידת הכיתה, היא למדה כך 5 שנים רצוף, כשמלאו לה 18, היא הרגה את אבא שלה וגרמה לזה להראות כאילו התאבד, כמובן שהאמינו לה, כי מי יאמין שילדה קטנה תהרוג את אביה ומאז היא המשיכה בחייה.
מראה: נטע היא גבוהה, גובה 1.83 כך גם הייתה אמא שלה, יש לה שיער ארוך וחום שצידו הימנים מכסה את הלחי הימנית שלה, בלחי הימנית שלה יש צלקת גדולה שמכסה את כל הלחי שלה, כמו כן יש לה עיניים ירוקות ועורה לבן חיוור.
אישיות: נטע היא תוססת, חסרת סובלנות וקשוחה, אם מישהו יעליב אותה, היא תפרק לו את הצורה, יש לה קלסטרופוביה וטראומה מהילדות שלה ומעברה.
כוח על: לנטע יש את הכוח להקפיא אנשים, אך לא עם קרח אלא בתודעה, היא יכולה להקפיא אדם ל60 שנה והוא יהיה זקן, כמו כן לא יהיה לו זיכרון מכל הזמן שהוא הוקפא.
סצנה: היא הייתה בת 18 וזה היה יום הולדתה , כרגיל כמו בימי ההולדת הקודמים שלה, היא הייתה מקבלת 20 שקל מאביה לקנות גלידה בקיוסק, כשהיא הלכה לקיוסק לגלידה היא פגשה שם ידידם שלה מחוג הקראטה, הם חגגו שם כל הלילה וכשהיא חזרה אביה חיכה לה, הוא צעק עליה שהיא צריכה ללמוד ושהוא עושה את זה לטובתה, היא נבהלה כשראתה אותו מוציא את החגורה שלו וכבר אחרי שתי שניות הוא הצליף לה על הלחי הימני והותיר שם צלקת גדולה ומדממת, היא כעסה, היא בעטה בו בפרצוף ונתנה לו מכה ביד, במפרק, הוא הפיל את החגורה שלו והיא אחזה בו עכשיו, היא צעקה עליו ונתנה לו שתי סטירות, הוא דחף אותה ולקח סכין מהמטבח, היא נבהלה ומעדה אחורה, הוא התקדם אליה ואמרה שהוא מצטער ובכה, ושהוא צריך עזרה, נטע נלחצה, הוא היה קרוב היא ראתה את כל חייה מול עיניה ואז הוא הניף את הסכין והוריד אותו לכיוונה....ואז דממה, הוא עצר ולא זז, נטע נעמדה ושאלה אם הוא בסדר ואז היא שמה לב... הוא לא הגיב, הוא נעצר ונשם ולא זז ולא הגיב, היא ניצלה את ההזדמנות, תפסה את הסכין ירקה עליו ודקרה אותו בלב בלי היסוס בזמן שלחששה , ''זה בשביל אמא שלי'' מאז היא הייתה מודעת לכוחה ולא סיפרה לאף אחד על כך
הדגים:
זה קרה לראשונה במסיבת יום ההולדת שלה עם החברים שלה מהקראטה, נטע חגגה עם שלושת חבריה: יוני, אמט ונועה בבית של יוני, הבית היה מרווח וגדול, כמו כן הבית היה מעוטר בעשרות תמונות וציורים של המשפחה, נטע יכלה להישבע שראתה תמונה ענקית של החתול שלהם מר ווילקוקס מעל האח.
הדגים הגיעו בשעה 00:56, בהתחלה ראתה נטע דג כחול וזוהר על הרצפה החומה, היא אמרה ליוני שהדג שלהם יצא מהמים, בתגובה יוני ענה ''אין לנו דג'', נטע הוכתה תדהמה כשזה התחיל. מאות דגים נדדו באוויר, כל דג היה שונה, היה אחד צבעוני, אחד עם עיניים סגולות מצוירות עליו, ואפילו דג בגובה 3.5 מטרים שהגיעה עד התקרה, בתחילה היא בהתה בדגים ואז היא התחילה ללכת ביניהם, לגעת בהם, להריח אותם לבסוף היא שמה לב שהם מתנהגים רגילים למדי, לא שמים לב לדגים, כאילו שהכול היה נורמלי.
אחרי 15 דקות של דגים מרהיבים ושונים שעפו באוויר בבועות מוזרות היא חשבה שהיא משתגעת, הכיצד זה ייתכן שהחדר מלא בדגים מעופפים, ברור שאם היה זה כך חבריה היו שמים לב היא האשימה את חוסר השינה ואת האלכוהול. היא יצאה במהירות מהדלת ולבסוף מהבית, למרות שלקח לה עשר דקות להגיע לדלת היציאה, היא יצאה והמשיכה לתהות מה קרה שם, כשגילתה את כוחה היא גילתה עוד משהו:
היא לא השתגעה, זה אמיתי.

