• ברוכים הבאים לפורום הפונדק
    הפונדק הוא הקהילה הוותיקה והמובילה של מבוכים ודרקונים, משחקי תפקידים ומשחקי לוח בישראל.
    ההרשמה היא בחינם ולאחר מכן תוכלו לפרסם הודעות, למכור ולקנות משחקים, לחפש קבוצה למשחק ועוד!

הרשמה /

התחלה של מה ? מוד 3.5 עץ משחק

לפונדק 2 יציאות, אחת בדלת הראשית, השנייה במטבח.

בעוד אתם מתחילים להתרוצץ המגייס (אדם שבמבט קרוב מראה כי הוא חצי אלף) אמור "עצרו, אין טעם שנתפצל איש איש לדרכו, משהוא לא טוב מתרחש בעיר הזו, אני יכול לשגר את כולנו." הוא שולף מצפן מתכת קטן מכיסו, "עמדו סביבי, ובאותה הזדמנות כדי שתגידו לי לאן לשגר אותנו."

אני מרגיש צורך להבהיר את זה, אני לא מושך באף, תרגישו חופשי להתעלם ממנו ולברוח...

OUT
אין מה לדאוג, הבלבול היה רק בשם. אם הייתי משחק את המגיסטר אני הייתי זה שמציע עזרה מאגית.
IN
גלהאד נכנס אל המעגל מסביב לחצי אלף.
"תביא אותנו אל מחוץ לבית קאלאבר."
(גלהאד יוכל לתאר את הבית, א המרחק והכיוון אליו וכל פיסת מידע שתעזור ללחש הטלפורטציה.)

כולכם צועדים לעבר המגייס, שפורש את ידיו ומבצע את לחש הטלפורטציה- היעד איזור בית קאלאבר.

אתם מופיעים בחלק אחר של העיר, שער גדול מפריד בין הרחוב לבין איזור בית קאלאבר, ארבעה שומרים חמושים בגרזני מוט מביטים בכם בהפתעה כשאתם מופיעים.

כעבור רגע הם מפנים לעבריכם את כלי הנשק שלהם "הזדהו!"

שיג'הארה מחייכת, קדה בתנועה חיננית, ומעפעפת בעפעפיה. "אנחנו ידידים." אומרת, מניחה יד על ליבה.
"כמו שבודאי כבר חשתם, צרות באות ומתרחשות על העיר. באנו לעזור, אנחנו רק נתרום לבטחון." אומרת בתקווה שתוכל לעבור אותם בלי למסור יותר מדי מידע על עצמם.

מטה:
דיפלומטיה:
12+28=40
ואם מתאים פה שקר אז
19+12= 31

גלהאד דואג שלא לעמוד בחזית מול החיילים ומנסה להיטמע בין שאר האנשים, לא רוצה לקחת את הסיכון (הסביר) שאחד מהשומרים יזהה אותו.
הוא יכול להשתמש במעמדו בבית כדי להוציא אותם מזה בקלות, אך למיטב ידיעתו שייר רוצה לשמור על חשאיות. (ככל שהוא יכול, הבובות המתנקשות בראו בבירור שאויביו יודעים היכן הוא נמצא)

"עליך להבין גברתי שלא כל אחד יכול להיכנס לשטח משפחת קאלאבר, בייחוד ללא הזמנה, אם ברצונכם להציא את שירותכם לטובת העיר הייתי מציע לכם לפנות לבית המועצה, ראשי הבתים נמצאים שם."

מרתוס, זה קצת קשה, אתם חבורה של שבעה אנשים שהופיעו משום מקום באמצע הרחב, ודי ברור שאתם לא אנשים שגרתיים... אתה מוזמן לגלגל הסתתרות על מנת להיתמות בקהל, אבל זה רק עניין של זמן עד שמישוה יזהה אותך.

אאוט: מוזיקה בארדית להצלה.
אין:
היא מחייכת, קורצת לגאלהאד. "נופלת עלי מוזה." היא שולפת תוף מרים, מעוטר באקזוטיות ועם פעמונים מדנדנים. היא. מתחילה לרקוד, כמו חלום חמקמק, על ארץ אגדתית, מעוררת דמיון, תנועותיה זורמות וגמישות.
היא שרה בפא.קילשמנית, שפה מתנגנגת, אפילו תכשיטיה ועגיליה מקרקשים בקצב.
גאלהאד אולי יזהה את השיר.
מטה:
מוזיקה בארדית, ריתוק על ארבע יצורים
16+24, =40

ואוו...
חכו רגע
אתם לא בטח מבנה, אתם באמצע רחוב בעיר, אתם גם לא במצב קרב, אין על מה להסתער, אין סיבה לתקוף... , מרתוס פשוט לא רוצה שיזהו אותו... מנגינת הטרובדור של דרגוניין מספיקה בהחלט...

תגובה מורחבת בערב.

חזרה