נקסטורל

זה קרה לראשונה במסיבת יום ההולדת שלה עם החברים שלה מהקראטה, נטע חגגה עם שלושת חבריה: יוני, אמט ונועה בבית של יוני, הבית היה מרווח וגדול, כמו כן הבית היה מעוטר בעשרות תמונות וציורים של המשפחה, נטע יכלה להישבע שראתה תמונה ענקית של החתול שלהם מר ווילקוקס מעל האח.
הדגים הגיעו בשעה 00:56, בהתחלה ראתה נטע דג כחול וזוהר על הרצפה החומה, היא אמרה ליוני שהדג שלהם יצא מהמים, בתגובה יוני ענה ''אין לנו דג'', נטע הוכתה תדהמה כשזה התחיל. מאות דגים נדדו באוויר, כל דג היה שונה, היה אחד צבעוני, אחד עם עיניים סגולות מצוירות עליו, ואפילו דג בגובה 3.5 מטרים שהגיעה עד התקרה, בתחילה היא בהתה בדגים ואז היא התחילה ללכת ביניהם, לגעת בהם, להריח אותם לבסוף היא שמה לב שהם מתנהגים רגילים למדי, לא שמים לב לדגים, כאילו שהכול היה נורמלי.
אחרי 15 דקות של דגים מרהיבים ושונים שעפו באוויר בבועות מוזרות היא חשבה שהיא משתגעת, הכיצד זה ייתכן שהחדר מלא בדגים מעופפים, ברור שאם היה זה כך חבריה היו שמים לב היא האשימה את חוסר השינה ואת האלכוהול. היא יצאה במהירות מהדלת ולבסוף מהבית, למרות שלקח לה עשר דקות להגיע לדלת היציאה, היא יצאה והמשיכה לתהות מה קרה שם, כשגילתה את כוחה היא גילתה עוד משהו:
היא לא השתגעה, זה אמיתי .

שם: אלכס גאריצ'יי
רקע: אלקס בן 17, נולד במוסקבה. אמו התגרשה מבעלה הלא יהודי והאלים. היא נמלטה תוך כדי עלייה לארץ יחד עם אמה(סבתו)
הם הגיעו בהתחלה לפתח תקווה שלושה, סבתא פולה, אמו אולגה והוא עצמו. הוא היה ילד קטן והוא לא זוכר כלום. הם חיו בצמצום, אמו הייתה חסרת השכלה ועבדה בעיקר בניקון והסבתא תיחזקה את הבית. הוא גדל כילד עדין יחסית שאהב פנטזיה וסרטים מצוירים.
למרות שידע עברית טוב משידע רוסית, התקשה להשתלב בבית ספר. הוא היה ילד חכם יחסית, ובכיתה ה' התחיל
ללכת לבית ספר למחוננים שם, מצא אחוז גבוה של ילדים ממוצא דומה לשלו ואופי דומה. שם פגש
את חבריו הטובים: אולג, דימיטרי(דימה) ויאנה. הם כולם דיברו רוסית גרועה, אך איכשהו הרגישו קרובים זה לזו. חבריו היו מתל אביב והוא מצא את עצמו מבלה שם יותר ויותר. בחטיבה החליטו ללכת ביחד לאותו מקום, ושם גם גילו תחביבים נוספים כמו מו"ד, אנימות ו...פיזיקה. בתיכון הוא החליט ללמוד אנימציה במככלת האקר יו(http://www.hackeru.co.il/leads/gradiant/general/?Ref=Google-Network=_g_&Keyword=_%D7%94%D7%90%D7%A7%D7%A8-%D7%99%D7%95_&MatchType=_e_&Ad=_35626297801_&AdPos=_1t1_&gclid=CN6fsrXwscACFZMRtAodUh4ASw) וכעת הוא בכיתה י"א, כמעט מסיים את לימודיו.
מראה: בחור בגובה 1.70, שיערו זהוב ודמוי כקש. אפו סולד, ועיניו כחולות ירוקות ואופיניות ל"עדתו." לובש בדרך כלל ג'ינס וטי שירש של הסדרה או הסרט האהובים עליו באותה תקופה.

אישיות: אלכס בחור ביישן, טוב לב וחברותי. אפתח יותר תוך כדי.

כוח\ות על: אשליות. הוא יכול ליצור אשליות אמינות, בד"כ של דברים שהוא קרא/צפה לאחרונה, או יצר.
למשל, סמאוג מהסרט "ההוביט". האשליה אפילו גורמת לדברים להגיב כפי שהיו אמורים אילו זה היה אמיתי. למשל, אם סמאוג ינשוף אש, הבניין יעלה באש. אך לאחר שהאשליה תפוג, יתגלה שהבניין שלם.

סצנה:אלכס ישב לבדו בחדרו, צופה בסרט פנטזיה הוא היה מרוכז, שקוע באפקטים המושקעים(שלמד לאחרונה כיצד ליצור אותם) ובעלילה הרדודה. אלף אפל הסתייף בשתי חרבות מעוקלות באלפית הגיבורה. אך... משהו הסיח את דעתו. דג זהב שחה אל תוך החדר. הוא בהה בדג, כשהדג נכנס בו. הוא מצמץ. האלף האפל עמד בחדרו. אלכס חשב לרגע שהוא חולם, אך האלף האפל נעץ בידו את אחת מלהביו. אלכס צרח בכאב, כשידו נכרתה.
הכול השחיר, כשהתעורר גילה את עצמו בריא ושלם. ביומיים האחרונים זה קרה לו עוד כמה פעמים. בינתיים כשהיה לבדו, ולכן הוא חושד שזאת סכיזופרניה.

מוכן

שם: סול יוקאי (Yōkai).

רקע: סול הוא נער בן 19.5 עם עבר די מסתורי. הוא נולד לאמא רוסייה ואבא יהודי ממוצא אוקראיני, אשר שלחו אותו לגור אצל חבר של האבא בישראל כיוון שלא היו מוכנים לשאת באחריות לגדל ילד. חברו של אבא של סול היה היה שוטר במעמד גבוה מאוד, והוא הסכים לגדל את סול כיוון שלא יכל להרשות לעצמו להקים משפחה בגלל עבודתו. למרות שאביו המאמץ של סול גידל אותו כראוי, נתן לו חינוך מצויין ודאג לכל בעיותיו, סול גדל להיות פרחח קרימינל, שמסתובב בחבורות לא מאוד טובות. למרות אישיותו המרדנית, סול השיג מס' הישגים מדהימים. כבר בגיל 14 סול ידע לדבר שוטף אנגלית, רוסית, צרפתית ויפנית, למד 4 סגנונות של אומנויות לחימה והסתבך עם העירייה והמשטרה יותר מכל אחד אחר בגילו, אך אביו המאמץ הצליח לשכנע את הרשויות לא לפתוח לסול תיקים פליליים. סול מצא מסתור מבעיותיו בכימיה, והיה אחד המצטיינים בביה"ס במקצוע זה. כאשר הגיע לגיל 16, עזב את חיי הקרימינליות שלו ולקח את חייו בידיים. הוא סיים את הבגרויות שלו בהצטיינות והמדינה הסכימה להתחשב באישיות שלו, ובמקום 3 שנות גיוס לצה"ל הסכימה לתת לסול לעשות שנת שירות במקום. כאשר סול סיים לעבוד, הוא לקח את חסכונותיו ועבר לתל-אביב. שם פגש אותו חבר טוב של אביו המאמץ, ועזר לו להסתדר שם. כעבור חודש בלבד סול קנה בית פרטי בשכונה טובה, קיבל עבודה במועדון, ואפילו מצא כמה חברים שאיתם בילה לעיתים קרובות. אבל המצב היה טוב מדי מכדי להמשך כך הרבה זמן...

מראה: אביו המאמץ של סול תמיד אמר לו שהוא דומה לאביו. לשניהם היה עור בהיר, שיער שחור קוצני ששונא גרביטציה ואישיות מעצבנת, אך פניו של סול מזכירים את אימו, עיניים ספק ירוקות, ספק כחולות, ספק שניהם שמבט פשוט מהן יכול להפנט. סול מתאמן לעיתים קרובות מאוד, וגופו מוכיח זאת. מראו של סול תמים ומפחיד מעט באותו הזמן.

אישיות: סול בדרך כלל מתנהג בצורה מרדנית, ולא מבזבז הזדמנויות לצחוק על חשבונם של אחרים או להשתמש בסרקזם, אך הוא עושה זאת מכוונות טובות (בדרך-כלל). רוב הזמן הדברים שהוא אומר קשורים איכשהו לאש.

כוח על: טרמוקינזיס. סול מסוגל ליצור חום מחוץ לגופו ולשלוט בו. לרוב אלו פרצי אש או להבות בצורה כלשהי אך לפעמים זהו חום טהור. צבע האש ועוצמתה משתנה ע"פ מצב רוחו: כאשר הוא זועם האש שחורה והיא מתפרצת לכל הכיוונים בפראות, כאשר הוא עצוב הלהבות כחולות, חסרת כוח, והאש מרגישה קפואה במקום שורפת. כאשר סול מתלהב האש נראית צהובה וזורמת כמו מים. לעיתים סול משחרר פרצי חום טהור בצורה של קרן (Beam), אך דבר זה מתיש אותו לגמרי.

סצנה: זה היה מאוד מאוחר, 04:51 בוקר. סול חזר הבייתה אחרי ערב ארוך במועדון. הוא היה עייף מאוד, וקילל את עצמו על זה ששכח את אופניו בביתו, ועכשיו צריך צריך לזחול הבייתה, מרחק של 5 ק"מ מהמועדון, ולצערו האוטובוס שנוסע לכיוון ביתו אינו עובד בשעה זו. בדרך סול החליט לקחת קיצור דרך. הוא נכנס לסמטה צדדית. בסוף הסמטה סול גילה מבוי סתום. "מוזר..." סול חשב לעצמו, "יכול להיות שבחרתי בפנייה הלא נכונה?"
כאשר סול הסתובב אחורנית הוא גילה 5 בריונים עם צינור מתכת, 2 שרשראות וסכין קפיצית. "קצת מסוכן לנסיכה להתרחק כל-כך מהארמון, לא כן?" אחד מהבריונים דיבר כאשר חבריו מצחקקים. סול סקר את חמשת הבריונים וגיחח: "מה בוער אחי? עדיין מוקדם, אתה יכול ללכת עכשיו לאסוף עוד 10 מטומטמים, ואז יהיה לכם סיכוי נגדי..."
הבריונים נקרעו מצחוק, אך סול לא צחק איתם. הוא הסתכל בהפתעה על השמיים. עשרות, לא, מאות דגי-זהב ריחפו להם בשמיים. סול שיפשף את עיניו בכוח, אך הדגים לא נעלמו, להפך, הם התקרבו יותר ויותר. כנראה שהבריונים לא שמו לב לדגים, שכן הם חשבו שסול מפחד מהם. אחד מהדגים התקרב יותר ויותר אל סול, ולבסוף פשוט נכנס בו.
באותו הרגע סול התעורר. הוא היה בבגדי בד ירוקים מאווררים במיוחד, מכשיר הנשמה היה על פניו ועשרות צינורות אינפוזיה היו מחוברים לזרועו. אחות ישבה לידו, מילאה מסמכים תוך כדי הצצות לגליון הרפואי שלו. סול רצה לזוז, להגיד משהו, אך הוא לא יכל להרגיש את גופו, אפילו לנשום. האחות שמה לב שסול התעורר, לחצה על כפתור המצוקה ורצה להזעיק עוד רופאים. לפני שסול חזר לישון הוא שמע חלקים מהדברים שהרופאים אמרו: "...יזה נס...פיצוץ חז...ורד היחידי...אר כנראה מתי...כול להי... אחרי זה סול התחיל לאבד את הכרתו. "כנראה זה היה חלום, כן, זה היה רק חלום..." הוא חשב לעצמו לפני שהתעלף, וכנראה רגע לפני שאיבד את הכרתו לגמרי הוא הרגיש כמה עייף היה.

דרגוניין- שכחת את המראה. בכל מקרה, נראה נחמד מאוד. כמו כן, אני מניח שהוא לומד בתל אביב.

סרדומין-
כיצד סול השיג בית פרטי בשכונה טובה תוך כל כך מעט זמן? במיוחד עם עבודה במועדון. אני לא מאמין שהחסכונות שלו יספיקו לקנות בית פרטי בתל אביב, אולי לשכור דירה קטנה. כמו כן, מתי הוא מספיק להתאמן לעיתים קרובות? למה הוא משתמש כל הזמן בביטויים הקשורים לאש?
הוא נראה לי קצת jack of all trades, זה מה שרצית שיצא?

נקסטורל-
סול השיג בית פרטי בשכונה טובה, מעולם לא היה כתוב שהבית עצמו היה גדול. זהו בית פרטי קטן של חדר וחצי. כשאמרתי "שכונה טובה" לאו דווקא התכוונתי לשכונה יוקרתית, אלא שכונה נחמדה, בלי ערסים, נרקומנים ועם שכנים טובים. חבר של אביו המאמץ עזר לו להסתדר. אני לא רואה בעייה בעניין האימונים. הוא עובד כ-8 שעות ביום במועדון, זה משאיר לו 10 שעות טובות של שינה, שעה וחצי של אימונים ביום וארבע שעות וחצי לעניינים אחרים. הוא משתמש בביטויים שכשורים לאש כיוון שעוד מילדות הוא התעסק עם כימיה וניסויים באש. יוצאת אירוניה קטנה שעכשיו סול הפך לפיירומן.
כן, סול הוא סוג של הדמות שרציתי שתצא.

חזרה